לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מטבחים מודרניים

נקודות חשובות על מטבחים במקומות עבודה

פורסם בתאריך 08/02/2022      /      נכתב ע"י cohenarik18

הגודל

מטבחים במקומות עבודה יכולים להיות קטנים מאוד וגדולים, והדבר תלוי כמובן בכמות העובדים. יחד עם זאת גם לארגון שהוא לא גדול כן כדאי להקצות שטח לא מינימלי עבור המטבח. מטבחים הם נקודת מפגש לשיחות והחלפת מידע בין העובדים ולכן חשוב שהמטבח יהיה בגודל מספק ומסביר פנים. מה שגם שהתקמצנות על מיקרוגל אחד בלבד, שאינו הולם את כמות העובדים, עלולה להביא לתור ובזבוז זמן בהפסקות הצהריים מדי יום. מטבחים מודרניים למשרדים מציעים כיום שלל עיצובים, פתרונות אחסון ושדרוגים, כאלו שלא דורשים בהכרח תקציבים גבוהים.

העיצוב

לא אחת אנו נתקלים במשרדים מפוארים, שבקצה המסדרון שלהם נחבא מטבחון קטן ומוזנח. מיותר לציין את ההרגשה שזה מעביר לעובדים, לקולגות ולמי שמגיעים לפגישות. השקיעו במטבח סביר ומעוצב דיו, על מנת למנוע חוויות מסוג זה.

הגישה

יש משרדים בהם המטבח לא נגיש. מטבחים אשר ממוקמים בקצה המסדרון עם פתח כניסה צר וכיור פצפון הם מטבחים שאתם לא רוצים בסביבת העבודה שלכם. חשוב מאוד להתייחס לנושא ולהעמיד לרשות העובדים והמבקרים מטבח ראוי, עם גודל ומרחב מספקים. מטבחים משרדיים כיום מציעים גם רכישה של מטבחון נייד מאובזר קומפלט.

שכירות או רכישה

שימו לב שאם אתם שוכרים את השטח מנעד האפשרויות הוא מוגבל יותר לעומת המצב שבו הנכס בבעלותכם. יחד עם זאת, גם כאשר מדובר בשטח שכור אתם יכולים בהחלט לפנות לבעל הנכס ולבקש לבצע שדרוגים והתאמות עבור סוגי מטבח כפרי למשרדים  - אחרי הכל שכירות של משרדים היא לרוב לא לתקופה קצרה. ואל תשכחו גם את העיצוב הכולל של המשרד כולל שילוב של דלתות פנים מתאימות ומעוצבות.

 

 

245 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cohenarik18
מגשי פירות מעוצבים- מגוון שיטות של חיתוך פירות ועיצוב מגשי פירות מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה הזאת אחר חיפוש מתנה מקורית וייחודית למישהו הקרוב אליכם?
פורסם בקטגוריית מתכוני קינוחים, לפני 1 שנים 9 חודשים
מטבחים כבר הפך לטרנט מודרני המטבח המודרני המקום הנעים לאכול בו
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
מטבחים מודרניים מטבחים מודרניים זה סגנון חיים
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
מטבחים ועיצוב אדרכלי כולנו יודעים שהמטבח הוא לב הבית, מקום שבו אנו מבשלים, אוכלים ומפגישים את המשפחה והחברים. אך לאחרונה, עם התפתחות הטכנולוגיה והעיצוב, המטבחים מודרניים עוברים התחדשות מרשימה. המטבח המודרני הוא יותר ממקום לבישול – הוא מרכז של יצירתיות, פונקציונליות וסגנון.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 3 חודשים 3 שבועות
מטבחים מודרניים: שילוב בין עיצוב, פונקציונליות ויצירתיות המטבח, כמו כל חלל בבית, משמש כמרכז חברתי ויצירתי. במהלך השנים, התפתחו טכנולוגיות חדשות ועיצובים מתקדמים, השפיעו על עולם המטבחים בצורה עמוקה.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 3 שבועות