לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3421 מאמרים 961 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

קידום במסגרת של עבודה מהבית - איך מקבלים ולאן מגיעים?

פורסם בתאריך 08/02/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

אחד הדברים שמאפיינים יותר מהכל את הסטיגמה החברתית הרווחת והשגויה מאד שקיימת סביב עבודה מהבית פחות או יותר בכל משרה שקיימת בתחום הזה, הוא המחשבה שהמאפיין העיקרי של משרה כזו הוא האבסולוטיות שלה בתור משרה שקיימת בתצורה בודדות ותו לא, ללא שום יכולת לקבל קידום, שדרוג בשר ובתנאי העבודה וכן הלאה, כלומר שמי שעובד במשרה כזו נגזר עליו לעבוד בה לתמיד. זאת כמובן תפיסה שגויה כאמור, כאשר האופציה של כל אחד מאיתנו להתקדם במסגרת עבודה מרוחקת היא לא מבוטלת בכלל.

המציאות בפועל הוא שקריירה בתחום של עבודה מהבית ולא ממש משנה באיזה תחום בדיוק בחרתם לעסוק, היא במסגרת דומה מאד לזאת בה מתנהלת עבדוה מקצועית בחברות הייטק גדולות. כל עובד נמצא בפרויקט נפרד, ומי שמצטיין ומשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן, כלומר תמורת מינימום השקעה של המעסיק, תמיד ייבחר להמשיך לפרויקט הבא, ויקבל בדרך כלל גם שדרוג בשכר על הדרך.

מלבד עבודה מובטחת לטווח הארוך, המשך בדרך הזאת מבטיח לעובד את האפשרות להתקדם הלאה, להפוך למנהל העבודה בפרויקטים דומים ואפילו לעבור לתפקידי תקציבאות ותפקידים דומים, בהסתמך על רקע מקצועי פוטנציאלי שהעובד צובר בדרך ואפילו לא תמיד בהכרח בתלות בכישורים מקצועיים שנרכשים בדרך המקובלת דרך מוסדות לימודים.

אם נראה לכם שיש בכם את מה שצריך כדי לפרוח הדרך לגדולה ובדרך לקידום המיוחל, אז יכול להיות שכדאי לכם לבדוק את האפשרות שלכם להתחיל לעבוד מהבית, לעשות כסף חכם וקל ובעיקר לא לצאת יותר לעולם למשרד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר הישראלי "עבודה מהבית" ומיד תראו ששם כבר עשו את הכל וחשבו על הכל בשבילכם, ולכם נשאר רק לבחור את המשרה הבאה שלכם -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

7 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 5 ימים 5 שעות
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 7 שעות
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 7 שעות
דברים שחשוב לאמץ לחיים לפני שמתחילים בחיפוש אחר עבודה מהבית מי שרוצה למצוא לעצמו עבודה מהבית היום בישראל, יותר מבכל מקום אחר, חייב להבין שהמציאה של עבודה כזו היא לא החלק הכי קשה, אולי אפילו הקל ביותר יש שיגידו, אבל מה שצריך באמת להתכונן אליו הוא השינוי אותו צריך לעבור העובד באורח החיים הכללי שלו כאשר הוא ניגש לבחור לעצמו משרה כזו של עבודה מרוחקת ועצמאית שאינה כוללת הגעה למסגרת קבועה ומסודרת במשרד. איך עושים את השינוי הזה בצורה אופטימלית ואילו אלמנטים חושבים המשתנים בחיי העובד הוא כולל בכלל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 1 ימים
תחומים בעייתיים שאין בהם עבודה מהבית - כדאי להכיר לפני שמחפשים המעבר למסגרת של עבודה מהבית, הוא לא בהכרח מעבר פשוט, אבל אם הייתה יודעים שיש מקצועות לא מבוטלים שבהם מחכות לכם שלל הזדמנויות לעבור למסגרת שכזו, אפילו ללא ניסיון מקצועי ספציפי, ככל הנראה הייתם יכולים להיות רגועים יותר לגבי הסיכויים שלכם. הנה שני מקצועות לא מוכרים מספיק בהם כל אחד יכול למצוא לעצמו עבודה מהאינטרנט בלי להצטרך להגיע יותר למשרד לעולם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים