לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תרומה לפורים היא מצווה גדולה

פורסם בתאריך 22/02/2021      /      נכתב ע"י expert

על פי השיר המפורסם "חג פורים, חג פורים, חג גדול לילדים", משתמע שכל הילדים אמורים להיות שמחים בחג הזה, אבל המציאות מספרת סיפור אחר, שבו לא מעט ילדים נאלצים גם בחג הפורים, כמו ביתר ימות השנה, לסבול מעוני וממחסור בתנאי מחייה בסיסיים. מלבד עצם העובדה שתרומה לפורים היא מצווה גדולה שאותה אתם יכולים לעשות, היא גם תוכל לאפשר לאותם הילדים ולמשפחותיהם לשמוח בחג, להנות מארוחה חמה ולספק לעצמם את כלל הצרכים. אז איך תרומה לפורים יכולה לעזור?

תרומה לפורים: כספים, ביגוד, מוצרי חשמל – מה שעולה על דעתכם

לא מעט אנשים בטוחים שתרומה לפורים חייבת להגיע אך ורק בתצורה של כסף מזומן. אז נכון, אמנם כסף מזומן יכול לסייע רבות למשפחות הנזקקות ולילדים הנזקקים, אבל הוא ממש לא הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו לתרום.

תרומה לפורים יכולה בהחלט להית גם בעזרת בגדים ישנים שאתם כבר לא לובשים, תיקים שלא השתמשתם בהם תקופה ארוכה, מוצרי חשמל שאפשר להציל, רהיטים שבמקום להמתין לפינוי ברחוב יוכלו לשמש את המשפחות, ארגזים עם אוכל יבש, חמגשיות עם אוכל מוכן ודרכים נוספות. כל תרומה לפורים, גדולה או קטנה ככל שתהיה ובכל פורמט שהוא, תוכל להעניק אושר ושלווה למשפחות שכל כך זקוקות לה.

תרומה לפורים עם מאיר פנים – כדי לעשות את הדברים בצורה מסודרת

לא פעם תרומה לפורים ותרומות בכלל מתבקשות על ידי אנשים אקראיים ברחוב, ולכן הסבירות שאכן נתרום להם יורדת משמעותית. לעומת זאת, תרומה לפורים דרך ארגון מסודר היא תרומה שאתם יכולים להיות בטוחים שתגיע אל היעד המתאים.

מאיר פנים הוא ארגון ללא מטרות רווח, שפועל במשך כל ימות השנה למען משפחות נזקקות. עם מבצעי ענק של איסוף תרומות, גם כתרומה לפורים וגם בכלל, ופעילויות נוספות ושוטפות שמתקיימות במשך השנה כולה, אתם יכולים להיות בטוחים שהתרומה שלכם תגיע לאנשים שבאמת זקוקים לה. עם מאיר פנים אתם מבצעים מצווה גדולה, ואתם מוזמנים לבצע מצוות נוספות במשך השנה כולה, על ידי יצירת קשר עם מאיר פנים בטלפון 3656*.

 

391 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת expert
רישיון לרחפן - מידע חשוב יש לדעת כי למרות השימוש הנפוץ של הרחפן, לא לכל אחד מותר להטיס אותו. כדי להטיס אותו בארגונים ובאופן מסחרי, יש צורך ברישיון מטיס, וכן צריך לעמוד בכל התנאים כדי לקבל רישיון זה.
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 3 שנים 5 חודשים
השקעות נדל"ן - כל מה שצריך לדעת השקעות בנדל"ן עומדות על למידה נכונה של השטח ולמידה של תכנית ההשקעה העתידית, השקעה בפרויקטים הנכונים ואינטראקציה נכונה בין אנשים. בייחוד מאחד שבהשקעות נדל"ן חשוב ליצור קשרים עם אנשים אמינים ומהימנים.
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 1 שנים 8 חודשים
כל השלבים בדרך לחלוקת מזון לנזקקים עבור אנשים רבים האוכל הוא ממש לא דבר מובן מאליו. לצערנו, אוכלוסיות כמו ניצולי השואה, נזקקים, חסרי בית, חיילים בודדים ואוכלוסיות נוספות סובלות מחרפת רעב, ומיכולת מצומצמת ביותר לרכוש מזון, לבשל אותו ולדאוג לעצמם לארוחה חמה.
פורסם בקטגוריית חברה ומדינה, לפני 2 שנים 3 שבועות
למי מתאימה תניית בוררות? הליך הבוררות הוא הליך שבמסגרתו הבורר יהיה זה שיחליט על דרך הפתרון עבור שני הצדדים, ובעצם העובדה שהם לוקחים בו חלק – שני הצדדים מסכימים מבעוד מועד שהדרך שתיקבע על ידי הבורר היא הדרך שאותה הם יצטרכו לכבד ולקיים.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 2 שנים 1 חודשים
הרכב שלכם זקוק לדיטיילינג – עכשיו הגיע הזמן להעניק לו אותו הליך הדיטיילינג הוא הליך שמטרתו להעניק לא רק ניקוי עמוק לרכב שלכם, אלא גם לצפות אותו בשכבת הגנה שתוכל להרחיק אותו מפני סכנות שונות, כמו שריטות, דהיית צבע בגלל מזג האוויר, לשלשת של ציפורים ועוד.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 2 שנים 2 חודשים