לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4427 מאמרים 1315 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מי צריך שירות הקמת מוקד טלמיטינג לעסקים קטנים?

פורסם בתאריך 18/01/2021      /      נכתב ע"י yair

מי צריך ומדוע שירות הקמת מוקד טלמיטינג?

תתעלמו לרגע מהמונח המעט מפוצץ: שירות הקמת מוקד טלמיטינג, ובואו תדמיינו שיש לכם משרד עו"ד קטן, או עסק קטן להתקנת דלתות, ולקוחות פוטנציאליים ראו מודעות שלכם ברשת או השאירו פרטים באתר שלכם.

יד על הלב: האם אתם או המזכירה שלכם יודעים איך למנף "לידים חמים" אלו לקדם העסקאות למכירה או לתיאום פגישה עסקית? ואיזה אחוזי הצלחה יש לכם? לצערנו ידוע שבעסקים רבים הרבה מאד מהלידים החמים האלו הולך לאיבוד, מכמה סיבות: חוסר ידע ומקצועיות איך "לתרגם" לידים אלו לביצוע המכירה, חוסר בזמן, אי ביצוע "פולואו אפ" מספק ועוד!

והמשמעות ברורה: הפסד כספי רב לעסק!

על אחת כמה וכמה הדבר נכון בביצוע "שיחות קרות" יוצאות ללקוחות פוטנציאליים! ניקח לדוגמא את העסק הקטן להתקנת דלתות, שבעליו רוצה "להגיע" לקבלנים ויזמי בנייה. האם הוא או אנשיו יודעים איך למסד מהלך כזה ואיך ליצור על-בסיס יומיומי פגישות איכותיות ומכירות לאותם לקוחות? האם הוא יודע איך ואיפה לרכוש מאגרי מידע מתאימים לצורך הפעילות, האם הוא או מזכירתו יודעים "להתגבר על ההתנגדויות" שיש בשיחות?

כאן נכנסת לתמונה חברה מקצועית מומחית להקמה של מוקד טלמיטינג או טלמרקטינג, היודעת לתת "את המושכות" לביצוע עצמאי ויעיל של מכירה טלפונית.

מה כולל בד"כ שירות של הקמה ושל ליווי מוקד טלמיטינג?

  • אפיון העסק הספציפי שלכם – בדיקה יחד עמכם מיהם קהל\י המטרה, מהם השירותים או המוצרים שלכם, מה הבידול שלכם מול התחרות בענפכם, ומהן מטרות הטלמיטינג או הטלמרקטינג בשיחות היוצאות שלכם.
  • הכנת תסריט שיחה לתיאום פגישות או תסריט שיחה למכירה טלפונית המחדד את המסרים הספציפיים שלכם, כולל בניית "תסריט" לטיפול בהתנגדויות\התלבטויות לקוחות ומענה להם.
  • כתיבת נהלי עבודה לעובדי הטלמיטינג ומתן הדרכה לעקרונות וליישומם בפועל, לביצוע טלמיטינג מוצלח על-ידכם.
  • תרגול On Line "בזמן אמת" של שיחות טלמיטינג יוצאות על-ידכם במשרדכם, וקבלת משוב מיידי לשיפורן.
  • תמיכה טלפונית בתהליך בהמשך, לביצוע תיקונים\שינויים בתכנית העבודה.  

אז אם אתם מתעניינים בהקמת מוקד טלמיטינג בעסק קטן או בינוני, בתסריט שיחה לתיאום פגישות או לתסריט שיחה למוקד טלפוני - נשמח לייעץ חינם, בטל' 054-6811426 או 09-7401987

359 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת yair
5 יתרונות בשכירת חברה לביצוע ניהול שיווק במיקור חוץ הצורך במנהל שיווק במיקור חוץ – מאין הוא נובע? מהם היתרונות של ניהול שיווק במיקור חוץ ? ניהול שיווק באאוטסורסינג לא מתאים לכל חברה ועסק, אולם הוא מתאים מאד לעסקים בינוניים וקטנים המעוניינים בניהול מקצועי וצמוד תוצאות של השיווק, ומהצד השני לחסוך בעלויות כספיות ובעלויות ניהול.
פורסם בקטגוריית מכירות, לפני 8 חודשים 3 שבועות
השיטה "הסודית" לקבלת לידים איכותיים לעסקים לידים איכותיים וחמים - לעומת לידים קרים מהן הדרכים הסטנדרטיות להשגת לידים איכותיים? ומהי השיטה "הסודית" להספקת לידים חמים לעסקים?
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 9 חודשים 3 שבועות
מה זה מרקום - ניהול תקשורת שיווקית במיקור חוץ ומי צריך אותו? מה זה מרקום בכלל? ניהול תקשורת שיווקית במיקור חוץ – מי צריך את זה? איך לבחור חברה לניהול תקשורת שיווקית באאוטסורסינג?
פורסם בקטגוריית שיווק ופרסום, לפני 10 חודשים 1 שבועות
יתרונות וחסרונות של ניהול מדיה חברתית לעסקים ע"י חברה חיצונית מה זה בכלל ניהול מדיה חברתית לעסקים? ניהול תוכן ומדיה חברתית באופן עצמאי-האם אפשרי? מהם היתרונות והחסרונות שבניהול מדיה חברתית ע"י חברה במיקור חוץ
פורסם בקטגוריית רשתות חברתיות, לפני 10 חודשים 3 שבועות
ניהול שיווק במיקור חוץ לחברות ועסקים -מי צריך אותו ומהן היתרונות והחסרונות? מה זה ניהול שיווק במיקור חוץ? למי מתאים חברה חיצונית לשיווק? יתרונות וחסרונות של ניהול שיווק באאוטסורסינג
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 11 חודשים 3 ימים