לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3955 מאמרים 1188 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
לקויות למידה

האם קיים טיפול בלקויות למידה?

פורסם בתאריך 24/11/2021      /      נכתב ע"י alfabrain22

בוודאי שקיים טיפול ללקויות למידה יש כמה משפטים שנוהגים להשתמש בהם בהקשר לטיפול בלקויות למידה, אך הם לא בהכרח נכונים. "לקויות למידה הן משהו שאי אפשר לטפל בו", "רק הוראה פרטנית לילד מחוץ לכיתה יכולה לעזור", "מורים פרטיים, זה הדבר".
אם בעבר התפיסה הרווחת הייתה "יש לילד פוטנציאל, אך הוא אינו ממצה אותו" ובמילים אחרות, "אילו רצה היה מצליח", כיום גורמי מקצוע ואנשי חינוך יודעים, במרבית המקרים, הילד רוצה, אך הוא פשוט אינו יכול.
הנטייה של הורים היא להתייחס למיומנויות כמו קשב וריכוז, קריאה, כתיבה, ואפילו הבנה, כאל דבר מובן וטבעי. אך המציאות מוכיחה שכל ילד מתפתח באופן שונה, וחלק מהילדים יזדקקו לעזרה כדי לרכוש מיומנויות אילו.

ההתפתחות הטכנולוגית של טיפול בלקויות למידה

כיום, עם ההתפתחות הטכנולוגית המבוססת על מחקר ומדע, יש טיפול בלקויות למידה, אפשר לטפל בהן ולהיפטר מהן אחת ולתמיד.
הדרך היא לאמן את המוח באופן טבעי לחלוטין, לאמן את אותם האיזורים שאחראים במוח על מיומנות הקשב, הריכוז, ההבנה, הקריאה והכתיבה וכן הלאה, וכך להחזיר את פעילות המוח למצב תקין ומייטבי ולהיפטר מהקשיים.

?האם יש תוצאה

התוצאה של האימון המוחי בילדים עם לקויות למידה היא לא פחות ממדהימה, המדד לשיפור הוא משוב מההורים, מהצוות החינוכי ומהילד, וניתן לראות אותו גם בבדיקה שרושמת את פעילות דפוסי המוח, לפני ואחרי הטיפול.

במרכז לשיפור תפקודי המוח "אלפא בריין סנטר", באשדוד, בירושלים ובני ברק, מיישמים את השיטה המתקדמת בעולם לאימון המוח לטיפול בלקויות למידה, שיטה זו מסייעת לילדים לשפר מיומנויות ולפתח אותן, ולמעשה, להתגבר על לקויות הלמידה, להדביק את הפער, ולחוות הצלחה בלימודים ובכל תחומי החיים – שזו, אם תסכימו איתנו המטרה של כל הורה.
דבר אחד ברור, אי אפשר להתעלם מלקויות למידה. ילדים עם לקויות למידה צוברים פערים שהולכים וגדלים עם השנים ולקויות הלמידה מהוות להם מכשול גם בבגרות. חוסר ההצלחה ברמה הלימודית, אף שמדובר בילדים מוכשרים ואינטליגנטים פוגע גם בדימוי העצמי ובביטחון שלהם.
תקופת הקורונה הייתה תקופה לא פשוטה עבור ילדים עם לקויות למידה, הם לא יכלו לקבל את המענה שהיו רגילים אליו מצד הצוות בבית הספר, והפער הלימודי בינם לבין חבריהם התרחב עוד יותר, אבל עכשיו, זה הזמן לעצור את מעגל הקושי ולהפוך אותו להצלחה, לטפל בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים, לפנות לטיפול בלקוית למידה יחודי ומתקדם - פיתרון שכבר עזר למאות ילדים כאן בארץ, ולעוד אלפי ילדים בעולם ולהוריד את המשא המיותר הזה מהגב שלהם.לפרטים נוספים ולעוד מאמרים היכנסו לאתר https://alphacenter.co.il/

93 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת alfabrain22