לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

איך בונים מסגרת מיסוי עצמאית עבור עבודה מהבית בלי להתאמץ בכלל?

פורסם בתאריך 31/03/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

אף אחד מאיתנו לא היה רוצה לעסוק במיסוי, מלבד מי שעובד בכך כמובן, אך עבור האדם הממוצע, ההימנעות מעיסוק במיסוי או בכל דבר אחר שקשור לפיננסים כעצמאי היא סיבה מספיק טובה כדי לא לחפש בגינה כל החיים אחר עבודה מהבית ולו לשם חיסכון כאב הראש. בפועל, האמת הרבה יותר פשוטה ממה שכולם חושבים, וכל מה שצריך לעשות כדי למצוא עבודה במסגרת כזו זה לעבור כמה צעדים פשוטים או אפילו לדלג מעליהם בצורה פשוטה עוד יותר.

מה שצריך לעשות מבחינת "צעדים פשוטים" זה בסך הכל לפנות לרואה חשבון מקצועי, אחד כזה שעובד עם עצמאיים ובעלי עסקים פרטיים קטנים, והוא כבר יעשה את הכל ויכווין אתכם לאן שצריך. פתיחת תיק כזה היא תהליך זול ומהיר שלא ידרוש מכם כמעט כלום, אבל תאמינו או לא, זאת אפילו לא האפשרות הכי קלה, כי יש אחת שלא כוללת אפילו את עצם היותכם עצמאיים מלכתחילה.

האפשרות הזו היא לפנות לחברה שהעיסוק שלה הוא הנפקה של תלושי שכר לעובדים שהם עצמאיים אבל רוצים להיות שכירים. השירות הזה בעצם דואג לכל היבט חשבונאי של השכר ומעביר את כולו בתצורה של תלוש משכורת במקום תשלום לבעל עסק שיהיה חייב בקבלה. באופן כזה, לא צריך להיות עצמאי ולא צריך רואה חשבון או דאגות, כי אפשר להישאר שכיר לא רק בתיאוריה אלא גם לפי ראות עיניהן של רשויות המס, באופן חוקי לחלוטין כמובן.

הדרך שלכם למשרה שכולה כסף חכם וקל מהבית מתחילה במקום בו תוכלו למצוא את המשרות הללו, ואחד המקומות הראשונים שתרצו כנראה לחפש בהם אחר משרת החלומות שתתאים בדיוק לתנאים שלכם כמו ככפה ליד, היא באתר "עבודה מהבית" בארכיון של מאות הצעות עבודה ומשרות פוטנציאליות שכל אחת מהן יכולה להיות האחת שתמיד רציתם ואף פעם לא ידעתם אם ואיפה תוכלו למצוא -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

8 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
האם אפשר להתחיל עבודה מהבית בלי שיהיה לך רואה חשבון? מי שרוצה להתחיל לבסס לעצמו מסגרת תעסוקה עצמאית בדרך למציאת משרה של עבודה מהבית ודאי חושב לעצמו שאין לו דרך אחרת להתחיל את המסע מלבד למצוא לעצמו רואה חשבון צמוד חדש שיעזור לו בכל הקשיים הבירוקרטיים שבדרך. המחשבה הזו עלולה לטעת ספק בליבו של מי שרוצה לעצמו עבודה כזו ולו בגלל שנדמה שמדובר במשימה לא פשוטה, אבל בפועל, זאת ממש לא הדרך היחידה לעשות את זה נכון ובצורה חוקית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 ימים 16 שעות
האם חובה לרכוש מנוי בתשלום לאתר חיפוש ייעודי כדי למצוא עבודה מהבית? חיפוש אחר עבודה באינטרנט, לא רק עבודה מהבית אלא כל סוג של עבודה רגילה שרק החיפוש אחריה נעשה באינטרנט, כבר מוכר היטב לרבים מאיתנו. לכן, כמעט כולם יודעים שכדי למצוא את המשרות הכי טובות בכל תחום ולהגיע להזדמנויות הכי שוות בכל אתר של מחפשי עבודה, צריך בדרך כלל לשלם מעט כסף על מנוי חודשי לצפייה מורחבת, אך האם ישנה דרך למצוא עבודה במסגרת מרוחקת בלי לעשות זאת?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 ימים 16 שעות
מהם הכישורים הנדרשים שצריך כדי למצוא עבודה מהבית במסגרת טובה? יצא לכם לשמוע או לחפש מידע על תהליך הסינון בדרך למציאת עבודה מהבית היום בישראל? אם כן, יכול להיות שגם אתם חלק מגל החיפושים ההולך והגואה במדינתו, שמתכוונן לחיפוש התחום ההתחלתי האופטימלי לצורך כניסה ודריסת רגל קבועה במשרה מלאה בעולם של תעסוקה מרוחקת דרך האינטרנט. ואיך מוצאים את התחום הזה? בקלות יתרה, פשוט מנסים להבין מהו התחום הקל ביותר לחדירה ראשונית לשוק, ובנוסף גם הנו הרווחי ביותר בתקופת התעסוקה הראשונה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 ימים 16 שעות
מדוע לא תמיד שווה לבוני אתרים ומתכנתים למצוא עבודה מהבית מראש? האינטרנט הוא הזירה המרכזית בה קורית המציאות היום, וכולם יודעים שלכל חברה גדולה, מותג מוביל או פרויקט רציני, בכל תחום וענף שהוא במשק, יש אתר. לכן, לא לשווא מתכנתים ובייחוד כאלה שיודעים לבנות אתרים נחשבים למצרך נדיר ויקר ומחזיקים ביכולת נדירה לבחור לעצמם כל אפיק שירצו בחיים כולל באפיק של עבודה מהבית, אבל האם זה בכלל שווה למישהו בעל כישרון מסוג זה לחפש עבודה עצמאית כזו?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 17 שעות
מדוע לא קיימים הרבה אתרים ישראליים של מציאת עבודה מהבית באינטרנט? התהליך של מציאת עבודה מהבית דרך חיפוש במנועים ייעודיים ברשת הוא תהליך לא מסובך, אבל עד היום ישנם לא מעט אנשים עדיין אין להם עבודה כזו שתעזור להם להרוויח כסף קל וחכם בכמויות בלי להתאמץ ובעיקר בלי ללכת יותר למשרד אלא לעשות הכל דרך המחשב בבית, והסיבה העיקרית לכך, או לפחות הסיבות המרכזיות ביותר במתווה של התשובה המלאה, היא העובדה שאין מספיק אתרים ישראלים ייעודיים לתחום זה. אז, מה המצב בתחום הזה, ולמה זה כך?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 17 שעות