לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3067 מאמרים 823 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קידום אתר

פורסם בתאריך 23/06/2015      /      נכתב ע"י yortem

לאחר שאתר האינטרנט שלכם מוכן לעליה לאויר נותר רק עוד דבר שוב אחד שעליו אתם אמורים להקפיד ולהשקיע לא פחות מאשר בעיצוב ותיכנות האתר וזהו קידום אתר האינטרנט שלכם. אנשים נוטים לבזבז כסף רב וזמן יקר כדי שאתר האינטרנט שלהם יהיה הכי יפה והכי נוח אך כפי שאנשים לומדים עם הזמן, האתר לא יתקדם בעצמו ואתם צריכים להתחיל לחשוף את האתר שלכם לכמה שיותר אנשים. ואיזו דרך הכי טובה לעשות זאת אם לא במנוע החיפוש הפופולרי גוגל שהפך עם השנים למנוע החיפוש השימושי והיעיל ביותר לקידום כל עסק.

לא משנה איזה שירות אתם נותנים או איזה מוצר אתם משווקים, המפתח להצלחה של האתר שלכם הוא גוגל ואתם צריכים לדאוג לכך שבמילות המפתח החשובות שמשקפות את התוכן בו עוסק האתר שלכם אתם תופיעו בתוצאות הראשונות או לפחות בדף הראשון, כי כבר נאמר פעם אפילו על ידי אנשים מגוגל שהדרך הכי טובה להסתיר משהו ממישהו היא להסתיר אותו בעמוד השני של גוגל. ומה הסיבה? פשוט מאוד, גוגל הוא מנוע כל כך חכם שהוא יודע בדיוק להתאים את עצמו לקהל ולמה שהקהל מחפש ועל כן יש סיכוי טוב מאוד שאם מישהו מחפש את המוצר או השירות שלכם הוא כנראה ימצא משהו מתאים בדף הראשון ואין כל סיבה שימשיך לחפש גם בדפים שלאחר מכן ויגיע לאתר שלכם, גם אם השירות שלכם עדיף או האתר שלכם יפה יותר.

השקעה נכונה בקידום אתר בגוגל תניח רווחים ותראה תוצאות והחשיבות הגדולה של הקידום כבר ידועה לכל ולכן התחרות עלולה להיות קשה בהתאם, אך משתלמת.

1715 צפיות
4 כניסות
מאמרים נוספים מאת yortem
כפולים לצפייה ישירה הסדרה החדשה כפולים הצליחה בגדול השבוע והחיפוש של כפולים לצפייה ישירה הפך לנפוץ מאוד. ולא סתם, בואו לקרוא על הסדרה כפולים שהטריפה את המעריצים.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים
מתנה זולה לחנוכת בית כשרוצים לתת למישהו מתנה שווה בזול - צריך לבחור במוצרי מיסטיקה בגלל הערך שלהם
פורסם בקטגוריית מיסטיקה, לפני 2 שנים 11 חודשים
בחירת מיקום לצילום הריון איפה מצלמים את צילומי ההריון? האם בטבע או בסטודיו? ומה אפשר לעשות על מנת ליהנות משני העולמות?
פורסם בקטגוריית צילום הריון, לפני 3 שנים 10 חודשים
משחקים לאייפון משחקים לאייפון הפכו לתופעה גדולה שאנחנו כבר לא יכולים בלעדיה. אבל אל דאגה, יש פיתרון.
פורסם בקטגוריית משחקים, לפני 4 שנים 10 חודשים
ערוץ 2 לצפייה ישירה ערוץ 2 לצפייה ישירה הוא אחד החיפושים המחופשים ביותר במנוע החיפוש גוגל. מה שמוכיח על עלייה של רמת האנשים שצופים בשידורי ערוץ 2 באינטרנט ולא בטלוויזיה דווקא.
פורסם בקטגוריית טלוויזיה, לפני 4 שנים 8 חודשים