לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ארגז רוח - הפתרון המושלם לגג שלך

פורסם בתאריך 11/01/2022      /      נכתב ע"י marzevim4u

גג הרעפים הוא הגג האיכותי והמעוצב ביותר בעולם המודרני, אבל חשוב לתכנן אותו היטב

גג הרעפים הוא גג נחשק ביותר, ואולי גם סגנון הגג המוכר ביותר בעולם המודרני שבו אנחנו חיים. מדובר, למעשה, באותם הגגות המשולשים (על פי רוב) המכוסים ברעפים אסתטיים שיוצרים הפרדת טמפרטורה והפרדת משקעים איכותית ביותר, מראה ייחודי וכפרי, וגג עמיד ואיכותי לאורך זמן. עם זאת, אחת הבעיות המוכרות ביותר בכל מה שנוגע לגגות רעפים היא הגימור התחתון של הגג, שלעתים קרובות היה נשאר פרוץ וכך תחת הגג נוצר פתח לכניסה של רוח שהייתה מעיפה רעפים ממקומם, או אפילו לכניסה של יונים ומעופפים אחרים. הפתרון הפשוט למצב זה הוא מה שנקרא ארגזי רוח. מהי חשיבותו של ארגז הרוח, מה תפקידו, וכיצד מתכננים אותו בצורה הטובה ביותר?

מהו ארגז רוח לגג רעפים?

ארגז רוח לגג רעפים הוא למעשה התקן מרובע, המותקן בתחתיתו של גג הרעפים, ומונע פיזית כניסה של כל גורם לא רצוי תחת הגג. כך, אנחנו מונעים את חדירת הרוח שפוגעת באיכות ובאיטום של גג הרעפים. ארגזי רוח בדרך כלל מעוצבים כך שהם מתאימים באופן מדויק לעיצוב הגג שלכם, או נותנים לו נופך אסתטי ייחודי משלהם.

כיצד מתכננים ומקימים ארגז רוח?

כל גג רעפים חדש שנבנה כיום חייב להכיל ארגז רוח, והדבר מתוכנן כחלק ממבנה הבניין והגג, בדרך כלל גם עם ארגזי רוח עשויים בטון. זהו תכנון בסיסי ביותר שמשרת אתכם

בצורה הטובה ביותר לאורך זמן. עם זאת, כאשר ארגז הרוח מיושן ועשוי עץ, או שלא קיים כלל, אתם נמצאים

בבעיה מסוימת ועליכם לפנות לשירות מקצועי בתחום.

בין אם מדובר בציפוי ארגז רוח קיים ובין אם בהקמת אחד בגג חדש, אתם צריכים שירות מקצועי

שירות מקצועי בתחום של ארגזי רוח הוא בדרך כלל שירות שידע להציע לכם כמה וכמה אפשרויות שנוגעות לארגז הרוח שקיים או שנחוץ לכם – הקמה של ארגז רוח (נחוצה לעתים נדירות ביותר), או לעתים קרובות יותר ציפוי של ארגז הרוח הקיים ועשוי העץ, בכיסוי אלומיניום שהופך אותו לעמיד ואיכותי יותר לאורך זמן.

 

54 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת marzevim4u
סוגי בידוד לגג רעפים - מדריך היכרות עם סוגי בידוד לגג רעפים יכולה לסייע לתחזוקת הנכס ולמניעת נזקים. במאמר הבא נסביר כיצד בוחרים את הבידוד המתאים, באיזה שיקולים משתמשים כדי להשוות בין האפשרויות שעל הפרק ועם מי כדאי להתייעץ בכל מקרה של דילמה או התלבטות
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 4 שבועות 2 ימים
מרזבי אלומיניום מעוצבים - המילה החדשה כל מי שיש לו גג רעפים מבין ויודע כי החשיבות של התקנת מררזבים היא רבה, וכי תקינותם חשובה מאוד. כמו כן, קיימים מרזבים חיצוניים ופנימיים וכן מרזבים העשויים מחומרים שונים. במאמר זה נסביר את החשיבות של המרזבים ומהם סוגי המרזבים הקיימים.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 3 חודשים 4 ימים
מרזבים - כל מה שצריך לדעת על סוגי מרזבים והתקנתם מרזבים תפקידם ניקוז המים מהגג ועליהם לעמוד בתקנים מסוימים על מנת שיחשבו תקינים. כמו כן ישנם מספר סוגים של מרזבים וחומרים שונים. מה מומלץ, מה צריך לדעת אם ברצונכם להתקין מרזבים לבית או להחליף - הכל ועוד במאמר זה.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 10 חודשים 4 שבועות