לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3356 מאמרים 936 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

מה מונע מאיתנו את הקידמה בתחום של עבודה מהבית באינטרנט?

פורסם בתאריך 16/12/2020      /      נכתב ע"י workfromhome

הקידמה בעולם שלנו היא דבר בלתי נמנע, שכמו חוקי פיזיקה חשמליים ומגנטיים, יש גם לו חוקים תיאורטיים מדויקים שכתבו גדולי המוחות לאורך הדורות. הקידמה תגיע, בזה אין ספק בשום תחום בחיים, אבל בעולם של היום יש כמה דברים שמעכבים אותה בתחום של תעסוקה מרוחקת, הנקראת בפשטות יותר "עבודה מהבית". בין הגורמים הללו, ישנם שני גורמים עיקריים שאחראים לעיכוב הזה.

הראשון מביניהם הוא חוסר האמונה של קהל הלקוחות הפוטנציאליים, כלומר של האנשים שאמורים לעבוד מהבית אבל נכון להיום לא מאמינים שהם יכולים לעבוד מהבית. זה יכול לנבוע מחוסר אמונה שלהם במערכת עצמה, כלומר באפשרות שמישהו בכלל יציע להם עבודה כזו, מחוסר אמונה ביכולת שלהם לתפקד בהצלחה במסגרת עבודה ייחודית כזו או מסיבות אחרות, אבל בסופו של דבר מדובר בחוסר אמונה וחוסר השתתפות של האנשים שאמורים לבנות את המערכת עצמה ובעיקר לגרום לה לצמוח עם השנים ולהפוך לאלטרנטיבה ברת קיימא עבור שוק העבודה הרגיל.

השני והפחות בחשיבותו מבין שני הגורמים, אך אחד שעדיין בכל זאת אחראי לעיכוב ניכר במהפכה של עבודה מהבית לכולם, הוא חוסר האמונה של המעסיקים בשיטה של העסקת עובדים מרחוק. חוסר אמונה זה ניכר בצמצום היחסי של הצעות עבודה פוטנציאליות שנפתחות מדי יום עבור עובדים שמעוניינים בהעסקה מרוחקת, בהשוואה כמובן לאפשרויות העסקה רגילות שנפתחות באותן החברות.

רוצים לבדוק איך אתם יכולים לעקוף את הגורמים הללו ולהתחיל את העתיד שלכם בהעסקה מרוחקת כבר מהיום למחר? אתר "עבודה מהבית" – אתר ישראלי מוביל בתחום התעסוקה הביתית בארץ – מחכה לכם עם מאות הצעות עבודה בתחומים רבים, חלקן הגדול אינן דורשות ניסיון, והדלת שלכם פתוחה עכשיו באופן רשמי, אם רק תבחרו לעבור בה ולבדוק איך נראה הצד השני -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

27 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
יתרון כלכלי משמעותי שישי לעבודה מהבית מלבד השכר רוצים לדעת איך אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה מאד כסף? אתם יכולים למצוא לעצמכם עבודה מהבית ולהתחיל עם הצעד הראשון והחיוני בדרך לחיסכון כלכלי מהותי והוא ניתוק מהמרחב המסחרי ומהסביבה שנועדה במיוחד כדי להוציא מכם מקסימום כסף, לרווחתם של אחרים, כמו בכל מערכת כלכלית טובה ומתפקדת. המשוואה כאן היא פשוטה, והיא נוטה בצורה מוחלטת, בתצורת היתרון אולי הגדול ביותר של המסגרת, לטובת מי שכבר מצא לעצמו עבודה במסגרת מרוחקת.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 6 ימים 9 שעות
האם מתכנתים יכולים למצוא גם הם עבודה מהבית? המצב בעידן הקורונה ואחריו זאת אולי נשמעת כמו שאלה מוזרה, שהרי אנשים חושבים שאנשים שיש להם כישרון בתכנות הם קצת כמו אלים בעולם בני האדם, אבל אחד התחומים שבהם למתכנתים יש באמת חיסרון יחסי לבני התמותה הרגילים הוא ביכולת שלהם למצוא לעצמם עבודה מהבית. האם בכלל יש דבר כזה ומהם התנאים בהם אדם צריך לעמוד כדי למצוא לעצמו עבודה במסגרת כזו היום בישראל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 16 שעות
עבודה מהבית בתרגום מאנגלית - מה ההזדמנויות שפתוחות לכולם? כולם יודעים שיש הרבה כסף ובעיקר הרבה עבודה ופרנסה בתחום של תרגום, אבל ממש לא כל אחד חושב או מאמין שהוא מתאים לתחום הזה פשוט בגלל שיש יותר מדי שפות בעולם, ורובנו, בצורה נורמלית לגמרי, לא דוברים, קוראים או כותבים ברובן המוחלט. מי שכן יודע אנגלית, שהיא שפה נפוצה יחסית בישראל, הרבה פעמים עדיין לא מגיע לחפש עבודה בתחום פשוט בגלל חוסר היכרות עם האפשרויות והמגוון הרחב שבאמת קיים שם בחוץ, ולכן חשוב להכיר את יסודות שוק התרגום שזמין באינטרנט באופן חופשי לכל עצמאי שיודע את השפה וכמובן יודע עברית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 18 שעות
עבודה מהבית במקום חל"ת - שיפור יציבות הפרנסה, ההכנסה וההרגשה הרעיון מאחורי דמי החל"ת אשר משולמים כבר חודשים רבים לכל כך הרבה אנשים עד שהקופה הציבורית נכנסה לגירעון חריג שלא ידענו כמותו בשנים האחרונות אם בכלל מעולם, הוא לאפשר לאנשים להתפרנס "בכבוד" לפחות באופן מינימלי, בעיקר כדי לרכוש לעצמם מצרכים בסיסיים ולא להגיע למצב של מחסור אמיתי בבית, אך בפועל מדובר לרוב בסכום כסף שלא מספיק לשום דבר. מי שרוצה למצוא לעצמו כלי יעיל יותר לחפור איתו את הדרך החוצה ממצב הביש, יכול לנסות לחפש לעצמו עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 20 שעות
מדוע עדיין לא נוצר הוואקום ההפוך במגמת המעבר למסגרת עבודה מהבית במשק? החיפוש אחר עבודה מהבית הוא אחד התהליכים שהיו אמורים לאפיין מאד את השנה האחרונה, בה היה מצופה בצורה סבירה כי חלק מאד נכבד מהמשק יעבור לעבוד מהבית, מה שכמובן קרה בצורה חלקית במגזרים מסוימים אבל ממש לא במגזרים אחרים. ישנם אנשים רבים שנותרו היום אפילו ללא עבודה כלל או בתצורה לא ברורה ולא מובטחת של חל"ת ואפילו הם עוד לא התחילו לנהור בהמוניהם לכיוון מציאת עבודה מהבית, וזאת עקב שני גורמים עיקריים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 ימים 17 שעות