לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3940 מאמרים 1186 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח

לימודי הנדסאי תוכנה - מקצוע מבוקש במינימום זמן

פורסם בתאריך 10/06/2021      /      נכתב ע"י leihycoh1980

תחום התוכנה הפך להיות אחד התחומים המבוקשים ביותר בארץ ובעולם. הגידול האדיר במחקר בעשורים האחרונים לצד קפיצה משמעותית בתחום המחשוב, הפך את תחום התוכנה לחלק בסיס בלתי נפרד של כל מערכת בתעשיית ההייטק, ולא רק. כיום, צעירים רבים אשר מעוניינים להשתלב בתחום התוכנה לא בהכרח נדרשים לעשות תואר ראשון, ופונים ללימודי הנדסאי תוכנה, שמאפשרים לרכוש הכשרה איכותית וקצרה יותר, תוך שנתיים בלבד.

אילו יתרונות יש למסלול לימודי הנדסאי תוכנה?

היתרון הבולט ביותר במסלול לימודי הנדסאי תוכנה, הוא משך הלימודים שנמשך כארבעה סמסטרים בלבד. אל תטעו לחשוב כי ההכשרה פחות טובה או מעמיקה, מסלול הלימוד משלב נושאים הנלמדים הן בתואר מהנדס והן במסלול ההנדסאים, כך שהבוגרים יוצאים מוכנים לגמרי לעבודה בשטח. המסלול הזה מאפשר לרבים אשר מעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולהשתלב בתעשיית ההיטק לעשות זאת גם בגילאים מבוגרים יחסית, ומאפשר גם גמישות יחסית במהלך הלימודים, כך שניתן לשלב עבודה באחוזי משרה מסויימים, ואף הורות. מסלול הלימודים כולל שפות תכנות מבוקשות כדוגמת פייתון, לצד נושאים חשובים נוספים בתחום התוכנה כגון: עיצוב ממשק משתמש ובניית אתרים. מסלול לימודי הנדסאי תוכנה אינו כולל נושאים תאורטיים כגון מתמטיקה, פיזיקה, בינה מלאכותית, קומבינטוריקה ועוד, מה שמאפשר הכשרה קצרה ומהירה יותר.
נוסף על כך, תנאי הקבלה ללימודי הנדסאי תוכנה הם לגמרי נוחים ואפשריים, ומצריכים תעודת בגרות, ציון פסיכומטרי בתוקף ויש מוסדות לימוד שידרשו גם ציונים מסויימים במקצועות מדעיים. יחד עם זאת, מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה או בציונים הנדרשים, לרוב יוכלו לעשות מכינה מטעם המוסד הלימודי על מנת להשלים את הידע הנדרש, כך שזה לא מה שצריך לעצור אתכם.  

אוקי, ומה הלאה? איפה משתלבים בעבודה?

ישנם לא מעט מקצועות שגם לאחר סיום לימודים אתם לא בהכרח יודעים איפה ניתן להשתלב, ומה ניתן לעשות עם התעודה. אם אתם מסיימים מסלול לימודי הנדסאי תוכנה, אתם יכולים להיות בטוחים כי תמצאו את עצמכם משתלבים במשרה טובה ואיכותית במשק, ונהנים ממקצוע מבוקש עם תנאים טובים ושכר מעולה. חברות הייטק רבות מעסיקות מתכנתים המתמחים בשפת תכנות מסוימת לטובת צרכים שונים של החברה ולטובת מחקר ופיתוח, כך שהבוגרים של התחום יוכלו להשתלב בקלות ובמהירות בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית כאחד. לימודי הנדסאי תוכנה מקנים תעודה המאפשרת מייד בתום הלימודים להשתלב במשרות השונות, ללא צורך בלימודי המשך או השלמות. בוגרי המסלול יכולים להשתלב במגוון משרות בכירות וניהוליות בארגונים רבים במשק הישראלי. אין ספק שתוכלו להשתלב במקום עבודה מסודר, עם משכורות מרשימות וביקוש גבוה, וכמובן עם מוניטין. לצד כל אלו, תוכלו להשתלב בין צוות הנדסאים אשר יאפשרו לכם ללמוד מהם לא מעט, להתפתח ולהעשיר את הידע, להחכים, ולהמשיך ללמוד תוך כדי עשייה גם לאחר תום הלימודים.

 

171 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת leihycoh1980
צמיד זהב צמיד זהב
פורסם בקטגוריית תכשיטים ויהלומים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
איזון סוכרת באמצעות גלוקומטר גלוקומטר או מד סוכר רציף?
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 חודשים 3 שבועות
עסק קולינרי חדש היום אני כאן עם המלצה בעבור הקוראים כאן, שעומדים בפני פתיחה של מקום עצמאי בתחום המזון וההסעדה
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 8 חודשים 4 שבועות
ייעוץ משכנתאות ייעוץ משכנתאות
פורסם בקטגוריית מימון וכספים, לפני 1 שנים 2 שבועות
ציוד למטבח המוסדי - רק אצל המומחים איפה קונים ציוד למטבח המוסדי? התשובה במאמר
פורסם בקטגוריית אוכל, לפני 1 שנים 3 שבועות