לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3645 מאמרים 1075 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מתנות לעובדים - במיוחד לקראת החגים!

פורסם בתאריך 24/04/2016      /      נכתב ע"י seoman

חלוקת מתנות לעובדים לקראת החגים, היא נוהג שחשוב להקפיד עליו היות ומדובר בצעד חשוב הן לעובד והן לחברה. מעבר לעובדה כי מדובר בנוהג מקובל בארץ ובעולם, חלוקת המתנות מאפשרת ביסוס של קשר הדדי ואנושי בין העובד לבין המעסיק שלו. כמובן שכל אחד אוהב לקבל מתנות אך כאשר מדובר במתנה ממקום העבודה, יש לעניין הזה משנה חשיבות. המתנה בעצם מסמלת לעובד כי הוא חשוב לחברה, הוא לא עוד בורג במערכת אלא בן אדם מוערך ואהוב. מחקרים רבים הראו כי לחברה משתלם להשקיע במתנות לעובד היות והדבר מתורגם לתפוקה גבוהה יותר ולעבודה איכותית יותר בהמשך הדרך. ככל שהעובד מרגיש מוערך יותר, כך המוטיבציה שלו ותחושת השייכות שלו למקום העבודה עולים והוא מעוניין לתרום את כל כולו לעבודה.

אילו מתנות כדאי לקנות לעובדים ולמה חשוב להשקיע?

מתנות לחג הפסח ולראש השנה הן חובה בכל מקום עבודה כמעט, אך לא מעט חברות בוחרות לפנק את העובדים שלהן במתנות גם בחגים האחרים. ניתן לבחור מתנה בעלת אופי התואם את רוח החג, כגון מארז של דבש ושמן זית איכותי בראש השנה, או סט צלחות הגשה מהודר בחג הפסח, אך אין הדבר הכרחי. לא חייבים לקשר בכוח בין החגים למתנות, וניתן לפנק את העובדים בשוברים למסעדה, לצימר איכותי בגליל, לארוחת בוקר בבית קפה וכדומה. בשנים האחרונות יותר ויותר חברות הבינו ששווה להן להשקיע יותר בתקציב המתנות לעובדים, היות והדבר מתורגם ישירות לתפוקת העבודה שלהם. העובדים מבינים מצוין מתי מדובר במתנה איכותית ומושקעת, לעומת מתנה סמלית שמטרה רק לסמן וי. שביעות רצון מצד העובדים הוא פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון, היות ושביעות רצון משפיעה גם על רמת המסירות והנאמנות לחברה, הגדלת מורל העבודה ועמידה בזמנים ויעדים.

לסיכום, חשוב להשקיע במתנות איכותית לעובדים היות ובעולם המודרני מקום העבודה הפך כבר מזמן לבית השני של כל עובד. שעות העבודה הן מטורפות ורוב האנשים מבלים בעבודה יותר מאשר הם נמצאים בבית. לכן חשוב לתת לעובדים את התחושה כי הם מוערכים ומתוגמלים על עבותם הקשה ותרומתם החיונית לחברה.

1244 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת seoman
ניקיון משרדים בלילה מדוע כדאי לערוך את עבודות הניקיון בשעות הערב או הלילה וכיצד הניקיון משפיע על התפוקה של העובדים בזמן שהם במשרד. מאמר המיועד למנהלות משאבי אנוש ומנהלות ארגוניות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 5 שנים 9 חודשים
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם בקטגוריית חינוך ולימודים, לפני 5 שנים 8 חודשים
דלתות נגד יתושים - היתרונות הכירו את הקיץ המושלם והחסכוני ביותר שיכל להיות בביתכם - רשתות לדלת נגד יתושים שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות מהרוח והבריזה במהלך היום והלילה.
פורסם בקטגוריית אינסטלציה, לפני 5 שנים 5 חודשים
האם מתנה לחג באמת משפרת את התקשורת שלנו עם הקרובים אלינו? ממתי נהוג להעניק מתנה לחג? אחת ולתמיד - האם מתנות לחג שאנו מעניקים לקרובים אלינו באמת משפרת את היחסים בינינו?
פורסם בקטגוריית תקשורת, לפני 4 שנים 9 חודשים
מגיע לכם לקראת השנה החדשה בישראל מגוון רחב של חובבי יינות איכותיים - כיצד תוכלו ליהנות עוד יותר משתיית יינות איכותיים? זוהי המתנה שמגיע לכם לשנה הבאה
פורסם בקטגוריית יין ומשקאות, לפני 5 שנים 4 ימים