לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3363 מאמרים 939 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

9 פרמטרים לבחירת מוקד טלמיטינג לעסקים שיעבוד עבורך!

פורסם בתאריך 13/01/2021      /      נכתב ע"י yair

מה זה בכלל מוקד טלמיטינג ולאיזה צורך הוא עונה?

המונח מוקד טלמיטינג מתייחס לחברת טלמיטינג חיצונית שעובדת עבור ובשם עסקים.  

מטרת מוקד טלמיטינג היא יצירת זרם בלתי פוסק של "הזדמנויות עסקיות" בצורת פגישות (פיסיות, טלפוניות ואף בזום), עם לקוחות אפשריים מדויקים, שאחרי שיחה טלפונית עמם הם רוצים "להתקדם" לסגירת עיסקה, לקבלת הצעת מחיר, או לפגישת הרחבה לקראת סגירת עיסקה אפשרית.

מוקד טלמיטינג עונה על הצורך העצום שיש לעסקים רבים ביצירה בלתי מסתיימת של  "לידים חמים" של לקוחות אפשריים, כשלב ראשון בדרך לסגירת עסקה עמם.

בפשטות, מוקד הטלמיטינג, באמצעות שיווק טלפוני, "פותח דלתות" שהיו "נעולות" עד היום לעסקים! 

מוקד תיאום פגישות טלמיטינג נעזר בדאטה בייסים מדויקים של לקוחות פוטנציאליים, ונציג או נציגת הטלמיטינג שעובד עבור העסק פונה בשמם לאותם לקוחות אפשריים. רק עם אותם לקוחות שגילו עניין וצורך אמיתי במוצר או בשירות של העסק תיקבע פגישה עסקית מסודרת (פיסית, טלפונית או בזום).

לאיזה עסקים מתאים שירות תיאום פגישות - טלמיטינג?

שירות חיצוני לתיאום פגישות עסקיות מתאים למגוון רחב של עסקים, בעיקר של "עסקים המשווקים לעסקים" (B2B).

השירות מתאים למשל לחברות המספקות תוכנות ושירותים עסקיים שונים, לעסקים בתחומי הדרכה ורווחה לחברות וארגונים, למשרדי עו"ד, לעסקים המספקים שירותים ומוצרים לתעשיות שונות ולענף הבניה, לעסקים בתחום הפיננסי, ליועצים בתחומים שונים ועוד ועוד!

השירות מתאים הן לעסקים קטנים מאד (One men Show) ועד לעסקים בינוניים וגדולים יותר, שלהן אנשי מכירות הזקוקים לפגישות עסקיות רבות ועל בסיס יומיומי.

9 הפרמטרים החשובים בבחירת מוקד טלמיטינג לעסקים

כאשר רוצים לבחור במוקד טלמיטינג, ניתן להיעזר ברשימה זו של פרמטרים כדי שהבחירה במוקד הטלמיטינג תהיה טובה ומושלמת:

  1. נציג טלמיטינג אישי ש"חי ונושם" את הפרויקט ואת העסק של הלקוח, ובעל ניסיון רב שנים, כולל ניסיון בתחום פעילות הלקוח או לפחות בתחומים הקרובים מאד לפעילותו העסקית.
  2. יכולת מוקד הטלמיטינג לספק "דאטה" מפולחת, מדויקת, מקיפה ומלאה לאורך כל ההתקשרות- שתכלול אפילו את דרגת סיכון האשראי של הלקוח הפוטנציאלי, כולל טלפונים ישירים, שמות המנהלים ובעלי הפונקציות השונות, מס' העובדים, וכו.
  3. יכולת המוקד למשלוח חומרים שיווקיים עבור הלקוח ובשמו- כמובן: רק אחרי שיחת המכירה ולפי דרישת ורצון הלקוח הפוטנציאלי, ותיעוד וביצוע פולואו אפ קפדני אחרי המשלוח.
  4. היכולת לתיעוד מלא ומתן דיווחים יומיים ושבועיים, וקשר יומיומי צמוד וחם עם הלקוח.
  5. הניסיון, המקצועיות והמומחיות בעולם העסקי\מוסדי- פרמטר חשוב מאד, המבטיח תוצאות גבוהות ומהירות ובעיקר: פגישות איכותיות ביותר, בעלות סיכויי סגירה גבוהים.
  6. ניסיון רב שנים ומקצועיות של מנהלי הפרוייקטים בטלמיטינג שעובדים מול הלקוח.
  7. האם המנהל או בעל החברה מגיע מהעולם העסקי ובעל ניסיון והכשרה אקדמית ומעשית בתחום השיווק והמכירות?
  8. האם יש למוקד אפשרות למתן שירותים משלימים לפעילות הטלמיטינג, כמו: פולואו אפ להצעות מחיר, החזרת לקוחות עבר של העסק, ליווי שיווקי, מתן משוב בשטח לפגישות עסקיות של העסק ועוד.
  9. האם המוקד חדש יחסית בשוק וחסר ניסיון של עובדיו ומנהליו, ואין לו ורשימות לפנייה צבורות, או שיש לו וותק רב שנים ו"קבלות" והמלצות רבות?

בחירת מוקד טלמיטינג איכותי מקנה שקט נפשי רב לבעלי ומנהלי עסקים ביודעם שהשיווק שלהם עובד ומתקדם. בהצלחה! yessmiley

 

 

11 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yair
מי צריך שירות הקמת מוקד טלמיטינג לעסקים קטנים? מי צריך ומדוע שירות הקמת מוקד טלמיטינג? מה כולל בד"כ שירות של הקמה ושל ליווי מוקד טלמיטינג?
פורסם בקטגוריית ניהול, לפני 3 ימים 3 שעות
שירות טלמרקטינג לעסקים קטנים – איך לבחור חברת טלמרקטינג ולמה לשים לב? מה זה טלמרקטינג לעסקים קטנים? מהם היתרונות של שירותי טלמרקטינג חיצוניים לעסקים? איך לבחור חברות טלמרקטינג ושירותי טלמרקטינג?
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 1 שבועות 5 שעות
לוח מחיק למשרד – רעיונות, טיפים והיכן רוכשים? מחפשים לוח מחיק למשרד? לפניכם כמה טיפים שימושיים לשימושים השונים של הלוחות, מידע על אלו סוגי לוחות קיימים כיום בשוק ואיפה כדאי לרכוש לוח מחיק איכותי.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 1 שנים 2 חודשים
יתרונותיהם של לוחות אמייל לכתיבה– המדע שמאחורי הלוחות מתעניינים בלוחות אמייל לכתיבה והוראה? אכן יש לכם סיבות טובות לכך! להלן כמה מהיתרונות של לוח אמייל על פני לוחות אחרים, וגם קצת מידע על תהליך הייצור, איכות הציפוי ונוחות השימוש.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 1 שנים 2 חודשים
איך להשיג לקוחות ע"י טלמיטינג חיצוני לעסק? מחפשים איך להשיג לקוחות חדשים לעסק שלכם? או מחפשים שיטה להבאת לקוחות חדשים שבאמת עובדת, אך אתם מרגישים שאתם טובעים בים של משימות מבלי להצליח למנף את הפוטנציאל של העסק בצורה משמעותית? מאמר זה נועד בשבילכם.
פורסם בקטגוריית פרסום ושיווק, לפני 1 שנים 2 חודשים