לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

צמודי קרקע בבטון מתועש

פורסם בתאריך 25/03/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

 

צמודי קרקע בבטון מתועש

 

אם כבר רכשתם קרקע, תכננתם תכנית בניה על בית צמוד קרקע שהוא מושא חלומכם, זה הזמן להתעניין בדבר צמודי קרקע בבטון מתועש. אנשים שכבר מעוניינים לגור בביתם, יבנו בשיטת בניה זו וכן, בניה זו היא יציבה, בטוחה ועמידה בפני רעידות אדמה. הקדמה מאפשרת היום בענף הבניה, להעמיד בית צמוד קרקע מוכן תוך כמה חודשים ספורים בלבד. חברת נירים מרפסות , מציעה את הבנייה בתקנים המחמירים ביותר וגימור מושלם של בתים צמודי קרקע. לחברה מהנדס בכיר המלווה את הפרויקט מתחילתו ועד סופו. ישנן שיטות שונות של בניית בתי קרקע, כמו למשל באמצעות בניית מעטפת מבלוקים וקלקר ויציקת בטון לתוכם, כאשר קירות הפנים של הבית, עשויים מגבס.

 

היום הבניה הקלה של צמודי קרקע בבטון מתועש הפכה למבוקשת יותר

 

אם בעבר, אזרחים רבים בארץ, היו חשדנים כלפי בניית צמודי קרקע בבטון מתועש היום השתנו פני הדברים ואזרחים רבים, החלו להבין את היתרונות בבניה מתקדמת זו. יש לציין, כי ההבדל המהותי בין בניה מסורתית לבניה מתועשת הוא בבניית השלד. הקונסטרוקציה של בית צמוד קרקע הנבנה בשיטה זו, עשויה מפלדה והחלקים מורכבים או במפעל או באתר הבניה עצמו. חברת נירים מרפסות פלדה, כבר ביצעה פרויקטים רבים בשיטת בניה זו והיא נחשבת מבין חלוצות שיטת בניה זו, כאשר מאחוריה 12 שנות ניסיון והמון חוות דעת טובות של לקוחותיה הרבים.

 

שיטת בנה ביתך בשיטת בניה מודרנית ויעילה הפכה לשם דבר

 

היום ישנם פרויקטים של בנה ביתך, כאשר מדובר כמובן על צמודי קרקע בבטון מתעש. בנייה זו היא מהירה וניתן לתכנן בית אפילו במודל מפואר הן מחוצה לו והן בפנים הבית. התאחדות הקבלנים למשל, מציגה כמה טכנולוגיות לבניה מהירה של בתים פרטיים, אשר עברו את האישור המחמיר של מכון התקנים.  חברת נירים מרפסות , מציעה ללקוחותיה, בניה מתקדמת ואיכותית והכי חשוב, נקייה ומהירה. לחברה שנות ניסיון רבות והמון לקוחות שבעי רצון. החברה מתמחה בבניה מתועשת, בניית מרפסות על מבנה קיים, בנייה בפרויקטים של תמ"א 38, בניית מבנים לחברות, מפעלים ולמגזר הפרטי.

 

 

 

 

 

27 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
הקפדה על כללי הבטיחות לפני כל פרויקט בניה, יש לתכנן תכנית של הקפדה על כללי בטיחות באמצעות מהנדס בניין ומנהל עבודה. זהו חוק חשוב אשר מגן הן על פועלי הבניין והן על הדיירים שגרים בבניין המגורים. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת מקפידה היטב על הכללים הללו כבר 12 שנה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 ימים 34 דקות
בדיקות איכות חברות בניה איכותיות, בודקות היטב את חומרי הבנייה ואת תקן הבניה באמצעות בדיקות איכות. בדיקות אלה, נעשות במעבדות מיוחדות ומקבלות תו תקן ישראלי
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 ימים 59 דקות
היתרי בניה- השלב הראשון לפני כל הליך בניה כל תוספת במבנה וכל תהליכי בנייה, מחייבים היתרי בניה. חברת נירים הבונה בטכנולוגיה מתקדמת כבר 12 שנה, תדאג לכל האישורים וההיתרים, לפני כל התחלת ביצוע פרויקט. החברה בונה מרפסות מקונסטרוקציות פלדה במבני מגורים קיימים וכן, פרויקטים גדולים עם חברת החשמל, משרד הביטחון ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
התקשרות עם העירייה כל תוספת בניה, חיבת באישור של העירייה והוועדה לתכנון ובניה. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עוסקת בתוספת מרפסות בבניינים קיימים ועובדת עם פרויקטים גדולים מול משרד הביטחון , חברת החשמל ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
אדריכלות - מקצוע המצריך מקצועיות ואחריות הן במגזר הציבורי והן בפרטי אדריכלות הינו מקצוע חשוב אשר מתחיל עם בעל מקצוע שעבר לימודים של שנים וקיבל דיפלומה ממוסד לימודי גבוה. חברת נירים אשר עוסקת בבניית מרפסות באמצעות קונסטרוקציות פלדה למבני מגורים קיימים ועוסקת גם בפרויקטים חשובים עם משרד הביטחון וחברת החשמל מעסיקה אדריכלים מקצועיים
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 1 שבועות 1 ימים