לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3606 מאמרים 1059 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני: כולם נהנים – אף אחד לא סובל

פורסם בתאריך 27/04/2016      /      נכתב ע"י שרון קל

המעבר לתזונה טבעונית היא אחת המגמות הבולטות בימינו, והתחזיות הן כי מספר הנמנעים ממאכלים שמקורם בבעלי חיים – בין אם מסיבות בריאותיות, בין אם בשל התפתחות המוסר האנושי ובין אם מתוך רצון לשמור על כדור הארץ (שכן תעשיות הבשר, הביצים והחלב אחראיות לחלק ניכר מזיהום האוויר והמים) – ילך ויגדל בעתיד.

גם רבים מבין אלה שעדיין צורכים בשר על סוגיו השונים, דגים, ביצים ומוצרי חלב, בוחרים לצמצם את צריכת מוצרים אלה, בעיקר לנוכח ההנחיות החדשות של ארגוני הבריאות העולמיים.

המסקנה המתבקשת: ביותר ויותר אירועים אנחנו נמצא שירות קייטרינג טבעוני, שיאפשר לנמנעים ממזון מן החי ליהנות מהאירוע ובמקביל ילמד את אוכלי הבשר-חלב-ביצים עד כמה יכולים טעימים ומגוונים להיות המאכלים הטבעוניים, שהרי בסופו של דבר מדובר לא רק בקייטרינג לטבעונים אלא בדרך נהדרת לערוך אירוע שבו כולם יוצאים שבעים ושבעי רצון.

מה כולל התפריט של קייטרינג טבעוני?

כדאי לדעת שתפריט של קייטרינג טבעוני הינו רב אפשרויות ומגוון לא פחות מקייטרינג "רגיל".

ראשית, מבחר חומרי הגלם שאינו מבוסס על בעלי חיים הוא רחב מאוד וכולל ירקות, פירות, אגוזים, קטניות, פטריות ועוד ועוד.

שנית, בימינו קיימים תחליפים נהדרים לכל מזון מן החי – חלב סויה וחלב אורז וחלב שקדים ועוד, סייטן ותחליפי בשר אחרים המבוססים על סויה, טמפה ועוד, וגם את הביצים בכל מתכון שהוא, בין אם של עוגה ובין אם של פשטידה, ניתן להמיר בקלות בתחליפים צמחיים מבלי שהטעם ייפגע כהוא זה.

למעשה, דווקא ה"מגבלה" (של היעדר חומרי גלם מן החי) הופכת ליתרון, שכן השפים העומדים מאחורי הקייטרינגים הטבעוניים מפגינים יצירתיות רבה יותר שבסופו של דבר מתורגמת למאכלים טעימים טעימים שמשמחים את כל אורחי האירוע.

הרחבת אופקים ופתיחת הלב

אמנם גם כיום ישנם המתנגדים לטבעונות באופן גורף, מתוך תפישת עולם כזו או אחרת, ועל כן אולי יעקמו את האף לנוכח קייטרינג שמוגדר טבעוני, אבל גם מי שלכאורה לא יכול ליהנות מאירוע ללא בשר ימצא עצמו נהנה באירוע שמבוסס על קייטרינג טבעוני ובסופו של דבר יזכה להרחיב את מגוון האפשרויות הקולינריות שמהן הוא יוכל לבחור גם בעתיד, וסביר להניח שגם הידיעה כי החוויה הקולינרית לא התבססה על סבל ליצורים חיים אחרים תתרום להנאה מהאירוע.

1221 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת שרון קל
תוספות שיער בהדבקה בקלות רכשו לעצמכם תוספות שיער בהדבקה עוד היום אם תהיו מעוניינים להפוך את המראה שלכם על פניו.
פורסם בקטגוריית שיער, לפני 5 שנים 1 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם בקטגוריית טיפולים, לפני 4 שנים 10 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 2 חודשים
תרגום מסמכים טעות תהיה לחשוב שהמרת מילים משפה אחת לאחרת הינה תרגום מסמכים איכותי. תרגום נכון מעניק לקורא העברה של רעיון, מסר ומהות בצורה שוטפת וחלקה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 6 שנים 1 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם בקטגוריית רפואה, לפני 5 שנים 9 חודשים