לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מנעול צילינדר בחיפה

פורסם בתאריך 04/02/2021      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com


בפועל התופעה הכי פעילה בעבודתו של מנעולן? סביר להניח כן.
עבודה קלה ככל הנראה שהרבה ניסו להתקין ללא עזרה. בסדר… חלק גם התמזל מזלם, אבל על פניו מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הזולים יותר.. כאמור, המצב שפעם אחת הצלחתם לא מעידה שתצליחו לכם אותו דבר בפעם הבאה… כל זאת, הצלחה של החלפת הצילינדר אינה מעידה כביכול שההחלפה תוכיח עצמה לתקופה ארוכה.
החלפת צילינדר פעולה פחות מסובכת מהחלפת מנעול למעשה אך יש מעט תרחישים שחשוב מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול בחיפה הצילינדר מסתובב לא בקלות?
יש מספר סיבות: המנעול אינו מותקן נכוהמנגנון, המנעול לא מותקן במיקומו הרצוי.
זו סביר להניח התקלה מלכתחילה לשחיקה בצילינדר הישן. עלינו לדעת למקם את המנעול במצב כזה שיותקן מכוון היטב, שיאפשר התקנה טובה ותקינה של הצילינדר.
בזמן שהמנעול לא מכוון, מופעל על המנעול לחץ מאחד מהצדדים של פתח המנעול בדלתכם בבית בחיפה. במצב זה יורגש מיד כי הצילינדר לא משתלב בקלות. אז אולי הצילינדר ישתחל לתוך המנעול, אבל מובטח כי סיבובו, ההתעסקות בו, להפעילו – לא יהיה קלונועל רק למנעולן.
תרחישים אפשריים?
שבירתו בחור המנעול, שבירת מפתח והשארות של חציו הנותר בפניפ במנעול בלי יכולת לחלץ אותו, מצב כזה עלול להחמיר עד כדי נזק לדלת ביתכם, צורך לפרק ממש את הדלת, במקרה הטוב – חייבים להחליף צילינדר עוד פעם.
בורג הידוק צילינדר
בכל צילינדר ישנו בורג או תבריג הידוק אשר מצמיד ומאחסן את הצילינדר בגוף המנעול. גם אחריותו למנוע משחק תנועה וגם דואג שלא ישתחרר מהמנעול ויאפשר פריצת מנעול טובה. אחרי שהוחדר הצילינדר למנעול ויעשה עליו סיבוב סגירת ניסיון בהצלחה, יש עלינו לחזק את בורג ההידוק. את התבריג לא תמיד צריכים לסגור לרמה מקסימאלית, הידוק מקסימאלי עלול להצמיד את הצילינדר לאיזור המנעול במצב כביכול שיקשה על סיבובו. כיוון שהצילינדר דורש מנעולן בחיפה, מנוסה, פורץ מנעולים מוסמך.
תרחישים אפשריים?
הבעיה האמיתית: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות פלדה זה כאמור סיפור אחר, רמת המורכבות גבוהה יותר וחייבים פה אמצעים אשר אין אותם בכל בית. מנגנון הסגירה בדלת ביטחון הנו מסובך, כבד ורב גלגלים פנימיים. הרכבה לא נכונה של צילינדר לדלת ביטחון תעשה לקושי מאוד גדול בתפקוד לילדים , מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

תובנות על החלפת צילינדר
מי מוסמך להחליף צילינדר? לא כל אדם מסוגל להחליף צילינדר..החלפת צילינדר היא מקצוע לאיש מקצוע וישנה מקצועיות ואחריות..
החלפת צילינדר בחיפה
ישנם סוגים שונים של צילינדרים. מחירים לא אחידים. יוקרתיים. חלופיים. חלקם, המקוריים רובם ככולם גם יקרים מאוד.. מנעולן בחיפה, איש מקצוע מקצוען, שיש לו בתחום יידע לפרגן על צילינדר לא יקר טוב לכיסנו שמומלץ לרכוש.. זה עשוי להוזיל לנו מחיר משמעותי למי שלא מבין.. קיימים כאלה שקל להרכיב ויש כאלה שלא קל להרכיב.
קיימים טריקים של הרכבה וניסיון שהם תחומו של המנעולן בלבד.
כאמור לסיכום הדברים, כמו כל דבר ותחום בחיים, החלפת צילינדר בחיפה היא תחום מקצועי ולכן מומלץ להביאו למומחה לתחום. בין היתר זה רק יחסוך לכם בזמן וכסף.

 

 

242 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 2 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים