לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפים לרכישת רכב יונדאי יד שניה

פורסם בתאריך 12/04/2016      /      נכתב ע"י autocarkoil

החלטה על קניית רכב אינה פשוטה וכרוכה בהרבה בדיקות, השוואות, לבטים והתרוצצות בין הסוכנויות השונות. הקונה גם צריך להתמודד עם החלטה באיזה סוחר לבטוח ומתי. כל הצעדים האלה חשובים על מנת להימנע מנפילה בפח של רמאים או מעשה זיוף מתוחכם, במיוחד כשמדובר ברכבים ממותג מוכר ומבוקש כמו יונדאי. יכולת להבחין, אפילו ברמה בסיסית, בין רכב במצב טוב לרכב שאינו שווה את הזמן שלכם, חיונית למציאת המכונית המתאימה לכם ולביצוע עסקה משתלמת יותר. אם תוכלו לסנן מהר יותר את מה שלא מתאים, ישאר לכם יותר זמן לבדיקה של מה שכן. המיקוד מאפשר לחסוך בהוצאות, בזמן ובעצבים הנדרשים למציאת רכב יד שניה. 

קבעו תקציב מוגדר מראש - בדקו באינטרנט איזה דגמים הכי מתאימים לצרכים שלכם, קראו את הפידבקים של האנשים, והחליטו מה נכון ביותר עבורכם. לאחר מכן עשו סקר אונליין ובדקו מהן העלויות הממוצעות לדגמים המבוקשים. לאחר שיהיה בידכם המידע תוכלו להחליט האם התקציב מקובל עליכם וכמה אתם מוכנים להוציא על הרכב. לאחר שכל המידע נמצא בידכם תוכלו להתחיל בסיבוב בין הסוכנויות השונות ואת ההתלבטות בין ההצעות המגוונות. ברגע שאתם יודעים מה המחיר הממוצע לדגם המבוקש תוכלו להתמקח באופן יעיל יותר ותדעו אם מנסים לרמות אתכם. 

הגיעו לסוכנות בבוקר או בשעות היום המוקדמות - הזמן הטוב ביותר ביום להגיע לבדוק רכב למכירה הוא בשעות הבוקר או הצהריים המוקדמות, כשהשמש נמצאת גבוה בשמיים ואין צורך בתאורה מלאכותית. הנימוק העיקרי לכך הוא שבעזרת שימוש נכון בתאורה מלאכותית ניתן להיעלים או לפחות לטשטש פגמים מסוימים ברכב. בין אם קיום פגמים אלה קריטי בשבילכם או לא, כדאי לדעת על קיומם ולקחת אותם בחשבון במחיר שאתם מוכנים לשלם. לעתים ניתן לקבל הנחה במחיר בשל קיום פגמים אלה. 

בדקו את תקינות המנוע - לרוב סוכן המחירות יבטיח לכם כי אין צורך וכי הכל כבר נבדק, אבל בשל העלות הגבוהה של מנוע חדש, מומלץ גם לבצע בדיקה עצמאיתצ בסיסית כדי לוודא שאתם לא מבזבזים את זמנכם לשווא. חממו את המנוע, חכו מעט והבטיו מתחת לרכב. אם זיהיתם כתמי שמן מתחת למכונית הרי שמדובר בסימן מנהיג המצריך בדיקה יסודית יותר. 

בדיקת היסטוריית טיפולים - בקשו לראות את תיק הטיפולים המלא של הרכב כדי לדעת אילו תיקונים הוא עבר והאם היה מעורב בתאונות. מידע זה חשוב לקבלת הערכת מצב מדויקת יותר. 

קחו את הרכב לנסיעת התרשמות - לפעמים קשה לבחור בין כמה דגמים שמתאימים לכם וכדי להגיע להחלטה מומלץ לקחת את הרכב לנסיעת התרשמות. ליונדאי יש מספר דגמים שנחשבים למבוקשים יותר בשוק הישראלי, כגון יונדאי i25, יונדאי i35, יונדאי i30cw למכירה, ועוד. הנסיעה יכולה לעזור לכם לחוות כל דגם באופן פרטני ולקבל מושג יותר ברור לגבי מידת הנוחות שלהם. גם אם אתם סגורים על דגם אחד בלבד ואין התלבטות עדיין מומלץ לעשות נסיעת מבחן כדי לוודא כי הרכב המוצע לכם במצב תקין - שימו לב לכל רעש וריח חשוד הנובעים מהרכב במהלך הנסיעה. 

בדיקת בעלים קודמים - בררו עם הסוכן מהיכן מגיע הרכב. מרבית המכוניות המוצעות למכירה בסוכנויות יד שניה מגיעות מחברות השכרה, מוסדות ממשלטיים, חברות אבטחה, משרדי הבטחון ועוד. הידיעה יכולה לסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם ולוודא כי אתם משלמים מחיר הוגן בהתאם למצב הרכב. 

1270 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת autocarkoil
איך לקנות רכב יד 2 בחדרה? אזור חדרה מוכר לרבים בתור מרכז הרכב הארצי. אנשים מכל חלקי הארץ מגיעים לכאן על מנת לבחור את הרכב המתאים להם. מצורפים מספר טיפים שיעזרו לכם לסנן את הרכבים והסוכנויות הלא מתאימים ולסגור את העסקה המשתלמת ביותר.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 6 שנים 4 חודשים
למה כדאי לשים לב כאשר קונים רכב מיד שניה באזור השרון? כדי לבצע בחירה נכונה של הרכב מומלץ לעשות שיעורי בית, לחקור ולוודא שיש בידכם את כל המידע עוד לפני שניגשים לסוכנות. גם לאחר הפגישה עם הסוכן ישנם דברים ודגשים שחשוב לשים עליהם לב כדי לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 1 חודשים
טיפים לרכישת רכבי טויוטה מיד שנייה תהליך רכישת רכב מיד שנייה שונה מבחינות רבות מרכישת רכב חדש. חשוב לבצע בדיקות מקיפות של הרכב והמוכר על מנת לוודא כי מדובר בעסקה הוגנת ומשתלמת.
פורסם בקטגוריית רכב, לפני 5 שנים 8 חודשים