לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קפטן חיסכון מאתרים 100 אחוז מהכספים שלך

פורסם בתאריך 06/02/2021      /      נכתב ע"י expert

סכומי כסף רבים יושבים כאבן שאין לה הופכין במקומות שונים בבנקים ובקרנות חיסכון.  לעיתים מדובר על סכומים גבוהים מאד, שהאדם אינו מודע לכם כלל. אלו סכומים שיכלו לעזור להם מאד במצבים קשים בחייהם או לקראת הוצאות כבדות.

למה חשוב לאתר כספים אבודים?

ישנם אנשים השואלים אם הכספים הללו ישבו עד היום בצד, ולא ידענו מקיומם. כדאי לכם להשקיע מאמץ ולחפש אותם, כי הם מחכים רק לכם ואתם יכולים להוציא אותם ולהשתמש, ואם לא תבצעו זאת הכסף יעמוד בצד לחינם.

מהו איתור כספים אבודים?

בשביל לאתר כספים אבודים עליכם לעצור לרגע את מעגל החיים, ולערוך חשיבה משותפת על מקומות עבודה, שעזבתם ועל חסכונות שהיו לכם, כמו כן יכול להיות שמדובר על ירושה של קרוב משפחה שנפטר, ולא ידעתם עליה. ניתן לבדוק אם יש ברשותכם דו"חות ישנים המעידים על חשבונות כל שהם.

 

אילו סוגי כספים אבודים קיימים?

סוגי כספים אבודים יכולים להימצא במקומות מסוימים:

חסכונות פנסיונים לא פעילים

חסכונות פנסיונים כוללים כספים, שהופקדו בעבר בקרנות פנסיה שונות כמו:

קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, ביטוחי חיים או קופות גמל. הכסף יכול להיות מופקד בקרנות אלו כאשר הייתם שכירים או עצמאיים.

חשבונות וחסכונות לא פעילים בבנק

חשבונות עו"ש או חשבונות שנפתחו בעבר בבנק שבו יש חשבון פעיל, או חשבונות שנפתחו שלא בבנק הפעיל שלכם. חשבון לא פעיל מוגדר כחשבון שכבר 10 חודשים אין בו הפקדות והוצאות.

ביטוחים שנרכשו

פוליסות שלא בתוקף, וכן ביטוח חיים שנרכש ביחד עם ביטוח המנהלים, ופוליסות שונות שנרכשו בעבר, והיום לא מתאימות לצרכי המבוטח.

אם יש לאדם כסף למה לא רוצים שידע מכך?

שמירה על הכסף בסודיות הוא אינטרס של חברות הביטוח ישנן שלוש סיבות לכך:

ככל שבקופת חברות הביטוח יש כסף רב יותר כך הן יכולות להשתמש בהן להשקעות ולקבל תשואות גבוהות יותר.
על הכסף האבוד גם אם האדם אינו יודע זאת יש תשלום קבוע בכל חודש הנקרא דמי ניהול.
כאשר יש לחברות הביטוח כספים רבים הן יכולות להראות, שהן עסק מניב ולגייס בזכות הכסף האבוד לקוחות חדשים.

למה אנשים אינם מודעים לכסף הנמצא אצל חברות הביטוח?

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכסף אבוד הוא, שבעבר המעסיק פתח חשבון בקופת גמל בלי ליידע את העובד.

בשנת 2005 הייתה רפורמה שהבנקים אולצו להעביר את הכספים ששכנו אצלם לחברות הביטוח. העברת הכספים הללו נעשתה ללא סדר וללא פיקוח כך שכספים רבים לא הועברו ליעדם ושוכבים כחפץ שאין לו דורש. קרוב משפחה שנפטר השאיר תוכנית חיסכון לא ידועה

אז איך מאתרים כספים אבודים?

משרד האוצר הוציא תוכנית בשם "הר הכסף", המאפשר לך לאתר את הכספים האבודים הללו, אך לא כולם יכולים להשתמש במערכת הזו. אם מדובר באנשים זקנים שאינם מתמצאים במחשב או באינטרנט ואפילו אם מדובר על אנשים, שאינם יודעים להשתמש כלל במחשב, גם אם הם צעירים, וכן יש אנשים כאלו.

קצת על האתר שהשיק משרד האוצר

משרד האוצר השיק אתר אינטרנט ייחודי, שתפקידו לסייע לאתר כספים, אשר נשכחו בחסכנות פנסיונים. באתר אפשר למצוא מידע בחשבונות לא פעילים בקרנות השתלמות, פוליסות ביטוח חיים, קופות גמל, קרנות וביטוחים.

מה החיסרון באתר של משרד האוצר?

האתר מאפשר לכל אחד למצוא את הכספים האבודים, על ידי חיפוש קל ופשוט על פי תעודת הזהות, אך החיסרון של האדם שהוא אמנם מאתר את החשבונות האבודים, אך הוא אינו  יודע מה הסכום המדויק שנמצא בהם. בשל חסרון זה, יש לפנות אל חברות הביטוח עצמן כדי לקבל מידע על הכסף האבוד.

 

איך מתבצע השירות אצל חברת קפטן חיסכון?

השירות של חברת קפטן חיסכון מתבצע בצורה קלה ומהירה. על הלקוח למלא פרטים באתר החברה או להתקשר לשירות הלקוחות, והם יענו לכם בשירות אישי ומהיר. חשוב מאד לומר פרטים מלאים כמו תעודת זהות ומקומות עבודה למשל בעזרת נתונים אלו הצוות המיוחד והמסור של חברת קפטן חיסכון יוכל לאתר בעבורכם ללא שוב בעיה את הכספים האבודים שלכם, לכן אל תקשיבו לעצות אחיתופל כי יש חברות ויש את קפטן חיסכון.

 

מה היתרונות של החברה שלנו?

קיימות חברות רבות, המציעות לאנשים לסייע להן לאתר את הכספים האבודים או לנהל את המגעים מול חברות הביטוח כדי להשיב את הכספים האבודים בצורה חוקית לבעליהם.

גם אתם יודעים להשתמש במחשב ואיתרתם את מקורות הכספים האבודים לוקח זמן רב לעיתים גם שעות מרובות. חיפוש בעזרת חברה שמתמחה בכך חוסכת לך את הזמן המיותר הזה ואתה מקבל את הכסף הזה.

בחברת קפטן חיסכון עובדים אנשי מקצוע המתמחים בנהלי חברות הביטוח. אנשים אלו יוכלו לעזור לאתר במהירות את הכסף במהירות ובקלות.

החיפוש הזה מאפשר לאדם את מספר הקרנות והביטוחים, שיש לו ולהיות גם מודע אליהם.  בדרך אגב, החברה מבצעת גם סדר בחשבונות אלו, ומפיקה דו"ח כדי שהאדם יהיה מודע לכך.

לחברה יש התמחות מיוחדת, והיא כבר סייעה לאלפים רבים לקבל כספים אבודים באלפי שקלים סכום שאין לזלזל בו כלל. על ידי איתור כספים אבודים נעשה סדר במסמכים, וניתן לאחד את כל הביטוחים ולחסוך אלפי שקלים. לקפטן חיסכון יש בדיקה התחלתית המתבצעת בחינם לחלוטין.

למה כדאי להתחיל היום באיתור כספים?

יוקר המחיה ההולך וגדל בארץ, לפיכך המוצרים בסופר עולים יקר מאד והמחירים מוסיפים לעלות יותר ויותר, הדלק עולה יקר ומתייקר מיום ליום, ושלא לדבר על כך שקשה מאד לקנות דירה חדשה, וגם הכסף לשכירות עולה יקר, לכן כדאי שיהיה לאדם כסף בצד שלא ידע עליו.  עד שבעת צרה הוא יוכל להשתמש בו ולא יצטרך לבקש עזרה.

 

 

30 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
הרכב שלכם זקוק לדיטיילינג – עכשיו הגיע הזמן להעניק לו אותו הליך הדיטיילינג הוא הליך שמטרתו להעניק לא רק ניקוי עמוק לרכב שלכם, אלא גם לצפות אותו בשכבת הגנה שתוכל להרחיק אותו מפני סכנות שונות, כמו שריטות, דהיית צבע בגלל מזג האוויר, לשלשת של ציפורים ועוד.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 3 שבועות 3 ימים
רחפן - בואו להכיר את כל הסודות של הטרנד שכבש את העולם יש כל מיני טרנדים בעולם – כאלו שיורדים מהמדף במהירות גדולה יותר מזו שבה הם עלו אליו - כאשר מדברים על רחפן, מדברים על מוצר שכבר ביסס את מעמדו בצורה מוחלטת בשוק.
פורסם בקטגוריית תעופה, לפני 4 שבועות 1 ימים
אזעקה אלחוטית – כל היתרונות במקום אחד אזעקה אלחוטית מתחברת למצלמות, החיישנים והגלאים שלה בצורה אלקטרונית, שלא מצריכה שום חוטים שמקשרים בין כל האלמנטים. היום, הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות כל כך הרבה אופציות לחיבורים אלחוטיים שכאלו, שבאמת שאין שום סיבה לא להשתמש בהם.
פורסם בקטגוריית בטיחות ובטחון, לפני 4 שבועות 2 ימים
תרומה לפורים היא מצווה גדולה לא מעט אנשים בטוחים שתרומה לפורים חייבת להגיע אך ורק בתצורה של כסף מזומן. אז נכון, אמנם כסף מזומן יכול לסייע רבות למשפחות הנזקקות ולילדים הנזקקים, אבל הוא ממש לא הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו לתרום.
פורסם בקטגוריית התנדבות ומתנדבים, לפני 1 חודשים 2 שבועות
שמלות כלה נפוחות אחד הדברים שהכי מאפיינים שמלות כלה נפוחות, הוא המראה המאסיבי של שכבות הבד שבאמצעותן ניתן ליצור את הנפח המדובר. לעומת זאת, היום באמצעות שימוש בבדים קלים עם אפקט הנפיחות, ניתן להגיע לשמלות כלה נפוחות בלי להשתמש ביותר מדי בדים שיכבידו עלייך.
פורסם בקטגוריית אופנה, לפני 1 חודשים 4 שבועות