לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מסיבת מאסטר שף ליום הולדת

פורסם בתאריך 07/04/2016      /      נכתב ע"י yortem

מאסטר שף זאת אחלה תכנית טלוויזיה, הרבה אנשים מדמיינים את עצמם משתתפים, מה יגידו השופטים, איך יצא האוכל שלהם ואיך הם יתמודדו עם ההכנות של האוכל, אבל לא כולם זוכים להשתתף בתכנית. לאחר שעלתה לאוויר התכנית מאסטר שף ילדים החלו גם ילדים לפנטז על השתתפות ועל בישול, אם בעבר ילדים לא היו מתעניינים בתחומים האלו היום הילדים מבינים שבישול להיות דווקא מאוד כיפי ומהנה. אחד התחומים שצמחו בשל כך הוא התחום שבו מזמינים שף פרטי למסיבת יום הולדת של ילדים על מנת לערוך תחרות בישול או מסיבת בישול מיוחדת במינה שאפשר להפוך אותה לתכנית מאסטר שף פרטית בשביל ילד יום ההולדת.

כן, שמעתם נכון, להזמין שף למסיבת יום הולדת של ילד בגיל 10 זה רעיון הגיוני לחלוטין. אפשר להזמין ליצן אבל זה יהיה משעמם והילדים כבר לא מתחברים לליצנים כמו פעם. אפשר להביא גם מתקנים מתנפחים אבל לא כולם מתחברים למתקנים האלו וגם הם עולים הרבה כסף יחסית למשהו שלא יכול למלא את כל הערב ואת כל המסיבה. עם זאת, שף פרטי מתאים בדיוק לכל צורך, השף מביא את האוכל בעצמו ובכך חוסך הכנות מקדימות של קניות ושל בחירת אוכל לאירוע, בנוסף הוא מפעיל את הילדים במשך כל המסיבה כך שהילדים יהיו כל כך מרוכזים ולא יהיה צריך לחשוב על רעיונות חדשים לבדר אותם באמצע המסיבה. מבין כל הפעילויות שהוא עורך לילדים יש כל מיני סוגים שונים וביניהם גם תחרות מאסטר שף פרטית ליום הולדת. שף לילדים מתאים למסיבות יום הולדת של בנים ושל בנות כאחד, זה לא ממש משנה גם בן כמה הילד כי ילד בן 8 יאהב את הרעיון הזה בדיוק כמו ילד בן 12 והשף יודע להתאים לכל גיל את האוכל ואת הפעילויות המתאימות בשבילם.

2497 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 5 שנים 7 חודשים
יום גיבוש למורים למה צריך יום גיבוש למורים? מה עושים בימי גיבוש?
פורסם בקטגוריית לימודים, לפני 6 שנים 4 שבועות
ניקיון דירות לאחר שיפוץ לאחר שיפוץ יש צורך בהזמנת חברת ניקיון על מנת שתבצע ניקיון יסודי לאחר שיפוץ. זה הכרחי כדי שתקבלו דירה כחדשה!
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 7 שנים 11 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים בחירת חברת ניקיון לועדי בתים יכולה להיות משימה לא פשוטה, בואו לקרוא איך לעשות את זה נכון ומה הדברים שצריכים להילקח בחשבון.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 8 שנים 7 חודשים
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 6 שנים 11 חודשים