לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3707 מאמרים 1103 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ציפוי אפוקסי לרצפה

פורסם בתאריך 29/12/2021      /      נכתב ע"י בטון מוחלק

ציפוי בצבע אפוקסי היא טכנולוגיה מתקדמת, אשר בניגוד לשימוש בחומרי ציפוי וחיפוי אחרים, יישומה פשוט ככל צביעה מסוג אחר של משטחים. ציפוי אפוקסי לרצפה מבוצע בחומר עמיד וקשיח, אשר מאפשר לכם ליהנות בריצוף אטרקטיבי שרמתו גבוהה והמתאים הן לריצוף המסחרי והן לריצוף התעשייתי. אף מאספקט השמירה על איכות הסביבה, לצבעים המשמשים את בעלי המקצוע בעת ציפוי רצפה בחומר אפוקסי, התאמה למגוון מבנים רחב, ביניהם מבנים המשמשים חברות הפועלות בתחום תעשיות המזון, התרופות, המשקאות וכד'.

 

יתרונות ציפוי אפוקסי לרצפה

לרצפות אפוקסי מספר יתרונות. ציפוי הרצפה בחומר אפוקסי מציע למשתמשים מספר יתרונות, הנפרשים משלבי היישום הראשוניים ומגיעים אף עד לשלבי התחזוקה השוטפת. בשל יתרונותיה הרבים של טכניקת ציפוי רצפות זו, היא נחשבת לפתרון האידיאלי לציפוי סוגי בטון רבים ומגוונים.

יצירת רצפה שהיא קלה לניקוי

לאחר ייבושו הסופי, הופך ציפוי האפוקסי את הרצפה היצוקה העשויה בטון למשטח נטול תפרי-חיבור, שאותו ניתן לנגב בקלות רבה משאריות הלכלוך, האבק או הפסולת. תכונות אלו הן ההופכות את ציפוי האפוקסי לאידיאלי ביישום על רצפות במבנים בתחומים רגישים (כתרופות או מזון).

יצירתו של משטח עמיד וקשיח

ציפוי האפוקסי הופך משטח בטון יצוק לרצפה חלקה, עמידה למשך שנים רבות.

יצירת רצפה נאה ואסתטית

לאחר ייבושו, משטח הציפוי האפוקסי הופך למבריק מאד. מאחר והציפוי זמין במגוון צבעים וסגנונות, תוכלו לבחור בצבע בודד אחיד או, לחילופין, לבטא את היצירתיות שלכם בדוגמה דקורטיבית באמצעות הצבעים השונים.

יצירת רצפה העמידה מפני חומרים כימיים

שימוש בציפוי האפוקסי יוצר רצפה שהינה עמידה בפני מרבית הכימיקלים, מה שהופך אותה למתאימה במיוחד למפעלים יצרניים, למחסנים ולמפעלים בתעשיות השונות.

שיפור רמת הבטיחות

הציפוי האפוקסי משפר את רמת הבטיחות באזור יישומו ביצירת הריצוף העמיד בפני חום, החלקה או פגיעות מכניות שונות. נוסף על כך, ציפוי אפוקסי ברמת ברק גבוהה משפר את הבהירות והתאורה הנדרשים באזורי עבודה מסוימים.

סימון משטחי הרצפה

ניתן לעשות שימוש בצבעי האפוקסי השונים כדי להגדיר אזורים שונים לעבודה. הסימון על פני הרצפה יכול לשפר את רציפות העבודה, בשל עמידותו הרבה, בניגוד לחלופות אחרות בהן נעשה שימוש כיום (שילוט, סרטי הכוונה וכד').

הגדלת פריון העבודה

במקביל למניעת הנזק הנגרם לרצפה כתוצאה מבלאי, שימוש בציפוי האפוקסי לרצפת מפעל או מחסן עשוי לאפשר שינוע מהיר יותר של הסחורות.

 

יישום קל ומהיר

ציפויי אפוקסי מוגדרים כמוצרי self-leveling - החומר בעת יישומו יוצר משטח שווה, חלק ומפולס. דבר המאפשר לאנשי המקצוע המנוסים בתחום ליישמו במהירות על פני כל משטח בטון, חדש או ישן.

 

לסיכום

ציפוי אפוקסי לרצפה מעניק למפעלים, מחסנים, מבני תעשייה וכל מבנה אחר, פתרון קל, נוח ומהיר ליישום. תחזוקתו השוטפת הקלה, עמידותו לאורך זמן ותכונות נוספות שלו, אף הן הופכות אותו לפתרון המועדף כיום בתחום הריצוף וחיפויי הרצפה

26 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת בטון מוחלק
צביעת בטון מוחלק תעשיית הבטון המוחלק השתנתה רבות בשנים האחרונות והפכה להיות אלמנט עיצובי באדריכלות ועיצוב פנים. הידעתם שניתן לצבוע בטון מוחלק? לכל הפרטים במאמר
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 2 חודשים 2 שבועות
בטון מוחלק - דברים שלא ידעתם שאפשר לעשות איתו בטון מוחלק זה ממש לא מה שחשבתם. כיום השימוש בבטון מוחלק הפך להיות מאוד פופלארי בתחום עיצוב הפנים. לא רק חניות וכבישים. אז מה ניתן לעשות עם בטון מוחלק? הכל בכתבה הזו
פורסם בקטגוריית עיצוב, לפני 6 חודשים 2 שבועות