לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

למה כל אחד מאיתנו חייב לשקול כבר עבודה מהבית? סיבה אחת חשובה

פורסם בתאריך 31/01/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

מציאת עבודה מהבית יכולה לשנות לכם את החיים, בזה אין ספק, אלא מה עוד אפשר לצפות משינוי מהותי באחד התחומים הכי מרכזי בחיים, שעבור רבים אפילו תופס בגאון את המקום הראשון בסולם החשיבות. למרות שאכן מדובר באחד השינויים הכי מהותיים שאפשר לעשות היום בחיים המודרניים בקלות יחסית בלי "להפוך עולמות", אבל בכל זאת לא כולם אפילו מודעים לסיבה הכי חשובה, או יותר נכון לאלמנט הכי מהותי בשינוי הזה, שהופך אותו לכל כך מהותי בפני עצמו.

במילים פשוטות וקצרות מאד אפשר פשוט לתאר את הסיבה הזו בתור "שכר לפי זמן עבודה" שהוא מושג שאנשים באמת לא מבינים לעומק כי הם התרגלו לגמרי לעולם אחר שבו השעון מכתיב את השכר ולא משנה בכלל כמה עובדים ומה עושים, כי החברה או הבוס בכל מקרה לא ממש יודעים למדוד או לכמת את זה לכדי שכר בפועל. פשוט מגיעים לעבודה, נשארים בעבודה ומקבלים כסף, זה המתכון שכולם מכירים.

אם תשנו את זה לרגע אחד ותשאירו לעצמכם את האפשרות לנצל את כל היום שלכם באמת כדי לעבוד ולעשות רק מה שמכניס לכם כסף עבור כל דקה שאתם עסוקים בעבודה, ולא מבזבז לכם זמן אחד כי אתם עושים אפילו כמה משרות במקביל, אתם תגלו עולם חדש של "שכר לפי שזמן עבודה" שיראה לכם כמה הזמן שלכם שווה באמת.

אם הסיבה הזו או כל סיבה אחרת נראית לכם מספיק טובה כדי להתחיל לחפש לעצמכם מסגרת מסודרת של תעסוקה מרוחקת, באחד מבין מקצועות רבים מספור שרק מחכים שתגיעו להציץ בהם, אתם יכולים להיכנס לאתר "עבודה מהבית" ובוודאי תשמחו לדעת ששם כבר עשו בשבילכם את כל המחשבה ואתם רק צריכים להקליק כדי להיכנס ולבחור במה אתם רוצים להתחיל לעבוד כבר מהיום למחר -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

19 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 ימים 4 שעות
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 שעות
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 שעות
דברים שחשוב לאמץ לחיים לפני שמתחילים בחיפוש אחר עבודה מהבית מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית היום בישראל, יותר מבכל מקום אחר, חייב להבין שהמציאה של עבודה כזו היא לא החלק הכי קשה, אולי אפילו הקל ביותר יש שיגידו, אבל מה שצריך באמת להתכונן אליו הוא השינוי אותו צריך לעבור העובד באורח החיים הכללי שלו כאשר הוא ניגש לבחור לעצמו משרה כזו של עבודה מרוחקת ועצמאית שאינה כוללת הגעה למסגרת קבועה ומסודרת במשרד. איך עושים את השינוי הזה בצורה אופטימלית ואילו אלמנטים חושבים המשתנים בחיי העובד הוא כולל בכלל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 1 ימים
תחומים בעייתיים שאין בהם עבודה מהבית - כדאי להכיר לפני שמחפשים המעבר למסגרת של עבודה מהבית, הוא לא בהכרח מעבר פשוט, אבל אם הייתה יודעים שיש מקצועות לא מבוטלים שבהם מחכות לכם שלל הזדמנויות לעבור למסגרת שכזו, אפילו ללא ניסיון מקצועי ספציפי, ככל הנראה הייתם יכולים להיות רגועים יותר לגבי הסיכויים שלכם. הנה שני מקצועות לא מוכרים מספיק בהם כל אחד יכול למצוא לעצמו עבודה מהאינטרנט בלי להצטרך להגיע יותר למשרד לעולם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים