לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3707 מאמרים 1103 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ריהוט גן יוקרתי: איזה חומרים הכי טובים ועמידים?

פורסם בתאריך 21/12/2021      /      נכתב ע"י ALIZA19

מה הופך חומר לאיכותי?

מה שבעצם הופך חומרים לאיכותיים הם קודם כל התהליך שהם עוברים. אם מדובר במתכת לצורך הדוגמא היא עוברת לעיתים תהליכי גלוון וצביעה בתנור. אם מדובר בעץ אז בחירה נכונה של החומר ולא רק הסטטוס שלו או השם הכוללני שלו הם אלו שיכריעו. איך אתם תדעו זאת? פשוט תשאלו את איש המכירות או השירות.

מה יכול להדליק נורות אזהרה?

ברגים רבים לדוגמה יכולים להוות עקב אכילס בריהוט ממתכת. בורג הוא לא חלק מרהיט בעצם, לכן זה אומר שהחומר עבר הרבה שינויים והוא לא מקשה אחת. באיזור הבורג יש סכנה מוגברת להחלדה ולכן זה צריך להדליק לכם נורות אזהרה. אם משקל הרהיט קל מידי גם זה ידליק נורת אזהרה. ריהוט יוקרתי יכול להיות מינימליסטי שלא יהיה בלבול. אך משקל הריהוט בדרך כלל יהיה כבד יחסית, בעל מסה. מה שיבטיח לנו שמדובר בחומרים טובים ואיכותיים ולא כאלה שמתנדפים ברוח או מחזיקים תוך שנה וחצי. 

בשורה התחתונה אילו חומרים הם הטובים ביותר?

עץ טיק וותיק, פלסטיק ממוחזר ומתכת מגולוונת הם שלושה חומרים איכותיים בעלי שרידות גבוהה ומראה יוקרתי ועמיד.
שימו לב לניואנסים, עץ טיק צעיר הוא עץ שלא יחזיק 15-20 שנים כמו עץ וותיק, הוא עלול אחריי כמה שנים של גשמים וחוסר תחזוקה להעלות עובש. לעומתו עץ הטיק הוותיק הוא חומר מופלא שמחזיק שנים ארוכות, גם ללא צורך בשימון הוא פשוט מאפיר ומקבל מראה יוקרתי משגע. המתכת המגולוונת צריכה לעבור תהליכים מאוד קפדניים כדי שלא תחליד. גלוון וצביעה בתנור, ריסוס של חומרים משמרים שידאגו שלא תהיה החלדה. האחרון הוא פלסטיק ממוחזר שהוא חומר מופלא. לא מצריך שום תחזוקה עם דהייה של 5% בשנה, בין החומרים החזקים והאיכותיים שקיימים בשוק. האיטלקים אוהבים את החומר הזה.

כל החומרים המצויינים במאמר יכולים לשרוד תנאי חוץ של שמש, מליחות, לחות, מים ורוחות. הם החומרי המתאימים ביותר לשמש כריהוט גן. בנוסף, מי שדואג לאיכות הסביבה כדאי שיקרא קצת על החומרים הללו ויבין את האיכויות. הבלאי האיטי תורם לכדור הארץ ולתהליכי מחזור.

הכתבה בשיתוף טרופיקאזה ריהוט גן.

21 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת ALIZA19