לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

מהי תקרת שכר הגיונית עבור עבודה מהבית ללא ניסיון?

פורסם בתאריך 16/12/2020      /      נכתב ע"י workfromhome

יש כאלה שדואגים שאם הם יתחילו לחפש עבודה מהבית ובכך יוותרו על סביבת העבודה הרגילה במשרד, גם אם הבוס מציע להם לעשות כך, הם יפסידו חלק מהשכר שלהם. בעיקרון, זה יכול לקרות, אבל בפועל זה כבר מזמן לא קורה, לא רק בגלל הצרכים המשמעותיים של המעסיקים אלא גם בהיבט הכלכלי, שנשאר שווה בשבילם כך או כך. לכן, דווקא מתקרת השכר שלכם בעת עבודה מהבית, אתם לא צריכים לדאוג כמו שחשבתם.

תקרת שכר ממוצעת עבור עובד שמועסק היום, בישראל של 2020 וכמעט של 2021, מהבית בלבד, אינה שונה בצורה משמעותית, אם בכלל ותלוי באיזה מקצוע ספציפי, מתקרת שכר של עובד המועסק במסגרת שגרתית במשרד "רגיל". עובדה זו באה לידי ביטוי בפיתוח המהותי והמהיר של גופי תיווך בין עובדים למעבידים, פלטפורמות תעסוקה אינטרנטיות וחברות שלמות שכל תפקידן הוא לסייע לחברות גדולות לעבור למודל של עבודה מבוזרת ומרוחקת דרך הרשת.

למעשה, מי שעובד היום רק מהבית יכול לחסוך לעצמו הוצאות רבות ואפילו להרוויח הרבה מאד כסף, בתנאי שיש לו הכשרה במקצועות הנדרשים הנכונים, זאת כיוון שחלק גדול מאד מהשוק התחרותי ביותר, שנוגע בגיוס העובדים המקצועיים ביותר בתעשיית הטכנולוגיה והאינטרנט, מתבצע היום כמעט רק בצורה מרוחקת, כדי להקל על העובדים ולחסוך כסף רב למעסיקים. במקרה הזה, הכי טוב זה ללכת עם הזרם, אז אולי תנסו את זה בעצמכם?

כנסו היום לאתר "עבודה מהבית" ותוכלו לראות בעצמכם איך מאות משרות מחכות לכם כבר מהיום למחרף בתחומים רבים ומגוונים ביותר שרובם לא דורשים מכם שום ידע, הכשרה מקצועית או ניסיון קודם כלשהו. אם יש לכם רצון ונכונות לעבוד קשה ולעמוד במשימות שלכם, ואחריות מספקת כדי לעשות את זה בזמן ובצורה איכותית לטווח הארוך, העתיד שלכם יכול להיות בעבודה מרוחקת מהבית -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

370 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
תמלול והקלדת נתונים - עבודה מהבית שגם אתם יכולים למצוא בקלות אם גם אתם מחפשים לעצמכם עבודה מהבית בתחום שלא דורש יותר מדי ידע או ניסיון מקצועי, בטח שלא במקצועות טכנולוגיים וחדישים שקיימים בעולם האינטרנט המודרני, כדאי לכם לבדוק את התחום של תמלול והקלדה – תחום שבו רוב האנשים לא נגעו מעולם, למרות שלכל אחד יש את כל הכישורים הנדרשים כדי לעבוד בתחום זה, אפילו שנים ארוכות ובהיקף גדול מאד. מה צריך כדי לקבל עבודה כזו ומי היא כוללת בפועל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 2 חודשים
כדאי להכיר - סוגי האתרים שיכולים לעזור לכם לחפש עבודה מהבית בישראל אי אפשר כבר להגיד היום לאדם שרוצה להתחיל לעבוד דרך האינטרנט ולעשות כסף מהמחשב האישי שלו בבית שמדובר ביעד שאינו בר השגה. למעשה, להשיג היום עבודה מהבית במסגרת קבועה ורציפה שתבטיח לעובד הכנסה לא מבוטלת ואפילו גבוהה ונאה לטווח הארוך היא לא מטרה קשה להשגה והיא דורשת רק מעט חשיבה עצמית, שיקולי אינטרסים ובחירה של המשרה המתאימה, אבל היכן כדאי לחפש את המשרות המאופיינות במסגרת תעסוקה מרוחקת עבור העובד המתחיל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 9 חודשים
תרגום בלבד - עבודה מהבית שיכולה לסדר לכם את העתיד אם אתם חושבים שאתם יכולים למצוא לעצמכם שלווה נפשית יותר גדולה מזו שתקנה לכם עבודה מהבית אז כנראה שיש לכם מחשבות יצירתיות או משאבים ניכרים שתומכים בהן. בעולם האינטרנט המודרני, עבודה כזו מהווה את אחד הכלים המרכזיים שעומדים לרשותו של אדם שאינו בעל כישורים מיוחדים או ידע נדרש במקצועות טכניים, בעיקר אם יש לו ידע בשפות. מי שיודע לדבר או לכתוב ולקראו בשפות, ולפיכך יודע לתרגם, יכול לסדר את עצמו היטב בעזרת עבודה בתחום זה שמתבצעת כולה מהמחשב בבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 2 חודשים
מענה למיילים זה עבודה? לפחות במסגרת של עבודה מהבית מה שאולי מגדיר יותר מכל את המרדף המודרני אחר עבודה מהבית הוא האפשרויות, שעצם קיומה גורם לרבים לבחור בה, של מציאת עבודה שאינה דורשת שום סוג של ניסיון, ידע מקדים, כישורים מקצועיים או כל דבר אחר שיכול להוות חסם ולגרום מניעה של קבלה לעבודה. בגלל שאפשר למצוא עבודה כזו, הרבה רוצים אותה, ויותר חברות מציעות אותה בתצורות הולכות ומשתנות שרק מעלות את המגוון הקיים מיום ליום. אחד התחומים החדשים הללו שכדאי להכיר, הוא מענה למיילים בחברות גדולות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שנים 11 חודשים
עבודה מהבית בתרגום מאנגלית - מה ההזדמנויות שפתוחות לכולם? כולם יודעים שיש הרבה כסף ובעיקר הרבה עבודה ופרנסה בתחום של תרגום, אבל ממש לא כל אחד חושב או מאמין שהוא מתאים לתחום הזה פשוט בגלל שיש יותר מדי שפות בעולם, ורובנו, בצורה נורמלית לגמרי, לא דוברים, קוראים או כותבים ברובן המוחלט. מי שכן יודע אנגלית, שהיא שפה נפוצה יחסית בישראל, הרבה פעמים עדיין לא מגיע לחפש עבודה בתחום פשוט בגלל חוסר היכרות עם האפשרויות והמגוון הרחב שבאמת קיים שם בחוץ, ולכן חשוב להכיר את יסודות שוק התרגום שזמין באינטרנט באופן חופשי לכל עצמאי שיודע את השפה וכמובן יודע עברית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שנים 3 שבועות