לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עורך דין פלילי

מה קובע את גובה שכר טרחת עורך דין

פורסם בתאריך 18/03/2021      /      נכתב ע"י David_kaza

הגורמים הקובעים את גובה שכר הטרחה של עורך דין פלילי הם : סוג התיק ומורכבותו, הניסיון של העו"ד, היוקרה של המשרד והמוניטין שהוא צבר.

באופן טבעי, כמו כל דבר גם כשזה מגיע לנושא של ייצוג בתחום הפלילי, המוניטין והיוקרה של המשרד הם בעלי משמעות רבה בקביעת המחיר אותו תשלמו, לא תמיד זה אומר ומחייב באופן חד משמעי שהם יטפלו בתיק שלכם על הצד הטוב ביותר וגם משרד עורכי דין קטן יכול להביא לכם את אותם תוצאות, אבל התחושה היא בהליך פלילי הרבה מאוד אנשים חוששים מגזר הדין על המעשים שלהם ולכן הם יעדיפו "ללכת על בטוח" ולבחור משרד גדול בעל שם.

הנסיון עושה את ההבדל:

אחד הדברים שרבים שוכחים בעת בחירה של עורך דין הוא שכל עו"ד מחויב לבצע סטז', את הסטז' עורכי דין עושים במשרדים הגדולים והם אלו שעובדים באמת על התיק שלכם, נכון שהם מקבלים ליווי צמוד על עורכי דין בכירים יותר בכדי לשמור על כל לקוח ולהגן עליו על הצד הטוב ביותר, בסוף אותם עורכי דין יוצאים לשטח והופכים להיות עצמאים אחרי שהם צברו ניסיון במקומות שאתם רואים כטובים ביותר.

מחיר המורכבות של התיק

לא כל מקרה דומה לאחר, בכל מקרה יש נסיבות שונות, האדם שביצע את הפשע הוא שונה ולכן ישנם מקרים רבים שהמחיר יכול להשתנות למרות שאתם ככאלו שלא עוסקים בתחום יכולים לראות זאת כאותו מקרה בדיוק ואילו הסנגור שלכם יראה דברים אחרים ויסביר לכם שיש יותר שעות עבודה להכין סיכומים לתיק שלכם ולבנות את קו ההגנה.

לסיכום

לכל עורך דין פלילי מחירון משלו, לא רק בגלל הניסיון ומורכבות התיק אלא גם הערכה עצמית של האדם, יש לא מעט עורכי דין שעל תיקים קטנים יעדיפו לוותר מראש ולא להתעסק בהם ואילו אחרים יעדיפו לעבוד כאלו תיקים במחיר הוגן, לכל אחד יש את ההשקפה שלו שהיא גם קובעת את המחיר.

100 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת David_kaza
איך לבחור שעון יד לגבר בחירת שעון יד לגבר לא צריכה להיות משימה מורכבת וקשה, כל מה שאתם צריכים הוא רק לדעת מה הסגנון המועדף, מה התקציב ואיך אתם יכולים למצוא את הטוב ביותר במסגרת הזאת.
פורסם בקטגוריית אופנה, לפני 2 שבועות 6 ימים
החשיבות של הכנה לעימות במשטרה עד כמה חשוב להתכונן לעימות במשטרה? רבים נוטים לזלזל בעימות ובחשיבות שלו לבניית כתב אישום. לכן, הם לא עושים מאמצים בכדי להתמודד עם המקרה בצורה אידאלית ובוחרים לא להתכונן לעימות. מדובר על טעות קריטית גדולה מאוד! חובה להתכונן לעימות במשטרה.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 חודשים 3 שבועות
אימונים למתקדמים רוצים להפוך כל אימון פשוט לאימון מתקדים ועצים הרבה יותר, בואו לקבל כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את האימון שלכם לכזה שגם יביא לכם תוצאות הרבה יותר טובות.
פורסם בקטגוריית ספורט, לפני 7 חודשים 1 שבועות