לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

האופטימיזיה הנדרשת בלוח העבודה היומי והשבועי באימוץ מסדרת של עבודה מהבית

פורסם בתאריך 04/02/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

כל אחד חושב שהוא רוצה לעצמו עבודה מהבית בגלל הסטיגמה הרווחת לפיה מדובר בשינוי חיובי נטו שאין לו השפעות שליליות על העובד, אך חשוב לציין שהמעבר ממסגרת של עבודה רגילה למסגרת מרוחקת וברובה וירטואלית של עבודה מהבית, יש לא מעט התאמות והתרגלות מחדש שצריך לעשות ולעבור, לא מעט בתחום העיקרי שהוא האופטימיזציה וההתאמה של לוח הזמנים בעבודה למסגרת החדשה.

האופטימיזציה של לוח הזמנים צריכה להתבצע מתוך עיקרון מנחה אחד: חשוב לפנות כמה שיותר זמן בפועל לעבודה, כיוון שבמסגרת הזו אין "הפסקות" מוגדרות וניתן לעבוד ברצף כדי לדחוס כמה שיותר פרויקטים או מטלות שניתן לבצע ולהגיש לכמה שפחות זמן כולל. בשונה ממה שנהוג בסביבה המשרדית, כאן לא חשוב "להגיע לעבודה" אלא לבצע את העבודה, ואם אפשר בפחות זמן, משמע הדבר שהעובד נותר עם יותר כסף.

לא פחות חשוב מכך, חשוב להבין שמסגרת של יום עבודה יכולה לכלול הרבה יותר מאשר 8 שעות, כאשר כל שעה לכשעצמה שווה בפועל יותר מכל שעת עבודה במשרד. בהיקף כזה, שכל עובד בוחר לעצמו, ניתן "לסיים" את שבוע העובדה בהיבט של שכר מספק אפילו ב-3 ימי עבודה עמוסים, ולעבור למסגרת של 4 ימי סופ"ש בכל שבוע, סתם ככה בשביל הנשמה והקיום של "חיים טובים יותר" שלא מעט מבטיחים לעצמם אבל אף פעם לא מקיימים באמת.

אם נראה לכם שאתם מאלה שדווקא כן יכולים לעבור את השינוי הזה בהצלחה ולצאת חזקים יותר מצידו השני, בלי להכביר על עצמכם צרות של מעבר ושינוי גישה, כנראה שעבודה כזו יכולה להתאים גם לכם. כנסו לאתר "עבודה מהבית" ותוכלו לגלות את זה בקלות דרך מגוון רחב של מאות הצעות עבודה פוטנציאליות שיציעו לכם את כל מה שאפשר להציע במסגרת עבודה מרוחקת היום בישראל -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

83 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 ימים 4 שעות
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 שעות
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 שעות
דברים שחשוב לאמץ לחיים לפני שמתחילים בחיפוש אחר עבודה מהבית מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית היום בישראל, יותר מבכל מקום אחר, חייב להבין שהמציאה של עבודה כזו היא לא החלק הכי קשה, אולי אפילו הקל ביותר יש שיגידו, אבל מה שצריך באמת להתכונן אליו הוא השינוי אותו צריך לעבור העובד באורח החיים הכללי שלו כאשר הוא ניגש לבחור לעצמו משרה כזו של עבודה מרוחקת ועצמאית שאינה כוללת הגעה למסגרת קבועה ומסודרת במשרד. איך עושים את השינוי הזה בצורה אופטימלית ואילו אלמנטים חושבים המשתנים בחיי העובד הוא כולל בכלל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 1 ימים
תחומים בעייתיים שאין בהם עבודה מהבית - כדאי להכיר לפני שמחפשים המעבר למסגרת של עבודה מהבית, הוא לא בהכרח מעבר פשוט, אבל אם הייתה יודעים שיש מקצועות לא מבוטלים שבהם מחכות לכם שלל הזדמנויות לעבור למסגרת שכזו, אפילו ללא ניסיון מקצועי ספציפי, ככל הנראה הייתם יכולים להיות רגועים יותר לגבי הסיכויים שלכם. הנה שני מקצועות לא מוכרים מספיק בהם כל אחד יכול למצוא לעצמו עבודה מהאינטרנט בלי להצטרך להגיע יותר למשרד לעולם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים