לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3462 מאמרים 985 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

התקשרות עם העירייה

פורסם בתאריך 05/04/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

התקשרות עם העירייה

הוצאות על היתר לתוספות בניה, מחייבת תכנית של אדריכל ואת אישורו של מהנדס בניין. יש לציין, כי פניה בנפרד לכל גורם, יכולה רק לסרבל את ההליך. אם החלטתם להוסיף מרפסת שתעלה את ערך הנכס שלכם ואף תהווה חדר נוסף שתוכלו לסגור כתוספת לחלל בדירה, תנו ליזם של הפרויקט, לבצע התקשרות עם העירייה. לפעמים בעלי נכסים קיימים, אשר יודעים כי יש להם תוספת בניה, בגלל אחוזים שעדיין לא ניצלו בבניה, יוכלו לבקש מחברה מקצ7עית כמו נירים מרפסות , לבנות עבורם את התוספת, כאשר החברה תגיש תכניות מתאימות.

 

 שיפור פני העיר באמצעות תוספת בניה ושיפוץ חזות הבניין

היום, אנו שומעים על תכנית שיפור פני העיר, באמצעות תכניות תמ"א 38. מדובר על תוספת של בניה עד 2 קומות, הרחבת המרפסות, שיפוץ הבניין וכן את חזותו. על מנת להתחיל בתכנית זו, מהנדס הבניין שהוא מנהל הפרויקט, יבצע נירים מרפסות פלדה על מנת לקבל את האישור המיוחל. למעשה הקבלן שלוקח על עצמו את הפרויקט, הוא זה שירוויח ממכירת שתי הקומות אשר בנה. ישנן חברות העוסקות בתחום זה, כאשר הבולטת בהן, היא נירים מרפסות פלדה . לחברה ניסיון של 12 שנה והיא כבר בנתה המון פרויקטים מסוג זה, במיוחד במרכז הארץ.

 

כל אדם שהוא בעל דירה יהיה מעוניין להעלות את ערך הנכס

מי אינו מעוניין להעלות את ערך הנכס שלו? התשובה היא שכולם. זו הסיבה שיש לפנות לחברה העוסקת בפרויקטים אלה שהיא גם יודעת כיצד היא מבצעת התקשרות עם העירייה למטרת ההיתרים שיש לקבל. אם נחשוב בהיגיון, עיריות, מעוניינות לפתח את העיר וזו הסיבה כי לא תהיה בעיה לקבלת האישורים, כאשר מדובר על תוספת בניה כמו מרפסות ושיפוץ חזית הבניין חברת נירים מרפסות, עוסקת בביצוע פרויקטים מסוג זה, כאשר היא צברה ניסיון רב של 12 שנה וכן, הפרויקטים שלה נראים היום באזורי המרכז כמו? תל אביב, קריית אונו, גבעת שמואל, גבעתיים ונתניה. לחברה חוות דעת חיוביות והיא מומלצת באמצעות לקוחותיה.

 

14 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
הקפדה על כללי הבטיחות לפני כל פרויקט בניה, יש לתכנן תכנית של הקפדה על כללי בטיחות באמצעות מהנדס בניין ומנהל עבודה. זהו חוק חשוב אשר מגן הן על פועלי הבניין והן על הדיירים שגרים בבניין המגורים. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת מקפידה היטב על הכללים הללו כבר 12 שנה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 ימים 32 דקות
בדיקות איכות חברות בניה איכותיות, בודקות היטב את חומרי הבנייה ואת תקן הבניה באמצעות בדיקות איכות. בדיקות אלה, נעשות במעבדות מיוחדות ומקבלות תו תקן ישראלי
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 ימים 57 דקות
היתרי בניה- השלב הראשון לפני כל הליך בניה כל תוספת במבנה וכל תהליכי בנייה, מחייבים היתרי בניה. חברת נירים הבונה בטכנולוגיה מתקדמת כבר 12 שנה, תדאג לכל האישורים וההיתרים, לפני כל התחלת ביצוע פרויקט. החברה בונה מרפסות מקונסטרוקציות פלדה במבני מגורים קיימים וכן, פרויקטים גדולים עם חברת החשמל, משרד הביטחון ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 1 שבועות 1 ימים
אדריכלות - מקצוע המצריך מקצועיות ואחריות הן במגזר הציבורי והן בפרטי אדריכלות הינו מקצוע חשוב אשר מתחיל עם בעל מקצוע שעבר לימודים של שנים וקיבל דיפלומה ממוסד לימודי גבוה. חברת נירים אשר עוסקת בבניית מרפסות באמצעות קונסטרוקציות פלדה למבני מגורים קיימים ועוסקת גם בפרויקטים חשובים עם משרד הביטחון וחברת החשמל מעסיקה אדריכלים מקצועיים
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 1 שבועות 1 ימים
צמודי קרקע בבטון מתועש היום אנשים מחפשים בניה איכותית ומהירה יותר. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת, בונה בתים צמודי קרקע בבטון מתועש אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 2 שבועות 4 ימים