לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

שלוש השפעות עיקריות בפן חיובי שנכנסות לחיים עם עבודה מהבית

פורסם בתאריך 30/01/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

המעבר למסגרת של עבודה מהבית הוא מעבר חיובי ברובו שעשוי להוות שינוי מהותי בחיים של מי שחווה אותו, אך כדי להגדיר מהותיות וחשיבות של שינוי בחיים בצורה נכונה, צריך קודם כל לדעת להגדיר בצורה מדויקת את הפרמטרים שעל פיהם נמדדת ההשפעה של אותו שינוי על אורח החיים באופן כללי או על אספקטים מסוימים באורח החיים של מי שעובר את השינוי. במקרה של מעבר לעבודה מהבית, ישנם שלושה פרמטרים עיקריים שעל פיהם ניתן למדוד את צידו החיובי של השינוי.

הדבר הראשון והחשוב ביותר כנראה לכל אחד ששוקל לשנות את מסגרת העבודה שלו, הוא השכר, או יותר נכון במדד מדויק יותר של שכר לפי זמן עבודה בפועל. במסגרת של עבודה מהבית אין יותר ביקורות מיותרות או בוסים שמחווים את דעתם בלייב מעל הכתף אלא רק מדד אחד מדויק של התוצר הסופי בהתחשב בזמן שלקח להגיש את העבודה. לפי מדד זה בלבד, השכר שלכם הולך לעלות וכמות הזמן המבוזבז שלכם הולכת לרדת.

דבר שני וכמעט חשוב לא פחות מאשר השכר הוא הגיוון שיש במסגרת של עבודה מהבית ורק במסגרת כזו. בשום סוג אחר של עבודה לא יכול לקרות מצב שעובד יכול לבצע משרות שונות במקביל ולגוון אפילו את לוח הזמנים היומי שלו, שלא לדבר על השבועי והחודשי, בצורה שמונעת שחיקה ויוצרת אווירה טובה יותר בתחילתו של כל יום עבודה.

הדבר השלישי והאחרון, שעשוי אולי להישמע לאנשים בתור משהו טריוויאלי או חסר חשיבות מיוחדת, הוא החיסכון האדיר בזמן ועצבים שחווה מי שלא עומד יותר בפקקים. זה אולי נשמע כמו משהו "לא חיוני", בעיקר בעידן שהעבודה עצמה יותר מדאיגה, אבל אם תרשו לעצמכם לחוות את זה אפילו יום אחד אתם תבינו בעצמכם את החשיבות של זה. רוצים לנסות? אתר "עבודה מהבית" מחכה להראות לכם כמה אפשרויות באמת מחכות לכם -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

19 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 ימים 5 שעות
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 7 שעות
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 7 שעות
דברים שחשוב לאמץ לחיים לפני שמתחילים בחיפוש אחר עבודה מהבית מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית היום בישראל, יותר מבכל מקום אחר, חייב להבין שהמציאה של עבודה כזו היא לא החלק הכי קשה, אולי אפילו הקל ביותר יש שיגידו, אבל מה שצריך באמת להתכונן אליו הוא השינוי אותו צריך לעבור העובד באורח החיים הכללי שלו כאשר הוא ניגש לבחור לעצמו משרה כזו של עבודה מרוחקת ועצמאית שאינה כוללת הגעה למסגרת קבועה ומסודרת במשרד. איך עושים את השינוי הזה בצורה אופטימלית ואילו אלמנטים חושבים המשתנים בחיי העובד הוא כולל בכלל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 1 ימים
תחומים בעייתיים שאין בהם עבודה מהבית - כדאי להכיר לפני שמחפשים המעבר למסגרת של עבודה מהבית, הוא לא בהכרח מעבר פשוט, אבל אם הייתה יודעים שיש מקצועות לא מבוטלים שבהם מחכות לכם שלל הזדמנויות לעבור למסגרת שכזו, אפילו ללא ניסיון מקצועי ספציפי, ככל הנראה הייתם יכולים להיות רגועים יותר לגבי הסיכויים שלכם. הנה שני מקצועות לא מוכרים מספיק בהם כל אחד יכול למצוא לעצמו עבודה מהאינטרנט בלי להצטרך להגיע יותר למשרד לעולם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים