לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

משרות פחות "נוצצות" שכדאי להתרחק מהן בעת חיפוש עבודה מהבית

פורסם בתאריך 08/02/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

כמו בכל תחום אחר בחיים בו אתם יכולים לבחור לעבוד, גם במסגרת המגוונת והרחבה של עבודה מהבית אתם יכולים למצוא לא רק יהלומים אלא גם הרבה מאד גושי פחם מיותרים ושחורים שלא הייתם רוצים לקחת איתכם חזרה הביתה. במילים פשוטות, גם כאשר מדובר במסגרת בה כל עבודה יכולה להיות משרת החלומות שלכם שלא ידעתם אפילו שקיימת, ובאותה מידה יש משרות שממש לא הייתם רוצים לעבוד בהן במסגרת הזו או למען האמת גם בכל מסגרת אחרת.

הסוג הראשון של המשרה שלא אתם ולא אף אחד אחר ככל הנראה רוצה לעבוד בו מרחוק, בעיקר לא במסגרת מכובדת לכאורה של עבודה מהבית שכמעט תמיד תתגלה בסוף בתור תרמית כזו או אחרת, היא התחום של מכירות. זהו תחום מאד לא סימפטי וממש לא פשוט למצוא בו משרה נורמלית גם כאשר מדברים על העולם האמיתי – קושי שרק עולה ומכפיל את עצמו מספר מונים כאשר מדברים על העולם הווירטואלי של עבודה מהבית.

הסוג השני של משרות שאף אחד כנראה לא רוצה למלא כמעט בשום פרויקט ויש בזה לא מעט צדק, הן משרות של תרגום של עבודות אוניברסיטאיות וקטעי טקסט ארוכים, שבדרך כלל אמנם משלמים לפי מילה אבל לוקחים את המתרגם לרמה חדשה של קושי בעיקר בתחום של קריאת והבנת הנקרא ברמה אקדמית גבוהה מאד ואפילו תוך חיפושים במילון תוך כדי עבודת התרגום כאשר השכר הוא ממש לא מה שהייתם מצפים לקבל והוא הופך את המשרה הזאת לאחת כזו שלא שווה את הזמן שלכם, נקודה.

לא משנה באיזה מסגרת אתם בוחרים לחפש את המשרה הבאה שלכם לעבוד בה מהבית כדי לעשות כסף קל וחכם, אתם תמיד יכולים להיכנס לאתר "עבודה מהבית" ומיד לראות שם מאות רבות של הצעות עבודה שמחכות לכם שפורטל שבו כבר עשו את הכל וחשבו על הכל בשבילכם, ולכם נשאר רק לבחור את המשרה הבאה שאתם רוצים לעבוד בה ומיד לצאת לדרך מקצועית ולפתוח לעצמכם דרך ודלת ולקיירה חדשה שלכם הכרתם -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

10 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 ימים 4 שעות
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 7 שעות
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 7 שעות
דברים שחשוב לאמץ לחיים לפני שמתחילים בחיפוש אחר עבודה מהבית מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית היום בישראל, יותר מבכל מקום אחר, חייב להבין שהמציאה של עבודה כזו היא לא החלק הכי קשה, אולי אפילו הקל ביותר יש שיגידו, אבל מה שצריך באמת להתכונן אליו הוא השינוי אותו צריך לעבור העובד באורח החיים הכללי שלו כאשר הוא ניגש לבחור לעצמו משרה כזו של עבודה מרוחקת ועצמאית שאינה כוללת הגעה למסגרת קבועה ומסודרת במשרד. איך עושים את השינוי הזה בצורה אופטימלית ואילו אלמנטים חושבים המשתנים בחיי העובד הוא כולל בכלל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 1 ימים
תחומים בעייתיים שאין בהם עבודה מהבית - כדאי להכיר לפני שמחפשים המעבר למסגרת של עבודה מהבית, הוא לא בהכרח מעבר פשוט, אבל אם הייתה יודעים שיש מקצועות לא מבוטלים שבהם מחכות לכם שלל הזדמנויות לעבור למסגרת שכזו, אפילו ללא ניסיון מקצועי ספציפי, ככל הנראה הייתם יכולים להיות רגועים יותר לגבי הסיכויים שלכם. הנה שני מקצועות לא מוכרים מספיק בהם כל אחד יכול למצוא לעצמו עבודה מהאינטרנט בלי להצטרך להגיע יותר למשרד לעולם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים