לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3363 מאמרים 939 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

מדוע עדיין לא נוצר הוואקום ההפוך במגמת המעבר למסגרת עבודה מהבית במשק?

פורסם בתאריך 13/01/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

החיפוש אחר עבודה מהבית הוא אחד התהליכים שהיו אמורים לאפיין מאד את השנה האחרונה, בה היה מצופה בצורה סבירה כי חלק מאד נכבד מהמשק יעבור לעבוד מהבית, מה שכמובן קרה בצורה חלקית במגזרים מסוימים אבל ממש לא במגזרים אחרים. ישנם אנשים רבים שנותרו היום אפילו ללא עבודה כלל או בתצורה לא ברורה ולא מובטחת של חל"ת ואפילו הם עוד לא התחילו לנהור בהמוניהם לכיוון מציאת עבודה מהבית, וזאת עקב שני גורמים עיקריים.

הדבר הראשון שמערער אנשים ממציאת עבודה מהבית כבר היום הוא הסטיגמה, עוד לפני זו הכלכלית (בסעיף הבא) אלא זו הכללית, שנוגעת לכל הנושא הזה ככלל, בתור פתרון מודרני מדי לכאורה, כזה שעדיין "מקדים את זמנו" וזאת למרות שמדובר במשהו שכבר מזמן לא נמצא בחוד החנית של טכנולוגיית המידע ואפילו לא קרוב אליה, אלא הרבה יותר קרוב ל"קומת הייצור" של המפעל בה חי ועובד האדם הפשוט, לפעמים אפילו זה חסר ההשכלה המקצועית לחלוטין שמסתמך על כישורים בסיסיים מאד למען ביצוע עבודתו.

דבר שני ומשמעותי לא פחות שגורם לאנשים לפחד מתהליך ההמרה של העבודה שלהם למסגרת של תעסוקה מרוחקת באופן פרטני הוא נושא השכר, בו נגענו כבר במאמר נפרד. פגיעה בשכר היא דבר שאינו מתקבל על הדעת, זה נכון, אבל אף אחד לא אמר שהיא באמת קורית, ולמרות זאת אנשים בטוחים בה כסטיגמה נוראה בפני עצמה, כאשר במציאות החוק לא מאפשר לה להתקיים אפילו לא בתיאוריה, בטח שלא במקומות עבודה מסודרים שעובדים "לפי הספר".

לכן, מה שבאמת עוצר את השוק מהתקדמות או יותר נכון דהרה לכיוון הזה, הוא חוסר החיפוש העצמי של כל אחד מאיתנו אחר האפשרויות שלו לעבוד מהבית ולא לצאת יותר בחיים למשרד. אם האפשרות הזו מעניינת אתכם אפילו קצת, קליק אחד ואתם מגיעים לאתר "עבודה מהבית" כדי לגלות אם משהו שם יכול להתאים בול לצרכים ולחלומות שלכם - https://www.avoda-mehabait.co.il/

9 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
יתרון כלכלי משמעותי שישי לעבודה מהבית מלבד השכר רוצים לדעת איך אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה מאד כסף? אתם יכולים למצוא לעצמכם עבודה מהבית ולהתחיל עם הצעד הראשון והחיוני בדרך לחיסכון כלכלי מהותי והוא ניתוק מהמרחב המסחרי ומהסביבה שנועדה במיוחד כדי להוציא מכם מקסימום כסף, לרווחתם של אחרים, כמו בכל מערכת כלכלית טובה ומתפקדת. המשוואה כאן היא פשוטה, והיא נוטה בצורה מוחלטת, בתצורת היתרון אולי הגדול ביותר של המסגרת, לטובת מי שכבר מצא לעצמו עבודה במסגרת מרוחקת.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 2 ימים
האם מתכנתים יכולים למצוא גם הם עבודה מהבית? המצב בעידן הקורונה ואחריו זאת אולי נשמעת כמו שאלה מוזרה, שהרי אנשים חושבים שאנשים שיש להם כישרון בתכנות הם קצת כמו אלים בעולם בני האדם, אבל אחד התחומים שבהם למתכנתים יש באמת חיסרון יחסי לבני התמותה הרגילים הוא ביכולת שלהם למצוא לעצמם עבודה מהבית. האם בכלל יש דבר כזה ומהם התנאים בהם אדם צריך לעמוד כדי למצוא לעצמו עבודה במסגרת כזו היום בישראל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 6 ימים 20 שעות
עבודה מהבית בתרגום מאנגלית - מה ההזדמנויות שפתוחות לכולם? כולם יודעים שיש הרבה כסף ובעיקר הרבה עבודה ופרנסה בתחום של תרגום, אבל ממש לא כל אחד חושב או מאמין שהוא מתאים לתחום הזה פשוט בגלל שיש יותר מדי שפות בעולם, ורובנו, בצורה נורמלית לגמרי, לא דוברים, קוראים או כותבים ברובן המוחלט. מי שכן יודע אנגלית, שהיא שפה נפוצה יחסית בישראל, הרבה פעמים עדיין לא מגיע לחפש עבודה בתחום פשוט בגלל חוסר היכרות עם האפשרויות והמגוון הרחב שבאמת קיים שם בחוץ, ולכן חשוב להכיר את יסודות שוק התרגום שזמין באינטרנט באופן חופשי לכל עצמאי שיודע את השפה וכמובן יודע עברית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 6 ימים 22 שעות
עבודה מהבית במקום חל"ת - שיפור יציבות הפרנסה, ההכנסה וההרגשה הרעיון מאחורי דמי החל"ת אשר משולמים כבר חודשים רבים לכל כך הרבה אנשים עד שהקופה הציבורית נכנסה לגירעון חריג שלא ידענו כמותו בשנים האחרונות אם בכלל מעולם, הוא לאפשר לאנשים להתפרנס "בכבוד" לפחות באופן מינימלי, בעיקר כדי לרכוש לעצמם מצרכים בסיסיים ולא להגיע למצב של מחסור אמיתי בבית, אך בפועל מדובר לרוב בסכום כסף שלא מספיק לשום דבר. מי שרוצה למצוא לעצמו כלי יעיל יותר לחפור איתו את הדרך החוצה ממצב הביש, יכול לנסות לחפש לעצמו עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 39 דקות
כמה הפסד בשכר עשוי להיות כרוך במעבר למסגרת עבודה מהבית? תקופת הקורונה יותר מכל תקופה אחרת בעבר גורמת לאנשים לחשוב על מעבר למסגרת של עבודה מהבית, שלמרות הכל אולי יותר בטוחה ממה שכולם חשבו, בעיקר לאור העובדה שהמילה "סגר" עוד רגע הופכת למילה נרדפת לצמד המילים "יום ראשון". עם זאת, רבים עדיין חוששים לעשות זאת כיוון שישנה סטיגמה לפיה עשויה להתרחש להם הרעה בתנאי השכר, לכאורה בשל העובדה שהם "מרוויחים" את הנוחיות שעבודה בחלל הביתי שלהם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 1 ימים