לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

החשיבות של הכנה לעימות במשטרה

פורסם בתאריך 16/05/2021      /      נכתב ע"י David_kaza

העימות במשטרה הוא ההזדמנות הגדולה ביותר שלכם!

חשוב להכיר בעובדה כי עצם ביצוע העימות זאת הזדמנות לחבל בגרסתו של הנאשם, אך כל זה מתבצע רק בזכות הכנה מקצועית לפני עימות במשטרה, ללא הכנה זאת אדם יכול להשתבש ולא לנצל את ההזדמנות היחידה שיש לו לחבל בגרסת האדם המעיד נגדו. 

למה חשוב להתכונן לעימות במשטרה :

- כאשר מגיעים מוכנים יודעים למה לצפות ואין הפתעות : הדרך להתמודד עם עימות היא רק על ידי הכנה מקצועית של עורך דין פלילי שמכיר את הדינמיקה בחדר החקירות בזמן העימות.

- שולטים בחדר ומכוונים את הדברים למקום הנכון : שליטה מלאה בכל ההליך היא קריטית, רק כאשר אדם מגיע מוכן ומכוון מטרה לא רואה שום דבר אחר חוץ מהמטרה שלו הוא יכול לכוון את החקירה לאותו מקום בו הוא הנכון עבורו. ישנם מקרים בהם בזכות היותו של אדם מכוון מטרה הוא מצליח גם כאשר הוא אשם להגיע למצב של חוסר אשמה מוחלט ואף זכאי מלא ממקרים, הכל בגלל הדברים אשר נאמרו במהלך העימות במשטרה.

- העימות הוא חלק מהחקירה : בשל היותו של העימות חלק מחקירת המשטרה, זהו החלק הקריטי ביותר בהליך הפלילי. כל הליך פלילי מתחיל בחקירה, העימות הוא חלק בלתי נפרד ממנה ולכן הוא זה שיקבע לא פעם האם בכלל יוגש נגד החשוד כתב אישום.

- הזדמנות לשבש את הצד הנגדי : בדרך כלל עימות מתקיים בין שני אנשים, מבצע העבירה והקורבן, כאשר אדם מציג את עצמו כקורבן הוא זה שיהיה נינוח ורגוע ויעשה כל דבר בכדי לפגוע בחזרה באותו אדם אשר פגע בו, המציאות היא כזאת כי אנשים מתנהלים בצורה פוגענית ללא חמלה רק בכדי להחזיר ולפגוע חזרה. 

104 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת David_kaza
אימונים למתקדמים רוצים להפוך כל אימון פשוט לאימון מתקדים ועצים הרבה יותר, בואו לקבל כמה טיפים שיעזרו לכם להפוך את האימון שלכם לכזה שגם יביא לכם תוצאות הרבה יותר טובות.
פורסם בקטגוריית ספורט, לפני 5 חודשים 2 שבועות
מה קובע את גובה שכר טרחת עורך דין אחד הדברים שרבים שואלים את עצמם שהם זקוקים לשירות של עורך דין פלילי הוא מה גובה שכר הטרחה, ומדוע ישנם הבדלי מחירים בין עורכי דין שבסופו של דבר נותנים את אותו השירות והוא ייצוג בערכאה משפטית. כל הגורמים האלו מוסברים המאמר הבא, זה יעזור לכם להבין על מה אתם משלמים ןהאם אתם יכולים להתמודד לבד עם הליך פלילי.
פורסם בקטגוריית אלימות במשפחה, לפני 6 חודשים 4 שבועות