לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3472 מאמרים 989 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מסיבת מאסטר שף ליום הולדת

פורסם בתאריך 06/04/2016      /      נכתב ע"י yortem

מאסטר שף זאת אחלה תכנית טלוויזיה, הרבה אנשים מדמיינים את עצמם משתתפים, מה יגידו השופטים, איך יצא האוכל שלהם ואיך הם יתמודדו עם ההכנות של האוכל, אבל לא כולם זוכים להשתתף בתכנית. לאחר שעלתה לאוויר התכנית מאסטר שף ילדים החלו גם ילדים לפנטז על השתתפות ועל בישול, אם בעבר ילדים לא היו מתעניינים בתחומים האלו היום הילדים מבינים שבישול להיות דווקא מאוד כיפי ומהנה. אחד התחומים שצמחו בשל כך הוא התחום שבו מזמינים שף פרטי למסיבת יום הולדת של ילדים על מנת לערוך תחרות בישול או מסיבת בישול מיוחדת במינה שאפשר להפוך אותה לתכנית מאסטר שף פרטית בשביל ילד יום ההולדת.

כן, שמעתם נכון, להזמין שף למסיבת יום הולדת של ילד בגיל 10 זה רעיון הגיוני לחלוטין. אפשר להזמין ליצן אבל זה יהיה משעמם והילדים כבר לא מתחברים לליצנים כמו פעם. אפשר להביא גם מתקנים מתנפחים אבל לא כולם מתחברים למתקנים האלו וגם הם עולים הרבה כסף יחסית למשהו שלא יכול למלא את כל הערב ואת כל המסיבה. עם זאת, שף פרטי מתאים בדיוק לכל צורך, השף מביא את האוכל בעצמו ובכך חוסך הכנות מקדימות של קניות ושל בחירת אוכל לאירוע, בנוסף הוא מפעיל את הילדים במשך כל המסיבה כך שהילדים יהיו כל כך מרוכזים ולא יהיה צריך לחשוב על רעיונות חדשים לבדר אותם באמצע המסיבה. מבין כל הפעילויות שהוא עורך לילדים יש כל מיני סוגים שונים וביניהם גם תחרות מאסטר שף פרטית ליום הולדת. שף לילדים מתאים למסיבות יום הולדת של בנים ושל בנות כאחד, זה לא ממש משנה גם בן כמה הילד כי ילד בן 8 יאהב את הרעיון הזה בדיוק כמו ילד בן 12 והשף יודע להתאים לכל גיל את האוכל ואת הפעילויות המתאימות בשבילם.

1620 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
איך בחרתי מדביר באלעד הדברה באלעד שנבחרה בתבונה
פורסם בקטגוריית הדברה, לפני 2 שנים 4 חודשים
עריסות לרכב אף אחד לא יודע עד כמה משתלם זה שיש עריסות לרכב עד שאתם קונים אחת כזאת. החיים כבר לא נראים אותו דבר והנה הסיפור שלי.
פורסם בקטגוריית כלי רכב, לפני 5 שנים 4 חודשים
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 5 שנים 5 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 3 שנים 8 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 4 שנים 8 חודשים