לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אדריכלות - מקצוע המצריך מקצועיות ואחריות הן במגזר הציבורי והן בפרטי

פורסם בתאריך 05/04/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

אדריכלות – מקצוע המצריך מקצועיות ואחריות הן במגזר הציבורי והן בפרטי

רבים יודעים מהי תכנית אדריכלית כאשר תכנית זו, מתחילה עם שרטוט. זהו שרטוט מקצועי המיועד לרוב למהנדס והאדריכל. מקצוע אדריכלות, נלמד במוסדות ללימודים גבוהים, כאשר האדריכל לעתיד, לומד למעשה כיצד ניתן להפוך חזון למציאות. היום אדריכלים רבים נעזרים בהדמיה שהוא אמצעי ידוע ופשוט, על מנת להמחיש ללקוחות כיצד יראה המבנה שאותו הם מעוניינים לבנות או לערוך בו שינויים כלשהם. האדריכל צריך שיהיו לו יכולות גבוהות מעשיות, כך שיוכל לעמוד בתקציב המתוכנן מראש וכן בלו"ז שחישב לפי סוג העבודה. חברת נירים מרפסות, מעסיקה אדריכלים מן השורה הראשונה, כאשר התכניות מאושרות והבניה נעשית באמצעות קונסטרוקציות פלדה שעברו תו תקן ישראלי.

למעשה האדריכלות, מהווה תחום שאין בו הגדרה מוגבלת, היות ותחום זה, נושק לעוד תחומים כגון: הנדסת מבנים,עיצוב פנים פיתוח עירוני ועוד. יש לבחור נכון את האדריכל המתאים לדרישות השונות של כל אחד, כך שהתוצאה הסופית תהיה משביעת רצון.

 

אדריכלות – מקצוע המשלב דיוק ואמנות בענף הבניה

היום, ישנם אדריכלים, אשר מתמחים גם בתכנון החיצוני של המבנה וגם בעיצוב הפנים. יש לבחור באדריכל המתאים, לפי הצרכים שלכם. ישנם גורמים מהותיים, אשר משפיעים על היופי, הפרופורציה הנכונה ונראות המבנה. החוכמה היא לשלב את חוץ ופנים הבית ולהקנות תחושה של אסתטיות והרמוניה גם יחד. למעשה אדריכלות וארכיטקטורה הוא מקצוע שמשלב דיוק ואמנות בענף הבניה. האדריכל מתייחס הן לפרטים הגדולים והן לקטנים. החוכמה היא לבחור אדריכל, אשר הוא בעל יכולות מוכחות וגבוהות בחלקים הפרקטיים של תכנון המבנה או הבית. לאדריכל, חייב שיהיו קשרים עם כל מיני בעלי מקצוע אחרים מענף הבניה וכן, עם רשויות בערים השונות, על מנת לקבל את אישורי הבניה המתאימים. נירים מרפסות פלדה, עורכת את התכניות המתאימות ומתמחה בבניה קלה ותוספת מרפסות בבניינים קיימים.

 

אז איך בוחרים אדריכל?

על מנת לבחור נכון אדריכל, יש לבחור באיש מקצוע בעל תעודת אדריכלות, ויש לבקש לראות את תיק העבודות. אם אתם מעוניינים בתוספת בניה, או בחיזוק מבנה, יש למצוא את האדריכל המתמחה בתחום זה. הבחירה של האדריכל, חייבת להתבצע בכובד ראש ובהתאמה לצרכים. למשל אם מדובר בתוספות בנייה לבניין מגורים קיים, ישנן חברות  מובילות בתחום זה. אחת החברות המובילות היא חברת נירים מרפסות. החברה קיימת משנת 2009 ומתמחה בחיזוק מבנים (תמ"א 38), הוספת מרפסות או הגדלתן, תוספת חדר באמצעות קונסטרוקציות פלדה ובטון, כאשר הקונסטרוקציה מיוצרת במפעל ומגיעה מוכנה לשטח.

 

היתרונות הרבים  של נירים מרפסות ,הם:  זמן קצר בבניה, צוות מיומן וקבוע הנמצא בכל שלבי העבודה. כל התהליך ושלביו, מאושר ע"י מהנדס בניין של החברה. כל תהליכי הבנייה, מלווה בבדיקות אבטחה ואיכות.לחברה פרויקטים עתידיים בתל אביב, קריית אונו,גבעתיים ונתניה

 

 

 

 

 

 

 

 

18 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
הקפדה על כללי הבטיחות לפני כל פרויקט בניה, יש לתכנן תכנית של הקפדה על כללי בטיחות באמצעות מהנדס בניין ומנהל עבודה. זהו חוק חשוב אשר מגן הן על פועלי הבניין והן על הדיירים שגרים בבניין המגורים. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת מקפידה היטב על הכללים הללו כבר 12 שנה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 1 ימים 22 שעות
בדיקות איכות חברות בניה איכותיות, בודקות היטב את חומרי הבנייה ואת תקן הבניה באמצעות בדיקות איכות. בדיקות אלה, נעשות במעבדות מיוחדות ומקבלות תו תקן ישראלי
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 1 ימים 23 שעות
היתרי בניה- השלב הראשון לפני כל הליך בניה כל תוספת במבנה וכל תהליכי בנייה, מחייבים היתרי בניה. חברת נירים הבונה בטכנולוגיה מתקדמת כבר 12 שנה, תדאג לכל האישורים וההיתרים, לפני כל התחלת ביצוע פרויקט. החברה בונה מרפסות מקונסטרוקציות פלדה במבני מגורים קיימים וכן, פרויקטים גדולים עם חברת החשמל, משרד הביטחון ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
התקשרות עם העירייה כל תוספת בניה, חיבת באישור של העירייה והוועדה לתכנון ובניה. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עוסקת בתוספת מרפסות בבניינים קיימים ועובדת עם פרויקטים גדולים מול משרד הביטחון , חברת החשמל ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
צמודי קרקע בבטון מתועש היום אנשים מחפשים בניה איכותית ומהירה יותר. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת, בונה בתים צמודי קרקע בבטון מתועש אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 שבועות 4 ימים