לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3707 מאמרים 1103 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קריסטל רוז קוורץ

פורסם בתאריך 25/12/2021      /      נכתב ע"י דפנה ביסמוט מתקשרת מורה רוחנית

קריסטל רוז קוורץ
קריסטל רוז קוורץ מוכרת כאבן האהבה והחמלה שמעוררת הרמוניה ושלווה. קריסטל הרוזקוורץ שייכת לצ'אקרת הלב ולאנרגית הלב. קריסטל רוזקוורץ היא אבן קריסטל ממשפחת הקוורץ שנפוצה בארה"ב בהודו, בגרמניה ,ברזיל ובמדגסקר. צבעה של הרוזקוורץ הוא בין וורוד בהיר לצבע וורוד כהה שמשלב בתוכו אדום ולבן, ניגוד בין הכוחניות לבין אהבה וריפוי. הוורוד של הרוז קוורץ מייצג הרמוניה ואהבה ואת הצורך לתקן ולרפא מצב קיים.
קריסטל רוזקוורץ מושכת רבים לחוש אותה בשל צבעה הוורוד הרך, אך בניגוד לצבעה הרך האנרגיה שהרוזקוורץ מעבירה לגוף נפש רוח היא אנרגיה עצומה של ריפוי לצ'אקרת הלב, לקבלת החלטות הקשורות לרגש ולזוגיות ,לשחרור חסמים ריגשיים, לחיבור לאהבה עצמית וביטחון עצמי וככל שצ'קרת הלב פתוחה לאנרגית האהבה כך נמשוך יותר אנרגית שפע לחיים. הרומאים האמינו ביכולתה של אבן קריסטל הרוז קוורץ לשמר את היופי החיצוני של האדם ולהשאירו צעיר. בחירה בקריסטל רוזקוורץ מסמל צורך באהבה, קושי בבחירת מקור אהבה, קושי פנימי של האדם בהרמוניה במקום מסוים (עבודה,זוגיות),על האדם באיזון הצורך בנתינה.ניתן לרכוש אבי רוזקוורץ גם בחנות למכירת קריסטלים באינטרנט.

שימושים בקריסטל הרוז קוורץ
שימוש באבן קריסטל רוזקוורץ תעזור לנו למתן קשיים באהבה.
אבן קריסטל הרוזקוורץ מאפשרת לאנרגית האהבה להניע אותנו ולאפשר לנו לשמור על ההרמוניה בעבודה /בזוגיות ולייצר סדרי עדיפות כדי שנוכל לממש את הרצונות שלנו ולחדש את הכוחות שלנו.
אבן קריסטל הרוז קוורץ מרפאה רוחנית ואנרגטית מכאובים ריגשיים.
אבן קריסטל הרוז קוורץ מרפאה רוחנית ואנרגטית סחרחורות.

השפעתה של קריסטל הרוז קוורץ על צ'אקרת הלב
צ'אקרת הלב היא הצ'קרה הרביעית בסדרת הצ'אקרות שמחברת בין הצ'קרות התחתונות שעוסקות בעולם הפיזי לעליונות שעוסקות ברוחניות.  מיקומה של הצא'קרה במרכז החזה ,בין הריאות לסרעפת מהווה את מגוריה של אנרגית האהבה והרגש לעצמנו ולאחרים. כאשר צ'אקרת הלב מאוזנת תהייה זרימה ברגש, באהבה, בנתינה ללא חסימה וביכולת לקבל בחזרה.  חוסר איזון בצא'קרה יתבטא בחוסר באנרגית האהבה וביכולת להקרין אותה לעצמנו ולאחרים ויתבטא באגואיזם, בחוסר או עודף ברגישות לסביבה, נתינה מוגזמת או חוסר נתינה ,ובעיות פיזיות בנשימה . כדי לשנות ולאזן את האנרגיה בצ'אקרת הלב מניחים את אבן קריסטל הרוזקוורץ על צ'אקרת הלב במהלך מדיטציה ,או ענידת תכשיט תליון/שרשרת מקריסטל הרוז קוורץ
דרך נוספת לפתיחת צ'אקרת הלב באמצעות אבן קריסטל הרוזקוורץ הוא בשליחת כדור אור ממקלעת השמש לאזור הלב שירוקן אנרגיות שליליות כמו אנוכיות ,גאווה, אגואיזם , קינאה ובמקומם תיכנס אנרגיה של נתינה, סבלנות, חמלה, שיתוף פעולה עם הסביבה ,שיהפכו את האדם למתחשב בסביבה ולמשפיע על המעגל שסביבו.

מדיטציה לאיזון צ'אקרת הלב

יש לשכב ולתת לגוף להיכנס למצב של רוגע כשברקע תתנגן מוזיקה מרגיעה.

יש להניח את אבן קריסטל הרוזקוורץ על הלב.

יש לנשום 3 נשימות עמוקות ואיטיות.

תוך כדי הנשימות יש לכווץ ולשחרר את הגוף בהדרגה (מהראש לכתפיים,לידיים ,לבטן ולרגליים)

יש לדמיין את אבן קריסטל הרוז קוורץ גדלה עד שאת/ה רואה את עצמך בתוכה.

הבט/י וראי/ה את מבנהו המשולש.

חוש את צבעו הוורוד של אבן קריסטל הרוז קוורץ בכל גופך.

יש לקבל את האנרגיה של אבן קריסטל הרוז קוורץ ע לתוך הלב

אבן קריסטל הרוז קוורץ ממלאה את הלב באנרגיה וורודה ורכה

הבט/י למעלה אל קוצו של הקריסטל וראה את אורו וקרניו

נשום את האנרגיות הללו

את/ה חש/ה חמימות עוטפת את כל גופך

החל/י לנשוף 3 פעמים ושחרר אנרגיה לא רצויה מליבך

צא/י מחוץ לאבן קריסטל הרוז קוורץ

ראי/ה את אבן קריסטל הרוז קוורץ הולכת וקטנה עד לגודלה הנוכחי

פקח/י את עיינך והודי/ה לקדוש ברוך הוא על מה שנתן לך בתהליך

 קום/קומי באיטיות ושתה/י כוס מים,התמתח/י קלות,תאכל/י משהו קל.

שטוף/פי את אבן קריסטל הרוז קוורץ והנח/י אותה בשמש עד לשקיעת החמה

אין לראות במאמר תחליף לטיפול רפואי אלא כעוד גישה רוחנית לסיוע.

12 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת דפנה ביסמוט מתקשרת מורה רוחנית
חלומות על קריסטלים והשילוב בתהליך שחזור גלגולים חלומות על קריסטלים ואיך זה משתלב עם תהליך שחזור גלגולים את הפירוש שלי לחלום על קריסטל מסוים שמוזכר בחלום אני מחלקת לשלוש קבוצות של חולמים: אלו שמכירים את תכונות הקריסטל בחלום. אלו שמכירים את עולמם של אבני הקריסטלים אך לא מכירים את הקריסטל הספציפי בחלום. אלו שצריכים/רוצים לעבור טיפול אנרגטי בקריסטלים והחלום מנחה אותם.
פורסם בקטגוריית רוחניות, לפני 1 שנים 8 חודשים