לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בחירת שירותי הגברה נכונה

פורסם בתאריך 04/05/2016      /      נכתב ע"י mason33

תפקידו של ציוד ההגברה באירוע שלכם

ציוד הגברה הינו בעצם אמצעי להגברת מקורות שמע כגון כרוז או מוסיקה. ציוד ההגברה הכרחי לנו באירועים גדולים כיוון שנרצה כמובן שכלל המשתתפים באירוע ישמעו את מה שאנו מעוניינים להעביר. לכן, בחירת ציוד הגברה הינו תנאי חשוב להעברת המידע אותו נרצה להעביר למשתתפים בטקס או באירוע.

 

ציוד הגברה לאירועים

ציוד הגברה תופס מקום חשוב באירוע כיוון שהציוד הוא בעצם הפה שלנו אל מול קהל המשתתפים, על כן ציוד ההגברה חייב להיות איכותי מאוד ומתאים לצרכים אותם אנו רוצים למלא.

ציוד ההגברה חייב להתאים לגודל האירוע ולמספר המשתתפים שכן ציוד רם מידי יכול לגרום לתוצאה שאיננו רוצים לקבל ולהזיק לשמיעה של הקהל. את הציוד ניתן לשכור כלומר, לקנות את הציוד לזמן מוגבל או לקנות בכדי שהציוד ישמש אותנו לטווח ארוך. קניית ציוד פירושה תחזוקה ושמירה על הציוד ואם אנו מעוניינים במספר אירועים מצומצם או שאין לנו כוח להשקיע מאמצים בתחזוקה של המערכות נעדיף לשכור את ציוד ההגברה.

 

השכרת ציוד הגברה

השכרת ציוד כפי שאמרנו פירושה קנייה זמנית של הציוד והחזרתו לבעליו המקוריים זמן שנקבע מראש לאחר האירוע. השכרת ציוד ההגברה חוסכת לנו כסף רב שכן העלות היא נמוכה מאוד יחסית לקניית מערכות ההגברה היקרות שכן אנו רוצים שתהיינה איכותיות ומתאימות לתפקיד באירוע. על כן נרצה להשכיר את הציוד האיכותי ביותר המתאים ביותר עברנו. אך כיצד נוכל לדעת מהו הציוד האולטימטיבי עבורנו? התשובה לשאלה זו  קשורה בחברת ההגברה ממנה אנו משכירים. חברת ההגברה חייבת להיות מנוסה מספיק כדי לתת מענה לצרכינו שכן התאמה אישית לאירוע שלנו יכול לחסוך לנו המון כסף ומדוע? כיוון שרק חברת הגברה איכותית תוכל לספק לנו את מערכת ההגברה שאותה אנו צריכים ולא יותר מזה. חברה לא מנוסה תוכל לגבות יותר בשביל מערכת חזקה יותר שאין לנו בה צורך. בכדי שחברת ההגברה תמקסם את בחירת מערכת ההגברה נצטרך להכין שאלות פונדומנטליות בנוגע לאירוע שלנו ובכך נוכל לחסוך זמן ולבצע אופטימיזציה לציוד ההגברה אותו בוחרים עבורנו והשאלות הם:

מהו גודל האירוע? גודל האירוע חשוב מאוד בבחירת מערכת ההגברה משום שככל שהאירוע גדול יותר ומונה יותר משתתפים נצטרך מערכת חזקה ואיכותית הרבה יותר.

מה הציפיות שלנו ממערכת ההגברה? האם אנו רוצים אירוע מפוצץ וגרנדיוזי? או שמא אנו רוצים אירוע צנוע ופורמלי? לשאלות אלה חשיבות עליונה בבחירת מערכת ההגברה שכן אירוע גרנדיוזי דורש מערכות הגברה מתקדמות יותר ורמות מבחינת עוצמה הרבה יותר, חשוב מאוד שלא נאבד איכות על חשבון עוצמה.

והשאלה האחרונה היא מה התקציב שלנו? בעזרת תקציב נכון נוכל לקבל פרספקטיבה על המערכות שאותם אנו צריכים, חברת ההגברה תוכל להתאים כמעט לכל תקציב את המערכות האופטימליות עבורה ובכך למקסם את איכות ההגברה באירוע.

 

לסיכום, חשוב מאוד לא לבחור את האנשים הנכונים למשימה ובכך להבטיח אירוע עם סאונד איכותי שהאורחים שלנו לא ישכחו. כאשר אנו מעוניינים בהשגת מערכות הגברה נסתכל לשאול את עצמנו כמה אנו מעוניינים להשקיע, שכן קניית הציוד פירושה דברים נוספים כפי שציינתי והשכרת הציוד פירושה אחר לגמרי. חשוב מאוד לשאול את השאלות אשר הצגנו כדי למקסם את בחירת מערכות ההגברה ולהקל על חברת ההגברה אותה בחרנו למשימה. כל זאת בכדי להבטיח אירוע בלתי נשכח.

1255 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת mason33