לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4430 מאמרים 1316 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איזה פתרונות תקשורת לעסקים קיימים היום?

פורסם בתאריך 23/02/2022      /      נכתב ע"י Marina

על אף שכל ארגון הוא ארגון ייחודי ושונה מארגונים אחרים, קיימים כמה פתרונות המשותפים לכל העסקים, פתרונות המורכבים בהתאם לצרכי החברה, לגודל החברה ולתקציב.

 

מהם פתרונות התקשורת הנפוצים?

השוק מציע מספר פתרונות תקשורת לעסקים אומניטלקום, חלקם מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ופתרונות עכשוויים וחלקם על טכנולוגיה מדורות קודמים.

 את פתרונות התקשורת אפשר לחלק לשני סוגים עיקריים:

פתרונות תקשורת שבהן ציוד התקשורת נמצא ב"חצר הלקוח", כלומר, בבית העסק מותקנים המרכזייה, הנתב, המתגים ועוד. בפני בעל העסק עומדת האפשרות לרכוש את הציוד או לשכור אותו והוא משלם תשלום חודשי על הרישיון, על השדרוגים ועל העדכונים.

הסוג השני הוא פתרונות תקשורת וירטואליים. בבית העסק של הלקוח נמצא רק ציוד הקצה –  מכשירי הטלפון, פקס ועוד- אך כל השאר נמצא אצל הספק. המודל הנפוץ של שירותי התקשורת הווירטואליים הם שירותי ענן, שירותים שבהם מקבל בעל העסק קו תקשורת ייעודי הנמצא על "ענן" -ברשת האינטרנט. במודל זה בעל העסקים משלם דמי מנוי חודשיים וכל הטיפול בתקלות בציוד, בשירותים, ובתחזוקה הוא באחריות ספק השירות.

בעלי עסקים רבים נהנים משירותים מתקדמים של מרכזיות, שירותים חכמים של ניתוב שיחות בין - לאומיות, שירותי הודעות ללקוחות באמצעות שליחת מסרונים, זיהוי קולי, ושירותי שיחות וגלישה בינלאומיים.

 

פתרונות תקשורת - 5 מושגים שחשוב להכיר

דואר אלקטרוני זו שיטה להעברת מסרים באמצעות רשת האינטרנט. לדואר האלקטרוני יש מספר יתרונות בולטים כמו מהירות המשלוח, מהירות הכתיבה – פרטי התאריך ופרטי השולח נכללים במסר אוטומטי וארגון וסדר – בדואר האלקטרוני אפשר לאתר בקלות הודעות שנשלחו בעבר, ושליחה של כמות בלתי מוגבלת של מסרים ללא עלות.

מרכזיית ענן זו מרכזייה וירטואלית אשר נמצאת ברשת האינטרנט ומתוחזקת על ידי ספקי התקשורת שאליהם אתם מחוברים. אל מרכזיית הענן אפשר לחבר את כל הטלפונים של בית העסק, מחשבים נייחים וניידים ולנהל את העבודה מכל מקום שבו יש חיבור לרשת האינטרנט.

CONTACT CENTER – זוהי מערכת לניהול של פניות הלקוחות למוקדי השירות. בעבר כל פניות הלקוחות התבצעו דרך הטלפון, אך כיום המערכת משרתת מגוון גדול של ערוצים, כמו מסרונים, דואר אלקטרוני, רשתות חברתיות וטלפוניה.

146 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת Marina
הכלב או החתול שלכם חסרי מנוחה? במאמר זה תלמדו כיצד כיצד ה-CBD יכול לסייע ולהקל על כלבים וחתולים בצורה יעילה.
פורסם בקטגוריית חיות בית, לפני 1 שנים 4 חודשים
מה היצרנים לא רוצים שתדעו על חומרי הניקוי שלכם אז אולי כבר הכנתם רשימת קניות, והוספתם אליה מגוון חומרי ניקוי שיעשו לכם את העבודה בקלות וביעילות? שוק חומרי הניקוי כיום מגוון ועשיר. תוכלו למצוא לכל רהיט ולכל מכשיר בבית מוצר ספציפי שיענה על הדרישות ויביא לתוצאות מדהימות.
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 1 שנים 3 חודשים
מהם השימושים של סיבידי? סיבידי הוא אחד משני הקנאביניואידים העיקריים שנמצאים בצמח הקאנביס ובניגוד לחומר השני – THC – הוא חומר שתכונותיו שונות לגמרי ואינן גורמות לתופעות המוכרות מהחומר THC. כלומר, לא זו בלבד שהוא אינו פסיכואקטיבי ואינו גורם לערפול החושים והתודעה שאנחנו מכירים ממנו ובגללם הוא הוצא אל מחוץ לחוק כבר ב-1939, אלא הוא גם נלחם בחלק מהן ומבטיח שההשפעה שלו תהיה ללא ערפול וללא שינוי תודעה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 1 שנים 1 חודשים
הפריטים שאתם חייבים לחופשה שלכם באנו להזכיר לכם מהם הפריטים שאתם חייבים לקחת לחופשה, שלא תיהרס בגלל פריט אחד שאתם מצטערים שאין לכם.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 1 שנים 3 חודשים
מה זו מרכזיה בענן הטכנולוגיה משנה את פניה כל הזמן ומצד אחד היא מביאה פיתוחים חדשים שמקלים עלינו את החיים ומצד שני, היא מאלצת אותנו ללמוד כל העת להשתמש במערכות חדשות ומתחכמות יותר ויותר. עד היום היינו רגילים למרכזיה טלפונית שיושבת על קו טלפון ומאפשרת לנו ניתוב שיחות יעיל בין כל מחלקות החברה. עתה, אנו צריכים להתרגל לדור הבא של המרכזיות הטלפוניות שיושבות על ענן ויכולות לבצע פעולות מגוונות שיוצאות ממסגרת שיחת הטלפון. במאמר הבא אעשה יחד אתכם היכרות ראשונית עם מרכזיית הענן.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 1 שנים 3 חודשים