לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3426 מאמרים 965 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

כיצד ישראל עקפה את ארה"ב בסיבוב בנושא של עבודה מהבית?

פורסם בתאריך 13/02/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

למצוא עבודה מהבית בישראל של היום זה כבר מזמן לא דבר מסובך אלא כבר יותר כמו דבר של מה בכך, בלי הרבה מאמץ ואפשר לומר אפילו בכמה קליקים, בתנאי שאתם סגורים לפחות במה אתם רוצים לעבוד או פחות או יותר באיזה תחום. הרמה שבה זה קל נחשבת אבסורדית למרבית האנשים שכן קשה לחשוב על עולם שבו כולם עובדים מהבית, אבל זה מה בדיוק שהתעשייה הישראלית שואפת להגיע אליו או לפחות להתקרב אליו באופן אסימפטוטי ככל האפשר.

הסיבה הראשונה לשינוי הזה שקרה בשוק של עבודה מהבית בישראל הוא בזכות אתר "עבודה מהבית" שלקח את הנושא צעד אחד רחוק יותר מכל אתר שעשה את הדבר הזה בעבר, בעיקר עם המשאבים והצרכים המודרניים של שוק העבודה ובעיקר בימי הקורונה שמאפשרים לעבוד רק מרחוק במסגרות רבות "שאינן חיוניות". באתר הזה אתם תוכלו להבין כבר הכל לבד אבל מספיק להגיד שהוא הסטארט-אפ הראשון בתחום התעסוקה המרוחקת בישראל.

הסיבה השנייה, פשוטו כמשמעו, נעוצה בצורך המסיבי של השוק היום, שפשוט חייב עובדים מרחוק שיכולים למלא את כל הצרכים השונים במשרות מגוונות וגמישות, בלי לעלות למעסיק כספים רבים שבין היתר יורדים בתשלומי ביטוח וכל מה שנקרא "עלויות מעביד" שפתאום נחסך באורח פלא כאשר מעסיקים כוח אדם איכותי רק במסגרת מרוחקת. אז, עכשיו זה מובן יותר איך עקפנו בסביבו אפילו את ארה"ב?

בשביל לנצל את היתרון הישראלי בתחום הזה כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר ישראלי אחד שנקרא "עבודה מהבית" ושם כבר תמצאו בקלות את כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל את החיפוש שלכם בין מאות הצעות עבודה שרובן ככולן יכולות להתאים בדיוק לצרכים ולחלומות שלכם, מה שנקרא משרת החלומות שאולי מחכה לכם ממש מתחת לאף ולא ידעתם על זה -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

15 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית בפיתוח תוכניות שותפים - איך פועלת מסגרת העבודה? האינטרנט של היום מאפשר ממש לכל אחד מאיתנו למצוא לעצמו עבודה מהבית וגם מי שחושב שאין בידיו את הידע או הכישורים הנדרשים כדי לעשות זאת, הרי שהוא טועה וכנראה לא מבין את הצרכים של שוק התעסוקה המרוחקת שעובדת דרך האינטרנט. במקצוע אחד, שנקרא פיתוח תוכניות שותפים, יש מקום לכולם ועוד קצת, ולכן כל מי שחושב שהתחום הזה יכול להתאים לו, יכול למצוא לעצמו בקלות דרך להשתבץ בתחום הזה כבר מהיום למחר.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 ימים 18 שעות
מענה למיילים זה עבודה? לפחות במסגרת של עבודה מהבית מה שאולי מגדיר יותר מכל את המרדף המודרני אחר עבודה מהבית הוא האפשרויות, שעצם קיומה גורם לרבים לבחור בה, של מציאת עבודה שאינה דורשת שום סוג של ניסיון, ידע מקדים, כישורים מקצועיים או כל דבר אחר שיכול להוות חסם ולגרום מניעה של קבלה לעבודה. בגלל שאפשר למצוא עבודה כזו, הרבה רוצים אותה, ויותר חברות מציעות אותה בתצורות הולכות ומשתנות שרק מעלות את המגוון הקיים מיום ליום. אחד התחומים החדשים הללו שכדאי להכיר, הוא מענה למיילים בחברות גדולות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 ימים 18 שעות
עבודה מהבית - הרווח היחסי לעומת עבודה במסגרת שלא דרך האינטרנט מי שרוצה להתאים את עצמו ואת לוח הזמנים והאופי של המשרה שלו כדי להתאים ולהיות מסוגל לעבוד במסגרת של עבודה מהבית כנראה החליט לבצע את המעבר הזה בעקבות פיתוי מסוים, כזה או אחר, שנעוץ ביתרונות של מסגרת זו על פני מסגרת של עבודה רגילה במשרד. אם אף פעם לא שמעתם על היתרונות הללו או החלטתם להתעמק בנושא של מציאת משרה בתעסוקה מרוחקת, אולי עכשיו זה הזמן לשמוע על היתרונות שיכולים להיות מנת חלקו של מי שיבחר למצוא משרה כזו בעתיד הקרוב.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 6 ימים
משאירים את החל"ת בעבר - מה צריך כדי להחליף למסגרת של עבודה מהבית? יצא לכם כבר לקבל את דמי החל"ת הראשונים שלכם? בתקווה שלא, אתם בכל זאת כנראה כן יודעים שמדובר בסכום כסף שממש לא מספיק כדי לכסות ולו את הצרכים הבסיסיים ביותר שלכם ושל משק הבית שלכם, ואם אתם נמצאים כרגע או עלולים להימצא בקרוב בו תלויים לחלוטין רק בכסף הזה, כדאי לכם מאד לחשוב על "תוכנית מגירה" שאולי תצטרכו לשלוף בעת צרה. רעיון טוב להתחיל ממנו, בעיקר אם אתם כבר עכשיו נמצאים בחל"ת ואין לכם הרבה מה לעשות, הוא לחפש ולמצוא לעצמכם משרה חדשה במסגרת של עבודה מהבית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שבועות 1 ימים
דברים שחייבים לדעת על עבודה מהבית בתחום העיצוב לפני שמתחילים לחפש אם אתם מחפשים עבודה מהבית בתחום של גרפיקה או עיצוב, אתרים או אחרת, הגעתם וודאי עד היום למצב שבו קצת קשה לכם למצוא עבודה כזו ברשת, בעיקר מכיוון שהיא לא ממש קיימת ונגישה לכל מי שרוצה לעסוק בה. אמנם, זה כן אפשרי למצוא עבודה כזו בתחום של עיצוב וגרפיקה, אבל חשוב מאד לדעת איפה לחפש ובעיקר אילו מאפיינים להדגיש בדרך במהלך החיפושים.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 2 שבועות 1 ימים