לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
לחצן מצוקה

לחצן מצוקה - לשים את עצמכם בידיים טובות

פורסם בתאריך 06/02/2021      /      נכתב ע"י expert

אין דבר מפחיד יותר מאשר להגיע לגיל השלישי ולהרגיש שאף אחד לא נמצא בסביבה כדי לסייע לנו. פחד דומה מתרחש גם אצל אנשים צעירים שסובלים ממחלות שונות, שלא פעם גורמות להם להיות זקוקים לסיוע חיצוני, ורק מעצם המחשבה שהסיוע הזה לא יגיע באופן מידי - הפחדים מתחילים להציף את הנשמה. על מנת לשים את הפחדים והחששות הכבדים האלו בצד, כדאי שתכירו את השירות של מיי דוקטור, שמאפשר לכם להתקין לחצן מצוקה בבית ולהנות משירות וסיוע רפואי מידיים.

 

לחצן מצוקה - מאפשר לכם להסיר את הדאגות מהלב

 

הפחדים שתוקפים את אותם קשישים וחולים הם פחדים בלתי נשלטים. לפעמים הפחדים האלו תוקפים אותם באמצע הלילה, ולפעמים אפילו במהלך היום, כאשר הם רק חושבים על הרגע שבו יזדקקו לסיוע רפואי או לעזרה אחרת מכל סוג. לחצן מצוקה של מיי דוקטור מאפשר לכם היום להנות מאפשרויות מתקדמות ביותר של סיוע רפואי, אז בואו נכיר אותו קצת יותר.

 

לחצן מצוקה של מיי דוקטור מגיע או בצורת קופסת תקשורת שאותה ניתן להציב בחדר השינה, למשל, בסלון, או בכל מקום אחר שעולה על דעתכם, והוא גם מגיע בצורת שרשרת, שעון ואפילו אפליקציה. נשמע הזוי? אז זהו, שבשנת 2021 אין ספק שהפתרונות האלו צריכים להיות חלק בלתי נפרד משירותים רפואיים. בצורה הזו, במידה והחולה או הקשיש זקוקים לסיוע, הם יכולים ללחוץ על לחצן מצוקה שנמצא ממש בצמוד אליהם, מבלי להתאמץ.

 

בכל שעה ומכל מקום - היתרונות של אפליקציית לחצן מצוקה של מיי דוקטור

 

ברגע שלחצן מצוקה מופיע גם כחלק אינטגרלי מהאפליקציה של מיי דוקטור, הפחדים יכולים להתאפס לחלוטין, ולמה? פשוט מאוד - כי הטלפון הנייד שלנו הולך איתנו לכל מקום, גם כשאנחנו נמצאים מחוץ לבית, ולכן במידת הצורך ניתן ללחוץ על לחצן המצוקה גם בזמן קניות בסופר מרקט השכונתי או בזמן טיול עם מועדון הגימלאים.

 

אם אתם רוצים להרגיש את תחושות הביטחון בעזרת לחצן מצוקה של My Doctor, הרימו טלפון ותוכלו להנות מהשירות הנפלא הזה, שישאיר אתכם מוגנים בכל רגע ורגע.

211 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
השקעות נדל"ן - כל מה שצריך לדעת השקעות בנדל"ן עומדות על למידה נכונה של השטח ולמידה של תכנית ההשקעה העתידית, השקעה בפרויקטים הנכונים ואינטראקציה נכונה בין אנשים. בייחוד מאחד שבהשקעות נדל"ן חשוב ליצור קשרים עם אנשים אמינים ומהימנים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 7 חודשים 3 שבועות
כל השלבים בדרך לחלוקת מזון לנזקקים עבור אנשים רבים האוכל הוא ממש לא דבר מובן מאליו. לצערנו, אוכלוסיות כמו ניצולי השואה, נזקקים, חסרי בית, חיילים בודדים ואוכלוסיות נוספות סובלות מחרפת רעב, ומיכולת מצומצמת ביותר לרכוש מזון, לבשל אותו ולדאוג לעצמם לארוחה חמה.
פורסם בקטגוריית חברה ומדינה, לפני 1 שנים 1 שבועות
למי מתאימה תניית בוררות? הליך הבוררות הוא הליך שבמסגרתו הבורר יהיה זה שיחליט על דרך הפתרון עבור שני הצדדים, ובעצם העובדה שהם לוקחים בו חלק – שני הצדדים מסכימים מבעוד מועד שהדרך שתיקבע על ידי הבורר היא הדרך שאותה הם יצטרכו לכבד ולקיים.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 1 שנים 1 חודשים
הרכב שלכם זקוק לדיטיילינג – עכשיו הגיע הזמן להעניק לו אותו הליך הדיטיילינג הוא הליך שמטרתו להעניק לא רק ניקוי עמוק לרכב שלכם, אלא גם לצפות אותו בשכבת הגנה שתוכל להרחיק אותו מפני סכנות שונות, כמו שריטות, דהיית צבע בגלל מזג האוויר, לשלשת של ציפורים ועוד.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 1 שנים 2 חודשים
רחפן - בואו להכיר את כל הסודות של הטרנד שכבש את העולם יש כל מיני טרנדים בעולם – כאלו שיורדים מהמדף במהירות גדולה יותר מזו שבה הם עלו אליו - כאשר מדברים על רחפן, מדברים על מוצר שכבר ביסס את מעמדו בצורה מוחלטת בשוק.
פורסם בקטגוריית תעופה, לפני 1 שנים 2 חודשים