לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
עבודה מהבית

למה בארצות הברית עבודה מהבית לא עובדת טוב לעובד כמו בישראל?

פורסם בתאריך 31/03/2021      /      נכתב ע"י workfromhome

הרעיון של להרוויח כסף חכם וקל דרך המחשב האישי בבית ואפילו להצליח לעשות את זה על בסיס קבוע ובהיקף מספק כדי להחליף את העבודה הרגילה, המשרד והבוס שתמיד על הראש, אולי נשמע כמו רעיון ישראלי גאוני, אבל בפועל עבודה מהבית היא הרבה יותר חזון אמריקאי, והיא כבר מומשה שם מעבר לים בארצות הברית אפילו לפני עשורים רבים, לפני האינטרנט. אם כך, בעוד שבישראל זה רק הולך וגדל, למה באמריקה עבודה מהבית זה כבר לא ממש להיט שתופס את הדעת וטומן חזון בעובדים?

קודם כל חובה לציין את הפרש השכר, אפילו אפשר לומר שזה הפרש שכר ניכר, שקיים בארצות הברית בין מי שעובד מהבית לבין מי שיש לו עבודה רגילה מה שנקרא כזו שהולכים איתה למשרד לכמה שעות ביום. הפרש זה נוצר בין היתר עקב דברים שקבועים בחוק לגבי תוספת שכר למי שנמצא מחוץ לבית להרבה שעות ביום ולכן מי שעובד במסגרת של עבודה מהבית לא יכול ליהנות מהתוספות הללו. אבל הסיבה הזו היא לא היחידה.

סיבה נוספת מלבד השכר בגינה אנשים בוחרים שלא למצוא לעצמם עבודה מהבית אלא לבחור במקום זאת בעבודה רגילה מהמשרד, היא שאין באמת הרבה חברות שכבר היום מעסיקות עובדים במשרות שאינן טכניות מהבית. בשוק האמריקאי, שלא כמו בישראל, המעבר של העולם הזה לתשתית האינטרנט לוקח הרבה יותר זמן וקורה יותר לאט, ועדיין אין מספיק משרות כדי לכסות חלק רלוונטי מהאוכלוסייה.

בישראל כאמור, המצב טוב הרבה יותר, הן מבחינת תנאי השכר והן בשל המצב שנגרם ממשבר הקורונה ועזר מאד לחברות הישראליות לראות באור שונה את האפשרות של העסקת כוח אדם משמעותי דרך האינטרנט בלבד. כדי לראות מה המצב בשוק המקומי שלנו בעצמכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבקר באתר הישראלי "עבודה מהבית" ולראות בעיניים שלכם מאות רבות של הצעות עבודה שכל אחת מהן כיוהל להתאים לכם בול ואפילו להיות משרת החלומות שתמיד רציתם ולא ידעתם איפה למצוא -  https://www.avoda-mehabait.co.il/

8 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת workfromhome
האם אפשר להתחיל עבודה מהבית בלי שיהיה לך רואה חשבון? מי שרוצה להתחיל לבסס לעצמו מסגרת תעסוקה עצמאית בדרך למציאת משרה של עבודה מהבית ודאי חושב לעצמו שאין לו דרך אחרת להתחיל את המסע מלבד למצוא לעצמו רואה חשבון צמוד חדש שיעזור לו בכל הקשיים הבירוקרטיים שבדרך. המחשבה הזו עלולה לטעת ספק בליבו של מי שרוצה לעצמו עבודה כזו ולו בגלל שנדמה שמדובר במשימה לא פשוטה, אבל בפועל, זאת ממש לא הדרך היחידה לעשות את זה נכון ובצורה חוקית.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 ימים 16 שעות
האם חובה לרכוש מנוי בתשלום לאתר חיפוש ייעודי כדי למצוא עבודה מהבית? חיפוש אחר עבודה באינטרנט, לא רק עבודה מהבית אלא כל סוג של עבודה רגילה שרק החיפוש אחריה נעשה באינטרנט, כבר מוכר היטב לרבים מאיתנו. לכן, כמעט כולם יודעים שכדי למצוא את המשרות הכי טובות בכל תחום ולהגיע להזדמנויות הכי שוות בכל אתר של מחפשי עבודה, צריך בדרך כלל לשלם מעט כסף על מנוי חודשי לצפייה מורחבת, אך האם ישנה דרך למצוא עבודה במסגרת מרוחקת בלי לעשות זאת?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 ימים 16 שעות
מהם הכישורים הנדרשים שצריך כדי למצוא עבודה מהבית במסגרת טובה? יצא לכם לשמוע או לחפש מידע על תהליך הסינון בדרך למציאת עבודה מהבית היום בישראל? אם כן, יכול להיות שגם אתם חלק מגל החיפושים ההולך והגואה במדינתו, שמתכוונן לחיפוש התחום ההתחלתי האופטימלי לצורך כניסה ודריסת רגל קבועה במשרה מלאה בעולם של תעסוקה מרוחקת דרך האינטרנט. ואיך מוצאים את התחום הזה? בקלות יתרה, פשוט מנסים להבין מהו התחום הקל ביותר לחדירה ראשונית לשוק, ובנוסף גם הנו הרווחי ביותר בתקופת התעסוקה הראשונה.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 4 ימים 16 שעות
מדוע לא תמיד שווה לבוני אתרים ומתכנתים למצוא עבודה מהבית מראש? האינטרנט הוא הזירה המרכזית בה קורית המציאות היום, וכולם יודעים שלכל חברה גדולה, מותג מוביל או פרויקט רציני, בכל תחום וענף שהוא במשק, יש אתר. לכן, לא לשווא מתכנתים ובייחוד כאלה שיודעים לבנות אתרים נחשבים למצרך נדיר ויקר ומחזיקים ביכולת נדירה לבחור לעצמם כל אפיק שירצו בחיים כולל באפיק של עבודה מהבית, אבל האם זה בכלל שווה למישהו בעל כישרון מסוג זה לחפש עבודה עצמאית כזו?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 17 שעות
מדוע לא קיימים הרבה אתרים ישראליים של מציאת עבודה מהבית באינטרנט? התהליך של מציאת עבודה מהבית דרך חיפוש במנועים ייעודיים ברשת הוא תהליך לא מסובך, אבל עד היום ישנם לא מעט אנשים עדיין אין להם עבודה כזו שתעזור להם להרוויח כסף קל וחכם בכמויות בלי להתאמץ ובעיקר בלי ללכת יותר למשרד אלא לעשות הכל דרך המחשב בבית, והסיבה העיקרית לכך, או לפחות הסיבות המרכזיות ביותר במתווה של התשובה המלאה, היא העובדה שאין מספיק אתרים ישראלים ייעודיים לתחום זה. אז, מה המצב בתחום הזה, ולמה זה כך?
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 שבועות 17 שעות