לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2830 מאמרים 709 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
רהיטים לבית

איך בוחרים רהיטים לבית?

פורסם בתאריך 20/04/2016      /      נכתב ע"י שרון קל

בחירת רהיטים לבית הם בחירה המשקפת את האנשים שגרים בבית. הרהיטים שנבחר לביתנו הם אלו שישקפו את הסגנון העיצוב שלנו. לכן בחירת רהיטים לבית אינה בחירה קלה. היא בחירה שצריכה לשלב בין חזות הרהיטים, היופי שלהם העיצוב שלהם, לבין זה שהם צריכים להיות פרקטיים ובסופו של דבר לשמש את בני הבית. הרי לא נקנה ספה לסלון, יפה ככל שתהיה, ובסוף לא נשתמש בה רק בגלל שהיא יותר מדי לשבת עליה.

רהיטים לבית – שילוב של פרקטיקה ויופי

יש היום מגוון רחב של סגנוני ריהוט לבית. יש רהיטים צבעוניים ויש רהיטים חד גוניים, יש רהיטים גדולים ומאסיביים ויש רהיטים קטנים ומינימליסטיים. בסופו של דבר רהיטים צריכים לשמש את היושבים בבית, את בני המשפחה. יש כאלו שיימצאו את השילוב הזה, של רהיטים המוצאים חן בעיניהם בצורה ובסגנון שלהם וגם יהיו שמישושיים עבורם, בחנויות רהיטים. יש כאלו שאם לא ימצאו את הרהיטים האלו,שאולי יכולים להיות לטעמם אך אינם מתאימים לשימוש יום יומי עבורם, אלו אנשים שיפנו להזמנת רהיטים בהתאמה אישית.

מה משפיע על בחירת רהיטים לבית?

בחירת רהיטים לבית מושפעת משילוב של מספר אלמנטים:  

  1. התקציב העומד לרשותכם בקניית הרהיט לבית – עדיף להגדיר מראש מה התקציב שאתם מכינים לקניית הריהוט כדי באמת לא לחרוג ולהגיע לסכומים גבוהים, שלא תוכלו לעמוד בם לאחר מכן. רהיטים לבית היא הוצאת תקציבית גדולה

  2. העיצוב של הרהיטים – לפני קניית הרהיטים כדאי להסתכל בתמונות של קטלוגים או באתרי אינטרנט כדי להבין קודם כל איזה עיצוב אתם אוהבים. כמובן יש כאלו שלא יהיה להם צורך להסתכל בתמונות והם יודעים בדיוק מה הם רוצים. העיצוב של הרהיטים כאמור, משקף את הסגנון שלך.

  3. ייצור הרהיטים – חשוב להבין היכן מיוצרים הרהיטים, איזו חברה עומדת מאחורי הייצור של הריהוט שאתם רוצים אותו? איזה נגריה החברה הזאת מחזיקה? כמה שנות ניסיון יש לה בייצור רהיטים?  באיזה חומרים היא משתמשים ברהיטים שהיא מייצרת? והשאלה ה כי חשובה – איזו אחריות היא נותנת על הרהיטים שהיא מייצרת?

1122 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 3 שנים 2 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 4 שנים 6 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 4 שנים 5 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 4 שנים 1 חודשים
מדוע כדאי ללכת אל אירועי תרבות בחיפה? העיר חיפה הינה עיר אשר משופעת במגוון רחב מאוד של אירועי תרבות. אירועי תרבות בחיפה מתקיימים לאורך כל השנה ומעניקים לתושבי העיר, ולאורחים אשר מגיעים לאזור, אפשרות ליהנות משלל אירועים מיוחדים המותאמים לקהל הרחב.
פורסם בקטגוריית תרבות ובידור, לפני 4 שנים 5 חודשים