לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3832 מאמרים 1167 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

להישאר ללא מפתח

פורסם בתאריך 29/04/2021      /      נכתב ע"י eyal123915@gmail.com

ההרגשה המתסכלת ללא מפתח לדירה
התחושה המעצבנת להימצא סגור מחוץ לדלת
טיפים לא להינעל מחוץ לנכס
באשר אם הסיבה בכלי רכב שננעל או בדירה שננעלה ובלתי ניתן להיכנס אליה כלל מחוצה לה, תרחיש בהחלט מעצבן וזה יכול להרוס לך את מהלך היום. זה מבזבז עבורך הרבה זמן חיוני ועושה עבורך מצבים מיותרים וגם בלתי רצויים לסדר החיים. וגם אם הנך מכיר כיצד להתמודד עם המצב הנל וגם שנמצא ברשותך את הדבר המתאים לפתיחת הדלת , אף פעם דלת ביתך בעפולה לא תיטרק לך שוב בעתיד.
להיות בחוץ נעול היא אחת התופעות המרגיזות ביותר שאף אחד לא מעוניין לחוש אותה. רוב האנשים עושים טעויות כשהם ממהרים, ונשארים מחוץ לבית. לעולם לא תישאר נעול שוב בפעם הבאה עם תבצע מספר רעיונות מועילים. תבצע אחר הרעיונות שיש ומתן את הסיכון לתרחישים כאלה לא רצויים. לפניכם מעט רעיונות ממנעולן מוסמך בעפולה והסביבה.
• החבא מפתחות  נוספים במקום מאובטח: בפועל אחת השיטות הקלות ביותר להימנע מאפשרות שפורץ עלול להתגנב לבית שבבעלותך. בעלי דירות רבים בעפולה מסתירים את מפתח הבית הרזרבי שברשותם מתחת למחצלת או בעציץ. ובכן זה די מסוכן, כי גנבים עלולים לקבל את הגישה לדירה שלך בפשטות במצב לקיחת המפתח מהמקומות הזה. כאשר אתה מעוניין להחביא את המפתח הנוסף, השתדל להחביא באזור בטוח.
• הסתר מפתחות או כלים חדים: במצב של אבדן מפתחות לדירתך, אתה זקוק עיסית פלסטיק או כל כלי אחר על מנת לפתוח את דלת ביתך. בעזרת חבטה בעזרת הפטיש על כלי דק תוכלו לפתוח את מנעול הדירה. השימוש בשיטה זו מסוגלת להיות מעט מסובכת, ובכן לפני השימוש דאג שהנך מודע מה אתה עושה.
• תן מפתח הדלת לקרוב משפחה הסמוך לדירתך: האם הנך גר בסמוך לבני משפחתך הנוספים שיש לך? יש בסביבתך שכן שאתה סומך עליו? ובכן, זה מקסים. הנך רשאי לתת את המפתח הנוסף שלך לשכנך או לבני משפחה הקרובים בעפולה. טרם שתיתן את המפתחות שלך, זכור שהנך מכיר את השכן היטב וסומך עליו .
• שנה את הצלינדרים הרגילים למנעולים חכמים: מנעול חכם או מנעולים דיגיטלי הם מנעולים שאינם זקוקים למפתח מכאני ע"מ לפתוח את המנעול. מנעולים אלה מגיעים במספר דגמים שונים. מנעולים אלה הם דבר די מסובך לפתיחה בשביל פורצים שונים, מכיוון שהם צריכים לשילוב מספרים מקורי, טביעות אצבעות ואפילו סריקת עיניים כדי לפתוח את הדלת.
• החלף מנעולים ישנים ובלויים: מנעול פגום עלול לעשות לבעיות מרובות. מאוד ידוע שאם המנעול לא יסתובב עם המנעול הנכון. במידה והוא עובד לא בקלות עם המפתחות, הוא יתעקם. אם בזמן שהוא יתעקם, מומלץ שתצטרך לחייג לפורץ מנעולים באזורך לדוגמת מנעולן בעפולה ע"מ לחלץ את המפתח השבור מהמנעול או לתקנו.
כאשר אתה נמצא בפני הבעיה, וודא שהנך שליו ולא חסר אונים. חשוב על הפיתרון הכי טוב. אם אתה לא יכול לפתוח אתהמנעול, בסיטואציה כזו חייג ל פורץ מנעולים 24/7 מאזורכם.

187 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת eyal123915@gmail.com
מנעולנים מומלצים באור יהודה מנעולנים באור יהודה ישנם לא מעטים, אבל מומלץ לבחור מנעולן וותיק ועם ניסיון בעיר אור יהודה ולבדוק טוב את מי מזמינים.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 1 שבועות
מנעולן מוסמך ומורשה בירושלים בלוג המספר על אופן עבודתם וזמינותם של מנעולנים מוסמכים מירושלים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 2 שבועות
למצוא מנעולן מוסמך בירושלים בלוג המתאר את אופן מציאת מנעולן מוסמך בירושלים ואיך ניתן לזהות אם המנעולן הוא מוסמך ושייך לארגון מנעולנים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 4 חודשים 3 שבועות
הזמנת מנעולן מחיפה בלוג המספר על הזמנתם של מנעולנים טובים מהעיר חיפה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 5 חודשים 2 ימים
תיקון כל סוגי הדלתות בפתח תקווה בלוג שמספר על מנעולנים וטכנאי דלתות מהעיר חולון שמספקים שירותי תיקון דלתות בעיר פתח תקווה
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 4 חודשים