לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3593 מאמרים 1052 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
רכישת דומיין

מניהול עסקים בתקופת משבר קורונה

פורסם בתאריך 19/08/2021      /      נכתב ע"י אלירן

אין ספק שהתפשטות של נגיף קורונה בכל העולם ובישראל בפרט הביא לשינויים מהותיים בעולם העסקים כולו. הסגר הראשון הביא את כולם להלם טוטאלי, בעלי העסקים עוד לא היו מכירים מצבים שתקופה כל כך ארוכה העסק יכול להיות סגור לגמרי, שימו לב שלא מדובר רק על ירידה בהכנסות אלה על סגירה מוחלטת לתקופה מסוימת. לא היה בעל העסק אחד שהיה מוכן למצב כזה. אבל בסגר השני המצב כבר התחיל להשתנות. בעלי העסקים התחילו לחשוב על פתרונות "ההישרדות": מסחר מקוון, שירות משלוחים. דרך אגב בסגר השני היה עמוס מטורף על החברות המשלוחים הקיימות, לכן זמן המשלוחים היה יחסית ארוך. אם נעשה קפיצה לסגר השלישי, אז כאן כבר לא היו עיכובים גדולים בהספקת משלוחים, מכיוון שנוצרו מספר חברות משלוחים חדשות וגם חברות הקיימות הבינו את הפוטנציאל והרחיבו את שעות העבודה, אזורים וכמובן הגדילו כוח אדם. מכאן ניתן המסכנה, שאם אתם בעלי העסקים הקיימים ואתם רוצים לשמר ולקדם את העסק אתם חייבים לעצור ולחשב את המסלול העסקי מחדש.

כבר כולם מבינים שעולם העסקים כבר לא יחזור להיות כפי שהוא היה לפני פרוץ מגפת הקורונה. אנשים הכירו והתחברו לעולם הווירטואלי, התרגלו לא לנסוע ולבזבז את הזמן בכבישים ופקקים אלא לקבל הכל במשלוח לבית. נכון להיום גם לא ברור אם מתישהו קורונה תעלם וזה אומר, שיהיה חלק מהאוכלוסייה לא ימהר לצאת מהבית.

לכן דבר ראשון, אם אתם בעלי העסקים לא הקמת אתר זה בדיוק הזמן. בשביל להקים אתר אתם תצטרכו למצוא בונה אתרים פרילנסר או חברה, לבצע רכישת דומיין ורכישת חבילת אחסון עבור האתר. כמובן מאוד חשוב לקדם אתר. קיימת דעה, שאפשר לחסוך בקידום אתרים. זו דעה מוטעה מכיוון שאם האתר קיים אך לא מקודם, אתם בעצם מגבילים את עצמם ומונעים חשיפה של העסק לחוג לקוחות חדשים ופוטנציאליים.

לכן אם אין בידיכם תקציב להשקיע בהשכרת שירות של מקדם מקצועי, תלמדו את התחום, היום יש לא מעט הדרכות וסדנאות זמינות לבעלי העסקים ותבצעו את עבודות קידום בעצמכם.

 

 

 

 

 

63 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת אלירן
מחשוב ענן לעסקים בתקופת הטכנולוגיות המתקדמות ובתקופת כמויות המידע הולכות וגדלות, חשוב לספק לעובדים את הגישה הנדרשת לאותו מידע לצורך הבטחת תפקוד רציף של החברה.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שבועות 1 ימים
עיצוב מרפסת רעיונות פילו מרפסת קטנה ניתן לשדרג ולהפוך למקום נעה ונוח ושימושי. לצורך זה חייבים לעובוד לפי תוכנית מסודרת ולבחור בפריטים נכונים.
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 1 חודשים 1 ימים
איך מקבלים אזרחות ישראלית עבור בני הזוג זרים איך אפשר לקבל אזרחות ישראלית עבור בן/בת זוג אזרחי מדינה אחרת? במה כרוך התהליך וכמה זמן זה יכול לקחת?
פורסם בקטגוריית אזרחי, לפני 1 חודשים 6 ימים
שינויים בקריירה עקבות משבר קורונה מה קרה לאותם אנשים ששהו בחופשה ללא תשלום עקב התפרצות הקורונה? האם זו הייתה הזדמנות או להפך נקודת תסכול?
פורסם בקטגוריית אקטואליה, לפני 1 חודשים 2 שבועות
על מה חשוב לשים לב בהקמת האתר כאשר בעל העסק או אדם פרטי נמצאים בשלב לפני הקמת האתר, תמיד יש לא מעט התלבטויות ושאלות. הרי כולם רוצים למנוע טעויות וגם שהכל יהיה מושלם.
פורסם בקטגוריית אינטרנט, לפני 1 חודשים 3 שבועות