לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4023 מאמרים 1211 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

למה אתם צריכים שילוט הכוונה לעסק

פורסם בתאריך 29/04/2022      /      נכתב ע"י שילוט לעסקים

מהו שילוט הכוונה?

שילוט הכוונה הוא מוצר הכרחי עבור כל בעל עסק. שילוט הכוונה מורה את דרך ההגעה לבית העסק או למשרד העסק. ישנם סוגים רבים של שלטי הכוונה, החל משלטים קטנים המיועדים לתלייה על דלת המשרד וכלה בשלטי ענק הנתלים בקניונים פתוחים או בצמתים מרכזיות. שילוט הכוונה יכול להופיע בצבעים שונים ויכלול, בדרך כלל, את הלוגו של בית העסק, את צבעי הלוגו, וחיצים שמפנים את הלקוח לאזור בו ממוקם בית העסק. במאמר זה נדבר קצת על שילוט הכוונה למשרדים ולמה אנחנו ממליצים לכל בעל עסק להשקיע בשילוט הכוונה לעסק

שילוט הכוונה למשרדים

לכולנו קרה לא פעם לחפש משרד מסוים ולגלות שהוא נמצא במסדרון צדדי וחבוי מהעין. לא היינו מגיעים למשרד לולא השילוט שהופיע בכל פניה והורה לנו מהי הדרך הנכונה להגיע למשרד. גם כאשר מגיעים לבניין משרדים, הדבר הראשון שנראה בכניסה לבניין וכן ביציאה מהמעלית בכל קומה יהיה שילוט מפורט של מה הם המשרדים הנמצאים בכל קומה ומה תחום ההתמחות שלהם. שילוט הכוונה למשרדים הוא מצרך חשוב משום שהוא יוצר אצל הלקוח ביטחון שהוא יכול להגיע למשרד המבוקש בכוחות עצמו מבלי לבקש עזרה. כאשר אדם מגלה לבד את הדרך להגיע למקום מסוים, אפילו שלא היה מעולם במקום הזה, זה ממלא את לבו שמחה וביטחון על כך שהוא יכול להסתדר בכל מקום בכוחות עצמו. כשהלקוח מתמלא ביטחון, רק מדרך ההגעה למשרד שלך, הוא יגיע אליך רגוע וממוקד והדיון לשמו הגיע, יתנהל בצורה מיטיבה.

שילוט מודולרי מותאם למשרדים

בהקשר של שילוט למשרדים יש לציין שהשילוט המודולרי הוא שילוט שמחזיק מעמד לאורך זמן. השילוט המודולרי מוצמד לדלת או לקיר והוא בעל מסגרת מתכת קלה ובתוכה ריבוע שקוף, מתחת לריבוע ישנו פתח צר, מותאם לדף נייר רגיל וכך אפשר להחליף את השלט מעת לעת על ידי החלפה פשוטה של הדף המודפס. פתרון זה הוא פתרון טוב מאוד עבור משרדים בהם יש תחלופה קבועה של עובדים.

מה הם הדברים שחשוב לשים לב אליהם בשילוט הכוונה לעסק?

כאשר מגיעים לבחור את שילוט ההכוונה לעסק כדאי לבחור שילוט שייצג את העסק שלכם בצורה מקצועית.

  1. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא מיקום השילוט- כאשר בוחרים את מיקום השילוט, צריך לדמיין מה קורה ללקוח שמגיע בפעם הראשונה לאזור בו אתם עובדים. הלקוח מגיע לכתובת שציינתם ומשם עליו להסתדר בעצמו. אם מדובר בשילוט עבור משרד, חישבו, מאיזה כניסה עתיד הלקוח להיכנס, על מה יסתכל הלקוח בכניסה למבנה?- הלקוח מיד יחפש הדרכה כתובה כיצד להגיע למשרד ולכן חשוב שהשילוט יהיה תלוי מול דלת הכניסה, כתוב בגדול. כאשר הלקוח ילך לכיוון שצויין בשלט הראשון- הוא יחפש את השלט הבא שידריך אותו לאן ללכת וכך הלאה עד ההגעה למשרד. חשוב לשים לב מהו המסלול ההגיוני ביותר שילך בו הלקוח ולפי כך לבחור את מיקום השילוט.
  2. הדבר השני- הוא צבעי השילוט. אם מדובר בבניין משרדים גדול אזי כל השילוט יהיה בצבע אחיד ויהיה כתוב באופן מרוכז, לעומת זאת אם מדובר בבית עסק שממוקם בחוץ באופן נפרד ואיננו חלק מבניין, השילוט יכלול את הלוגו של בית העסק וחיצי הכוונה לעסק. חשוב לבדוק שצבעי הלוגו יהיו בגוון זהה גם כאשר הם פרוסים בגדול על השלט.
  3. דבר שלישי- חשוב לבדוק את מידת העמידות של השילוט. כאשר השילוט ממוקם בחוץ, הוא צריך להיות עמיד לאורך זמן גם במזג אוויר של רוחות חזקות, גשם ושלג וגם במזג אוויר של חום כבד. חשוב לבדוק שהצבע לא דוהה ושהשלטים מבצעים את שליחותם בכל מצב.

שילוט הכוונה לעסק מבליט את העסק וממתג אותו ואם אתם בעלים של עסק, השקעה קטנה בשילוט הכוונה לעסק יכולה להעניק לכם הרבה

75 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת שילוט לעסקים
מדבקות קיר לבתי ספר כעיצוב סביבה לימודית מטפחת עיצוב הסביבה הלימודית איננו רק לתת הרגשה נעימה. המטרה העיקרית היא הענקת השראה וטיפוח הסביבה בה לומד הילד. ניתן לעשות זאת על ידי אלמנטים כגון מדבקות קיר לבית הספר והגן. במאמר זה נסביר ונעמיק קצת יותר בנושא זה
פורסם בקטגוריית עסקים קטנים ובינוניים, לפני 4 חודשים 1 שבועות