לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בדיקות איכות

פורסם בתאריך 11/04/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

 

בדיקות איכות

 בנייה אינה עניין של מה בכך, יש לדאוג כי הבנייה תתבצע תחת פיקוח של מהנדס וכן הקונסטרוקציות אשר מהווים את יסודות המבנה, יעברו בדיקות איכות. בדיקה זו היא אחת מהחשובות ביותר ולכן יש לבצע בדיקות תקן, על מנת שיאושרו לבניה בטוחה. היום הבנייה המתועשת או בשמה השני בנייה ירוקה, הפכה לנפוצה בקרב ישראלים רבים. בנייה זו היא בטוחה יותר מפני רעידות אדמה וכן, הבנייה היא מהירה יותר. את המבנים הנבנים באמצעות שיטת הבניה המתועשת, מושתתים על יסודות חזקים מפלדה וחברת בנייה וותיקה ומקצועית, תרכוש קונסטרוקציות לבניה רק לאחר שעברו בדיקת תקן ואיכות. נירים מרפסות, אינה מתפשרת על פחות מבניה איכותית באמצעות קונסטרוקציות מפלדה המשמשים לבניה ועברו בדיקת איכות ותו תקן.

 

שימוש בקורות פלדה גם בהרחבת מבנה

בגלל שקורות הפלדה (קונסטרוקציה) משמשות גם למטרות תוספות בניה כגון מרפסות, תוספת חדר וכדומה, יש לוודא, כי קורות אלה עברו בדיקות איכות, כך שמי שמבצע תוספות בניה, יכול להיות שקט, כי התוספת יציבה וחזקה דיה. גם בבניה הפרטית, אנו רואים היום מבנים בבניה ירוקה, כאשר השלד שלהם עשוי מקורות פלדה חזקות שאושרו במכון התקנים הישראלי. בניה זו, יעילה גם במחסנים גדולים כגן מבני תעשיה וכן קורות אלה, משמשות גם לתמיכה של מבני בטון. נירים מרפסות , משתמשת עם קונסטרוקציות בניה האיכותיות ביותר והמתאימות במיוחד לכל פרויקט ובקפידה רבה.

 

קונסטרוקציות פלדה העומדות בדרישות התקן

יש לוודא, כי הקורות שמשמשות לקונסטרוקציה, מיוצרות מפלדה איכותית ועברו בדיקות איכות, כגון דרישות התקן, מיושמות באופן הנכון ויש עליהן אחריות מלאה מהמפעל אשר ייצר אותן. הבדיקה כוללת:

 מיפוי ותיעוד קונסטרוקציות
תיעוד עמודים
קורות אגדים
מרישים

 

ועוד סוגים שונים של בדיקות. כל הפרופילים נמדדים וכן שאר האלמנטים בקונסטרוקציה עצמה. בדיקות איכות, מתועדות בדו"ח אשר יכלול שרטוט אלמנטים מפלדה, מידות, עובי, תיעוד החיבור בין האלמנטים וצילומי תקריב. ישנם מבנים אשר אינם כוללים בטון. מבנים אלה, מיוצרים מקירות העשויים משני לוחות פלדה הרחוקים זה מזה ב-5 ס"מ. זוהי למעשה הבנייה המתועשת. גם מקצועיות בבניה, ניסיון עשיר ורב שנים וגם המוניטין של החברה, הם אלה אשר יכריעו בבחירה נכונה של חברה העוסקת בבנייה מתועשת על כל סוגיה. זו הסיבה כי רבים פונים אל נירים מרפסות פלדה.

 

חברת נירים מרפסות, מבצעת את בדיקות איכות המחמירות ביותר. הקונסטרוקציות עוברות את בדיקת מכון התקנים ומקבלות תקן שלISO 9001 . החברה נחשבת בין המובילות בתחום בניה מתועשת, תוספות מרפסות לבנייני מגורים, תוספות לתמ"א  38 א' ועוד. חברת נירים, פועלת הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי ומעסיקה מהנדסי בניין, אנשי מקצוע מן השורה הראשונה והקונסטרוקציות שבהן הייא משתמשת לבנייה זו, עברו בדיקות מחמירות.

 

 

 

 

410 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
התקשרות עם העירייה כל תוספת בניה, חיבת באישור של העירייה והוועדה לתכנון ובניה. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עוסקת בתוספת מרפסות בבניינים קיימים ועובדת עם פרויקטים גדולים מול משרד הביטחון , חברת החשמל ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 7 חודשים
הובלות ברמת השרון טיפים למציאת חברת הובלות אמינה באזור רמת השרון, מה כדאי לעשות ומה לא
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 3 חודשים
הובלות בתל אביב בחירת חברת הובלות בתל אביב, כיצד לבחור נכון מתוך מגוון חברות ההובלה טיפים יעילים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 3 חודשים
עורך דין מס רכישה לפני רכשת נכס, על הרוכש לדעת מה גובה המיסים שעליו לשלם למדינה. עורך דין בקיא במקרקעין ובמיסים, יוכל לחשב ואף להפחית מגובה המיסים, לאחר בדיקה מעמיקה של הנתונים.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 2 שנים 1 חודשים
עורך דין מיסים כפר סבא ישנם עורכי דין רבים בתחום המקרקעין, כאשר חלקם מתמחה גם בתחום המיסים. מעורכי דין המתמחים גם בראיית חשבון וגם במיסוי מקרקעין, יכולים להיות המענה הטוב ביותר עבורכם, הסיבה היא שהם עשויים להפחית את תשלום המס, מה שיגרום להוצאות מופחתות באופן משמעותי.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 2 שנים 1 חודשים