לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4572 מאמרים 1384 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הקפדה על כללי הבטיחות

פורסם בתאריך 11/04/2021      /      נכתב ע"י amiravardaadmon@gmail.com

הקפדה על כללי הבטיחות

באתרי בניה רבים, הדבר החשוב ביותר שכל מנהל עבודה מודע לו, הוא הקפדה על כללי הבטיחות. יש לתכנן בקפידה את שלבי הבניה ולאפשר לכל אנשי המקצוע אשר מעורבים בבניה להקפיד על כללי הבטיחות בעבודה. יש למנוע מעוברי אורח לעבור באזור הבניה, כך שניתן יהיה למנוע פגיעות מיותרות. כל עבד בניין או בעלי מקצוע שונים בתחום הבנייה עברים הכשרה לבטיחות בעבודה . קבלנים בים, משתמשים בחברות חיצוניות אשר מפקחות על תקינות הפרויקט במיוחד בכל הקשור לכללי הבטיחות בעבודות הבניה. חברת נירים מרפסות, שמה דגש רב על כללי הבטיחות בכ פרויקט שהיא מעורבת בו.

 

ניהול תכנית בטיחות בעבודה באתרי הבנייה

כל מי שממונה על הקפדה על כללי הבטיחות בעבודה, יודע כי נושא זה, מהווה חשיבות ראשונה בניהול של כל פרויקט בניה.  יש להציג את דרישות החוק לעובדי הבניין וכל הגורמים הנמצאים באתר הבניה, לנסח ולכתוב על נהלי הבטיחות לפני תחילת כל פרויקט ולדאוג לכלים נכונים של הקפדה על בטיחות העובדים כגון קסדות, רתמות כפפות, נעלי עבדוה מאימות ועוד. כאשר מדובר על עבודה בגובה, כגון טיפוס על פיגומים, יש לוודא כי מי שעובד בגובה, יהיה לו רישיון לעבודה בגובה הניתן ממשרד התמ"ת. חברת נירים מרפסות, דואגת מראש, לפני כל פרויקט שהיא ממונה עליו, לכללי הבטיחות של עובדיה.

 

הדרכת עובדי הבניין בדבר תקני הבטיחות

ההדרכה של עובדי הבנייה בפרויקטים חדשים, מחייבת את המפקחים על הבנייה להדריך את העובדים. הקפדה על כללי הבטיחות באתר הבנייה היא חובה ומנהל הפרויקט יחד עם היזם, צריכים לצייד את העובדים בכל הכלים אשר יגנו על העובדים, היות ומדובר באחריות כבדה כגון חיי אדם. על מפקח העבודה לוודא, כי העובדים הבינו ומודעים לכללי הבטיחות בעבודה וכן, חובתו לדאוג בכל מהלך הפרויקט שיכול לערוך זמן רב, לפקח על עבודתם הקינה. חברת נירים מרפסות, דואגת לשמירה על ביטחון העובדים באופן המקסימאלי, כאשר היא מוודאת כ כל עובד, מחזיק ברישיון המתאים לסוג עבודתו וכן, דואגת להכשרות המקצועיות השונות של עובדיה. החברה קיימת מזה 12 שנה והיא ניהלה מאות של פרויקטים בתחום הבניה הירוקה, תמ"א 38, תוספת מרפסות ועוד. ליברה פרויקטי חדשים בתל אביב, גבעת שמואל, קריית אונו ונתניה.

 

 

 

 

336 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת amiravardaadmon@gmail.com
התקשרות עם העירייה כל תוספת בניה, חיבת באישור של העירייה והוועדה לתכנון ובניה. חברת נירים בניה בטכנולוגיה מתקדמת עוסקת בתוספת מרפסות בבניינים קיימים ועובדת עם פרויקטים גדולים מול משרד הביטחון , חברת החשמל ועוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 7 חודשים
הובלות ברמת השרון טיפים למציאת חברת הובלות אמינה באזור רמת השרון, מה כדאי לעשות ומה לא
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 3 חודשים
הובלות בתל אביב בחירת חברת הובלות בתל אביב, כיצד לבחור נכון מתוך מגוון חברות ההובלה טיפים יעילים
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 3 חודשים
עורך דין מס רכישה לפני רכשת נכס, על הרוכש לדעת מה גובה המיסים שעליו לשלם למדינה. עורך דין בקיא במקרקעין ובמיסים, יוכל לחשב ואף להפחית מגובה המיסים, לאחר בדיקה מעמיקה של הנתונים.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 2 שנים 1 חודשים
עורך דין מיסים כפר סבא ישנם עורכי דין רבים בתחום המקרקעין, כאשר חלקם מתמחה גם בתחום המיסים. מעורכי דין המתמחים גם בראיית חשבון וגם במיסוי מקרקעין, יכולים להיות המענה הטוב ביותר עבורכם, הסיבה היא שהם עשויים להפחית את תשלום המס, מה שיגרום להוצאות מופחתות באופן משמעותי.
פורסם בקטגוריית מקרקעין, לפני 2 שנים 1 חודשים