לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3426 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תקיפת בת או בן זוג - ההיבט הפלילי

פורסם בתאריך 08/12/2020      /      נכתב ע"י מגנטים לאירועים

מאחר ועבירות אלימות בתוך המשפחה בין אם מדובר על עבירות של תקיפת בת זוג או תקיפה אלימה כלפי ילדים, נחשבות כעבירות בעלי עבירה על המוסר הפנימי של כל אחד מאיתנו, רבים נוטים לחשוב כי עורכי דין המייצגים אנשים במצבים כאלו הם אנשים ללא מוסר כלל, אחרי הכל מי יהיה מוכן לייצג אנשים במקרים כאלו ולעמוד על כך שעונשם יופחת, כל אחד אחר ירצה כי עונשם לא רק שיופחת אלא להיפך, שהם יקבלו עונש חמור ככל שניתן.

כאן חשוב לציין ולהדגיש מהו תפקידו העיקרי של עורך דין, תפקידו הוא לדאוג כי גם אדם אשר עבר כל סוג של עבירה פלילית יהיה זכאי למיצוי הזכויות שלו, כל אדם הנמצא בהליך פלילי בשלב החקירה עומדות לצידו רק שני זכויות, האחת היא הזכות לייעוץ וליווי של עורך דין פלילי והשנייה היא האפשרות לשמירה על זכות השתיקה.

תפקידו של עורך הדין הוא לדאוג לכך שכל הזכויות העומדות לאותו חשוד על פי הסעיפים בחוק יגיעו לו, לכן עורך דין הוא איש מקצוע והוא מסתכל אך ורק על ההיבט המקצועי של תפקידו, ללא כל קשר למקורות זרים או דברים אחרים היכולים לשבש את חשיבתו בייצוג התיק.

ההיבט הפלילי במקרים כאלו של תקיפת בת או בן זוג הוא קשה, החוק רואה זאת בחומרה רבה מכיוון וישנה עלייה מאוד גבוה במקרי הרצח בין בני זוג, המטרה של בתי הדין היא לשמור על כל אזרח ולהעניק את הזכות לחיות בביטחון, לכן ישנה החמרה יתרה וגדולה מאוד כלפי אלו המואשמים כתוקפים.

78 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת מגנטים לאירועים
שימוש בבושם ואפטרשייב לאחר גילוח האם באמת אפטר שייב ובושם אחרי גילוח מרגיעים את העור, כל כבר יעיד שלאחר הגילוח שימוש באפטר שייב גורם לו לצריבה על העור בגלל האלכוהול שיש בו וזאת לא התחושה הכי נעימה שיש, אז האם שימוש באותם מוצרים טובים לעור הפנים או לא.
פורסם בקטגוריית בריאות גברים, לפני 2 שנים 8 חודשים
סיבות בגלל פשפש המיטה מגיע אלינו לבית יש 2 סיבות עיקריות בגללן פשפש המיטה מגיע אלינו לבית, הפעם אסביר על סיבות נוספות שלא הרבה מכירים אותן בגללן פשפש המיטה מגיע אליכם לבית.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 1 שנים 11 חודשים
הדברה לפני שנכנסים לבית חדש רבים נוטים לחשוב שלפני כניסה לבית חדש אין צורך בביצוע הדברה וגם אם כן אז עדיף שימוש בחומרים קצת יותר חלשים וכל מדביר יכול לבצע עבורם את ההדברה. הנה כמה דברים שלא ידעתם על הדברה נגד מזיקים.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 2 חודשים
שימוש במלכודת עכברים אם גיליתם שיש לכם עכבר בבית, יש כמה דרכים להוציא אותו כמה שיותר מהר, הדרך היעילה ביותר להתמודד עם עכברים היא באמצעות שימוש במלכודת עכברים, הפעם נסביר לכם על המלכודות והיעילות של כל אחת מהן.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 7 חודשים 23 שעות
איך להתמודד עם עש המזון אחד המזיקים הקשים ביותר להתמודדות הוא עש המזון מכיוון שהוא נמצא בתוך המזון ואי אפשר לרסס ברעלים את המזון אותו אנו אוכלים. לכן יש להשתמש בשיטות הדברה אחרות יותר יעילות.
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 1 חודשים