לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
2377 מאמרים 526 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תכנון גינה

פורסם בתאריך 11/08/2015      /      נכתב ע"י laginaba

תכנון גינה

הבית בטבע הקמת גינה הינה חברה העוסקת בתחום הגינון המורחבף מה זה אומר? זה אומר שאנחנו מתכננים גינות, מקימים ומעצבים אותן לפי דרישת הלקוח ותוך התחשבות במגבלות קיימות בתנאי השטח והמשאבים.

הקמת גינה ללא תכנון מראה על חוסר רצינות ובוודאות לניפוח עלויות במהלך ההקמה כך שמה שסוכם קודם להקמה ועד סוף ההקמה אתם תקבלו מחירים שונים ומנופחים.

לכן הבית בטבע- הקמת גינה היא חברה הרואה את טובת הלקוח לנגד עיניה ותוך כדי פגישה אנו מתרשמים אחד מהשני ומדברים על תכנון הגינה, כתב כמויות וכו' כך שללקוח לא תהיה הפתעה מהמחיר בסוף העבודה כי את המחיר הוא יידע כבר בתחילתה.

הקמת הגינה נעשית ע"י צוות מקצועי שחי את התחום כבר שנים רבות ותחת ידיו עברו עשרות על גבי עשרות של הקמת גינות שונות ועיצובי גינה שונים.

טרנד חדש יחסית שנכנס בשנים האחרונות מראה שלקוחות רבים מבקשים בריכות נוי ומפלי מים, דבר שאמנם מייקר את העלויות אבל התוצאה הסופית שווה את העלות הנוספת כי במרחק של כמה צעדים מהסלון אתם יוצאים לשמורת טבע שתרגיע אתכם אחרי יום לחוץ בעבודה ובאמת, מניסיון ומדיבורים עם לקוחות ,שביעות הרצון נותן לנו דלק להמשיך ולהקים גינות נוספות ברמה הגבוהה ביותר ולהמשיך להתקיים מהפידבקים הנהדרים של לקוחותינו .

אז אם אין באפשרותכם עוד זמן לחכות אתן יכולים כעת לצלצל ל 073-7969732.... .... ....

1044 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת laginaba
בריכות נוי מעוניינים בגינה קצת יותר מסולידית? מה דעתכם על הוספת בריכת נוי או מפל מים לגינתכם ולהוסיף לחייכם רעש של שלווה ורוגע?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
סוגי גינות ישנם מספר סוגי גינות האפשריות להקמה... מהן? ישארו עימנו במאמר הבא.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
תכנון, הקמה ועיצוב הגינה אתם מעוניינים להקים גינה חדשה? לפני שאתם בוחרים באיש מקצוע או חברת גינון שתעשה זאת בשבילכם אתם צריכים לקחת רגע לעצמכם ולחשוב:\"מהי מטרת הגינה? ליופי? לגידול ירקות? או למשחקים?\" כמובן שכל אחת מהאפשרויות מצריכות מבעל המקצוע תכנונים שונים ולכן אני ממליץ לכם לבוא לפגישה עם בעל המקצוע מקובעים ועם החלטה. בעל המקצוע יכין את התוכניות על פי ההחלטה שקיבלתם וקדימה! אפשר להתחיל להקים את הגינה.
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
הקמת גינה | הקמת גינות | עיצוב גינה | תכנון גינה הבית בטבע- הקמת גינה, איפה שמעתם עלינו? בטח מחברים שהקימו את גינתם יחד איתנו. גם אתם מעוניינים? חייגו ל 073-7969732
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים
עיצוב גינה הקיץ אוטוטו עובר, הצמחייה בגינה והדשא הצמיחו קוצים, מה עושים? האם אנחנו רוצים לחכות לימים הגשומים ולראות את הקוצים נרקבים?
פורסם בקטגוריית גינון, לפני 3 שנים 9 חודשים