לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

היתרי בניה- השלב הראשון לפני כל הליך בניה

פורסם בתאריך 05/04/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

 

היתרי בניה – השלב הראשון לפני כל תהליך בנייה

 לא כל שיפוץ חייב באישורי בניה. למשל כאשר מחליפים ריצוף, משפצים חדר אמבט וכדומה. למשל בנייה של מבנה מגורים או מסחר, או תוספת בניה על בניין קיים, מצריכים היתרי בניה. היתרים אלה לבניה, דרושים גם בביצוע פרויקטים בבניה ירוקה. על מנת להוציא היתרים אלה, יש לפנות לאדריכלים אשר מתמחים בבניה כך שניתן יהיה להגיש את בקשת ההיתר לעירייה. למעשה, היתר בניה, מי שהראשונה שאחראית עליו הינה הוועדה המקומית לתכנון ובניה. ההיתר יונפק לפי חוק התכנון והבניה והתקנות השונות החלות בו. בתוספות בניה, על היזם ליידע את בעלי הזכויות במקרקעין, לגבי הפרויקט וכן, את השכנים בבניין הצמוד. נירים מרפסות פלדה , מבצעת עבורכם את כל ההליכים הבירוקרטים וכן, כאשר התכנית תאושר, כגון תוספות בניה במסגרת תמ"א 38, בניה מתועשת וכדומה היא תצא לפועל כאשר החברה עומדת לפי הזמנים המתוכננים בפרויקט.

 

לא כל היתר בניה דומה למשנהו והתקנות עליו שונות

 

 כאשר יש לבצע תוספות בניה, יש צורך במפה טופוגרפית שתבוצע ע"י מודד מוסמך. הוועדה לתכנון ובנייה בעיר שבה יש לבצע את תוספות הבניה קיימים תנאים אשר תלויים בגורמים השונים כגון: מכבי האש, משרד הבריאות, פיקוד העורף, אישור תשתיות אשפה, חברת החשמל ועוד. תהליך הנפקת היתרי בניה, עשוי להיערך כשישה חודשים.  כאשר הבנייה היא מהתחלה, היתרי הבניה יתארכו בעוד שלושה חודשים ויש לקחת זאת גם בחשבון. נירים מרפסות תדאג לשליחת התכניות, כאשר היא נמצאת עם האצבע על הדופק, על מנת לקצר את הזמנים של ההיתרים וביצוע הפרויקט בפועל.

 

האם קיים הבדל בין היתרי בניה לבניה קונבנציונאלית לבין בניה ירוקה?

 הדגש בהיתר הבנייה בבניה הקלה יהיה על  רישיון  איסוף פסולת וכיבוי האש, היות וחומרי הבניה בבניה הקלה אמנם עומדים בתקן מכבי האש, אך בכל זאת, קיים הצורך בתו תקן לחומרים שבהם משתמשים בבניה זו.  יש לציין כי היתרי בניה, יינתנו מהוועדה לתכנון ובניה, רק בהתאם לזכויות הבניה. היום, כל שינוי המבנה הנכס, דורש היתר בניה. לאחר סיום ההכנה של תכנית הבניה, יש בנוסף להגיש אותה לרשות המקומית למטרת קבלת ההיתר. יש להגדיר את השימוש במבנה ולפרט את חומרי הבניה שבהם  משתמשים למטרה זו. נירים מרפסות פלדה , עוסקת הרבה בבנייה באמצעות קונסטרוקציות פלדה איכותיות, אשר עמידות בתו תקן נגד רעדות אדמה, מה שמקנה יציבות וחוזק למבנה.

 

תנו לחברת בניה מנוסה להנפיק לכם היתרי בניה

כאשר אנו מעוניינים להנפיק היתר בניה, מומלץ להפקיד מטלה זו בידיו של מהנדס הבניין. מהנדס בניין עוסק שנים בתחום ומכיר את כל הדרכים להשגת היתרי הבנייה בקלות רבה יותר מאשר דיירים או בעלי מבנה המעוניינים לבצע בו שינוי. אחת החברות אשר גם מתכננת, גם בונה וגם מוציאה היתרי בניה ,הינה חברת נירים מרפסות . החברה הוקמה בשנת 2009 והיא מתמחה בבניה חזקה במיוחד בתוספת של מרפסות פלדה, בניה ירוקה ועוד. הבניה היא איכותית והחברה  עומדת בזמנים ומבצעת עבודות בניה בקונסטרוקציות פלדה אשר עברו בדיקות בקרב ואיכות ועמידות בתקן. היום, ישנם פרויקטים רבים שהחברה מבצעת בתל אביב, נתניה, גבעת שמואל, קריית אונו ועוד.

 

 

127 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
עורך דין מס רכישה לפני רכשת נכס, על הרוכש לדעת מה גובה המיסים שעליו לשלם למדינה. עורך דין בקיא במקרקעין ובמיסים, יוכל לחשב ואף להפחית מגובה המיסים, לאחר בדיקה מעמיקה של הנתונים.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 1 חודשים 2 שבועות
עורך דין מיסים כפר סבא ישנם עורכי דין רבים בתחום המקרקעין, כאשר חלקם מתמחה גם בתחום המיסים. מעורכי דין המתמחים גם בראיית חשבון וגם במיסוי מקרקעין, יכולים להיות המענה הטוב ביותר עבורכם, הסיבה היא שהם עשויים להפחית את תשלום המס, מה שיגרום להוצאות מופחתות באופן משמעותי.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 1 חודשים 2 שבועות
הקפדה על כללי הבטיחות לפני כל פרויקט בניה, יש לתכנן תכנית של הקפדה על כללי בטיחות באמצעות מהנדס בניין ומנהל עבודה. זהו חוק חשוב אשר מגן הן על פועלי הבניין והן על הדיירים שגרים בבניין המגורים. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת מקפידה היטב על הכללים הללו כבר 12 שנה.
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 7 חודשים 2 שבועות
בדיקות איכות חברות בניה איכותיות, בודקות היטב את חומרי הבנייה ואת תקן הבניה באמצעות בדיקות איכות. בדיקות אלה, נעשות במעבדות מיוחדות ומקבלות תו תקן ישראלי
פורסם בקטגוריית בניה אקולוגית, לפני 7 חודשים 2 שבועות
התקשרות עם העירייה כל תוספת בניה, חיבת באישור של העירייה והוועדה לתכנון ובניה. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עוסקת בתוספת מרפסות בבניינים קיימים ועובדת עם פרויקטים גדולים מול משרד הביטחון , חברת החשמל ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 חודשים 3 שבועות