לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4179 מאמרים 1265 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב

פורסם בתאריך 01/01/2021      /      נכתב ע"י ברק בר-לב

מתווך מומלץ תל אביב

החלטתם למכור את הנכס בבעלותכם וכעת אתם מחפשים מתווך דירות מומלץ בצפון תל אביב שיסייע לכם בתהליך המכירה, נכון? לכן, כדי שתהיה לכם מכירת דירות מוצלחת בתל אביב, עליכם ליישם כמה כללים לפני תהליך מכירת הנכס - למה? כי מכירת דירה בת"א היא אירוע כל כך מורכב ודורש מכם שיקולים שונים. 

הרבה דרכים יצירתיות מצויות אצל מתווך מומלץ בתל אביב,  אחת מהן הופכת להיות מצוינת ומומלצת בת"א היא להסתייע בשירותיו של סוכן נדל"ן מיומן, ובכן כדי להפוך לסוכן נדל"ן הוא צריך להיות בקיא בכל נכס  שמוצע למכירה מצפון לעיר ועד לתוך השכונות של תל אביב, שכן רק אז ניתן יהיה לסמוךף עליו וכמובן לקבל את חוות דעתו בנושא -

לגבי השווי הנכון: אחר שהמוכר יידע את שוויה האמיתי של הדירה, הוא יצטרך לערוך בדיקה פשוטה ב-15 ₪ כדי לשקף את המצב החוקי של הנכס ולוודא שהנכס המדובר אכן רשום בטאבו. המוכרים הרי יצטרכו לקבל החלטות רבות במסגרת מכירת נכס, לרבות אלו הקשורות למיסי עיזבון, מועד הפינוי ופריסת התשלומים לחוזה המכר וכן יהיה נכון לבדוק שהנכס נקי מחובות לרשויות שונות, חריגות בניה (לביצוע התאמות) וכו'.

מיסי מקרקעין – על בעל הנכס לקחת בחשבון שיש לו שני שותפים חשובים לעסקה. האחת: גב' מדינת ישראל (לגבי השבח - על המוכר לדעת את גובה המס לפני החלטה על מכירת דירה תל אביבית) והאחת היא הו"מ לתכנון ולבנייה בתל אביב  לצורכי חיוב השבחת הנכס.

ראוי לציין, אפילו להדגיש, שבמקרה של מכירת דירות בתל אביב, במיוחד בבניינים ישנים עם היתרי בנייה שהושגו לפני 1/1/80 - העסקה הופכת מעניינת ומורכבת יותר בהשוואה למכירת דירות אחרות שאינן מציות מתחומי הרובעים של תל אביב, מכיוון שכמעט בכל המקרים לנכסים אלו כרוכים חיובים בדמות של היטלי מיסי השבחה עצומים אשר ישולמו בעת המכר לעירייה, מדובר באולי בהיקף של עשרות אלפים עד מאות אלפי שקלים. וכן חשוב לקיים תכנון מס נכון לפני צאתכם לדרך, אחרת אי הבהירות בעסקה עלולה להשפיע על התמורה בגין הנכס הנמכר לסיכום, הייתי אומר שלפני מכירת דירה בתל אביב, חובה לבדוק את סכומי המס של הרשויות השונות וכמובן לציין את שווי ההרכבה של הדירה.

לקבלת ייעוץ נוסף בהיטל השבחה 

מוזמנים ללחוץ כאן 😊

מן העיתונות | בר-לב נדל"ן | מתווך מומלץ בתל אביב | ברק בר לב

 

378 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת ברק בר-לב
חשוב לבחור את מתווך הדירות הנכון | בר-לב נדל"ן שמי ברק בר-לב, המייסד והבעלים של חברת הנדל"ן בר-לב נדל"ן המתמקדת מזה עשור בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות לתיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב, בהיקפים גדולים ביותר. למשרדי מוניטין רב שנשען ומבוסס בעיקר על רמת מקצועיות מעולה, הגינות ואמינות. מטרתנו להעניק ללקוחותינו את הכתובת המקצועית לקידום וביצוע עסקאות נדל"ן במסלול הנכון ביותר, לספק להם פתרון מעשי ואיכותי שיתרמו להצלחותיהם ולמטרותיהם תוך הקפדה על יצירתיות רבה, תשומת לב נרחבת ויחס אישי שאין לו תחרות.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 10 חודשים
כיצד משווקים דירות למכירה הצפון הישן של תל אביב I ראיון עם ברק בר לב ראיון עם ברק בר לב, מוותיקי ענף ההתחדשות העירונית וסוכן נדל\\\"ן שנחשב בקרב רבים כסוכן עלית בצפון תל אביב. ברק הוא אחד מסוכני הנדל\\\"ן המבוקשים והמצליחים בתל אביב, הודות לגישת שיווק \\\"שונה וייחודית\\\" שהניבה תוצאות מדהימות. תכולת חובה לכל בעל נכס שמוכר שמתכוון למכור את דירתו בצפון הישן והחדש בתל אביב.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 שנים 11 חודשים
כיצד לאתר מתווכים בתל אביב מעולים אז איך בוחרים סוכנות לתיווך דירות מומלצת בתל אביב - ובכן? שאלות רבות מתעוררת בנוגע לבעלי נכסים הקשורות לדירות שבבעלותם, והן איך אפשר למכור נכס בצפון תל אביב בפרק זמן קצר שלא עולה על חודשיים? והאם יהא נכון וראוי להעניק תקופה שהיא בלעדית למתווך נדל"ן בתל אביב אם כן, כיצד ניתן לאתר את הסוכנות המצוינת ביותר עבורנו?
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 שנים 6 חודשים
כיצד לאתר סוכן מומלץ לתיווך ושיווק של דירות בתל אביב I רקע תמציתי חיפשתם סוכן נדל"ן מומלץ בתל אביב ואז וד"ר גוגל ישראל פתח בפניך שורת תוצאות שכולן מלאות " סוכני נדלן תותחים". ובכן אם כן, נותר המקום רק לבחור "באחד" בסיוע של כלי בדיקה ועוד כלי סינון נוספים. הקודם שבהם - הינה היא הגדרת הציפיות שלך מסוכן הנדלן המומלץ ומתהליך המכר עצמו. כמו כן מובן מאליו שמי שלמעשה עונה על הקריטריונים ואף עולה עליהם הוא סוכנן הנדלן הוא הנבחר! כאן המקום לציין כי לסוכן הנדלן יש חוק ברזל והוא: אין לקדם דירות/נכסים עם חריגות אדריכליות . לפיכך, במסגרת הבדיקה הראשונית, נקטנו ביוזמה לפנות למחלקת ההנדסה בעירייה לצורך: בדיקת תיקי הבניין, בדיקת המצב התכנוני של הנכס ובירור זכויות הקניין. יחד עם זאת, על מנת לא לבזבז זמן, אנרגיה ומשאבים, אנו מבטיחים להתנהל עם קונים פוטנציאליים רלבנטיים בעלי יכולת פיננסית גבוהה!
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 שנים 11 חודשים
תמ"א 38 תמ"א 38, ״תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה״ פורסמה ברשומות וקיבלה תוקף ביום ה- 18.5.2005. מאז כניסתה לתוקף אושרו בה שלושה שינויים, כאשר השינוי המקיף והמשמעותי ביותר נכנס לתוקף ביום 11.6.12, הוא שינוי מס' 3 לתמ"א - שלושת השינויים לתמ"א מהווים חלק מתהליך התפתחותי של הפקת לקחים מביצוע ויישום הוראות התמ"א בפועל, על מנת שזו תשיג את מטרתה לחיזוק הבניין הישן הנעת תהליך תכנוני רחב היקף של חיזוק מבנים קיימים, שאינם בנויים לפי תקן 413, שנועד להבטיח את יכולתם של אותם מבנים לעמוד בפני רעידות אדמה.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 שנים 11 חודשים