לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

הלוואה לרכב חדש

פורסם בתאריך 01/12/2020      /      נכתב ע"י mich702

אם כן, סכום ההלוואה שניתן לקבל בבנק לרכישת רכב חדש יכול להיות גבוה במיוחד ולהגיע עד מאות אלפי שקלים. ישנה אפשרות לשילוב של מספר מסלולים בהלוואה, בין השאר מסלול בלון שמעניק ללווה אופציה לוותר על תשלום הקרן עד תום התקופה. הריבית השנתית יכולה להשתנות בהתאם למאפיינים האישיים של הלווה, אך בכל מקרה נתונה למיקוח מול נציגי הבנק.

יש לציין, כי במקרה של הלוואות רכב חדש מהבנק, המכונית שנרכשה מהווה ביטחונות שהאשראי יוחזר במלואו. כתוצאה מכך, ישנו שעבוד בנקאי על הרכב, הלווה אינו יכול למכור אותו ומחויב להודיע על כל שינוי במצבו.

כאשר אנו מדברים על רכב יד שנייה, הרי שהבנקים מוכנים להלוות סכומים נמוכים בהרבה, שלא עולים על עשרות אלפי שקלים. הריבית הינה במסלול משתנה, כאשר פריסת ההלוואה נעשית לשלוש שנים.

הלוואה לרכב חדש או יד שנייה מחברות ליסינג

היתרון הגדול בקבלת הלוואה מחברת מימון לרכב הוא תנאי מימון גמישים שמותאמים לצרכים הייחודיים של הלווה. בנוסף לכך, דרך חברות הליסינג ניתן למצוא רכבים במחיר זול יחסית לשוק הפרטי. עם זאת, צריך גם להיזהר ולבדוק היטב את מצבו של הרכב לפני הרכישה – רכבים מליסינג נוטים להיות במצב מכאני גרוע למדי בגלל שימוש יתר.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת רכישת רכב מחברות ליסינג, זה שווי המחירון הנמוך יותר שלו לעומת רכבים שהיו בשימוש פרטי.

אנו בקריזמה עובדים עם הגופים המוכרים ביותר בישראל בתחום של הלוואות לרכישת רכב. אם אתה רוצה לשמוע על האפשרויות הזולות והמתאימות ביותר של הלוואה לקניית רכב עבורך, פנה אלינו כבר היום. השאר את הפרטים האישיים שלך בעמוד זה ואנו נדאג שהנציגים הטלפוניים שלנו יחזרו אליך במהירות האפשרית.

256 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת mich702