לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

התחום שהכי קשה יהיה בו למצוא משרה טובה בעולם של עבודה מהבית

פורסם בתאריך 15/03/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

יש כאלה שאוהבים אתגר ויש כאלה שמעדיפים לפלס את דרכם בצורה נוחה ובטוחה, גם אם איטית יותר, מסביב לכל אתגר משמעותי. לכן, כאשר מחפשים התחלה של קריירה חדשה בתחום של עבודה מהבית אחד הדברים הראשונים שכדאי לדעת, לטובה או לרעה תלוי את מי שואלים, זה מהו התחום שהכי קשה ומאתגר להיכנס אליו ולנסות להתחיל ולפרוץ בו את הדרך, בין אם כדי לחפש אותו בכוונה ובין אם כדי להימנע ממנו ולא ליפול אליו בטעות.

אתגר נעוץ בהחלט, כך לכל הדעות, בקבלה לתחום ולמשרה שנקראת "עוזר וירטואלי למנהל" שהיא בעצם משרה סמי-ניהולית ומאד בכירה של עוזר למנהל בכיר בחברות גדולות שלוקח לו גם עוזר וירטואלי כדי לפקח על משימות שונות ולבצע עבודה משרדית מרוחקת. התשלום הוא הרבה יותר גבוה לעומת משרות של עבודה משרדית מרוחקת והשעות הרבה יותר קצרות, לפעמים אצל מנהלי מחלקות מכירה או הדרכת לקוחות שעובדים רק כמה שעות כל ליל מול לקוחות מעבר לים.

האתגר נובע מכך שלא רק שמדובר בתחום שיש בו היצע נמוך ושכר מאד גבוה – שילוב מושלם שיוצר בקלות תחרות עזה על כל מקום פנוי בהווה ובעתיד הקרוב – אלא גם שנוספת לקלחת העובדה שמדובר בתחום שרבים בו חוטאים במתן עדיפות לחברים ומקורבים, ולכן קשה עוד יותר למצוא משרה בתחום זה שוכבת סתם כך באתר רגיל שפתוח לציבור הרחב ברשת ומחכה שימצאו אותה, למרות שמדי פעם כן אפשר למצוא כאלה לעיתים נדירות.

בכל תחום שבו אתם רוצים להתחיל לעבוד במסגרת של תעסוקה מרוחקת דרך האינטרנט, אתם יכולים להתחיל את הדרך שלכם בבדיקה באתר הישראלי "עבודה מהבית" שהפך למרכז הווירטואלי של כל מה שקשור לעולם של תעסוקה מרוחקת בישראל, ושם תוכלו למצוא מאות רבות של הצעות עבודה פוטנציאליות בכל מיני תחומים ברשת שיכולים להכניס לכם כסף קל וחכם בלי לצאת מהבית יותר לעבודה -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

17 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
עבודה מהבית עבור מתרגמים - למה קשה למצוא בזה משרות איכותיות? מי שיודעי שפות תמיד יוכל להסתדר בחיים וכמעט תמיד יוכל למצוא אפילו עבודה מקצועית בתחום של תרגום משתיים או יותר מהשפות אותן הוא מדבר, אפילו עבודה מהבית בתנאים שלו ובשכר המועדף עליו. לא לשווא רגום נחשב בתור תחום יוקרתי ומבוקש יחסית, לפחות למי שיודע לעשות עבודה מקצועית ומהירה או לתרגם סימולטנית אם מדובר בתרגום פרונטלי, אבל לא כולם מודעים לבעיה שקיימת בעולם של אולפני התרגום שקצת מונעת ממתרגמים את היכולת הזו.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 15 שעות
באיזה מקצועות צריך ניסיון קודם כדי למצוא עבודה מהבית בהכרח? מציאת עבודה מהבית ללא ידע וללא ניסיון מקדים – עד כמה שזה עשוי להישמע טוב מדי מכדי להיות אמיתי – זה דווקא הרבה יותר קל ממה שזה נשמע וישנן לא מעט אםשרויות שמחכות לאותם מחפשי העבודה ברחבי הרשת. עם זאת, כדי לעשות שכר נאה יותר, לעבוד בתנאים טובים יותר ובעיקר להבטיח את היכולת להרוויח כסף חכם וקל דרך המחשב בבית לאורך זמן רב יותר, אפשר לחפש עבודה דווקא במקצועות היוקרתיים יותר שכן דורשים ידע או ניסיון מקדים לתחילת העבודה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 15 שעות
כדאי להכיר - סוגי האתרים שיכולים לעזור לכם לחפש עבודה מהבית בישראל אי אפשר כבר להגיד היום לאדם שרוצה להתחיל לעבוד דרך האינטרנט ולעשות כסף מהמחשב האישי שלו בבית שמדובר ביעד שאינו בר השגה. למעשה, להשיג היום עבודה מהבית במסגרת קבועה ורציפה שתבטיח לעובד הכנסה לא מבוטלת ואפילו גבוהה ונאה לטווח הארוך היא לא מטרה קשה להשגה והיא דורשת רק מעט חשיבה עצמית, שיקולי אינטרסים ובחירה של המשרה המתאימה, אבל היכן כדאי לחפש את המשרות המאופיינות במסגרת תעסוקה מרוחקת עבור העובד המתחיל?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 15 שעות
אילו מדינות מציעות לישראלים דוברי אנגלית אפשרויות של עבודה מהבית? מי שרוצה למצוא היום כל מסגרת קבועה ויציבה שתוכל להכניס לו כסף בטוח וקבוע דרך המחשב האישי שלו בבית, יודע שלא חסרות כאן הזדמנויות בשוק המקומי בישראל. למרות זאת, ישראל היא ממש לא המדינה היחידה שבה אדם ממוצע ללא כישורים מיוחדים יכול למצוא עבודה מהבית אם הוא רק יודע אנגלית בתור שפה בסיסית, מכיוון שיש עוד שתי מדינות לפחות שראוי לציין אן בתור מדינות פוטנציאליות לתחום זה עבור מי שכן יודע אנגלית לפחות ברמה בסיסית של קריאה והבנת משימות.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 15 שעות
למה זה יותר קל למצוא עבודה מהבית דווקא אחרי תחילת משבר הקורונה? בתחילתו של עידן האינטרנט, כמו עד לפני שנה בערך, החיפוש אחר עבודה מהבית לא היה אמנם מסובך מאד, אך כך גם לא היו כל כך הרבה משרות שבאמת יספיקו לכולם. כתוצאה מכך, לא כל אחד שהיה רוצה משרה כזו היה יכול למצוא, אבל היום, בעידן הפוסט קורונה שמתחיל ממש עכשיו, זה כבר יותר קל מאי פעם למצוא עבודה במסגרת כזו. מדוע זה כך, ואיך זה בא לידי ביטוי עבור העובד הממוצע שרוצה להתחיל או לשמר עבודה במסגרת קבועה מהבית?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 3 ימים 15 שעות