לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3787 מאמרים 1157 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
רכב תפעולי

כל מה שרציתם לדעת על ניהול הצי של רכבים תפעולים

פורסם בתאריך 01/05/2022      /      נכתב ע"י cohenarik18

 

אנו ממש "מתחננים" בפניכם, אל תרפו, תקפידו על קריאה שוטפת של המאמר שלפניכם, למן ראשיתו ועד לתומו, ותוכלו לגלות, בין היתר – את כל מה שרציתם לדעת על ניהול הצי של רכבים תפעוליים...

 

האם הנהיגה על רכב חשמלי כמוה כמלחמה בשינויי האקלים?

אכן כן, הנהיגה על רכב חשמלי כמוה כמלחמה בשינויי האקלים. במידה והחשמל שלכם יופק על ידי דלק מאובן כזה או אחר, או באמצעות הפחם, יהיה באפשרותכם לטעון, כי לנהיגה ברכב חשמלי אין הרבה הבדל בנוגע לפליטה חשמל. אך בנהיגה על גבי הרכב החשמלי פני הדברים שונים לגמרי, בה כתשעים ושישה אחוזים מן ייצור החשמל הוא לחלוטין נקי.

מה כרוך בניהול הצי של כל מיני סוגים של רכב תפעולי?

כאשר רוצים להבין מה כרוך בניהול הצי של כל מיני סוגים של רכב תפעולי, יש להתייחס קודם כל להיבט של הטכנולוגיה, שבו משפרים את הווייז, תוכנה לניהול צי הרכב התפעולי, טלמטיקה, מצלמות ייעודיות וחיישני הרכב התפעולי. מבחינת הנתונים, מידע שאוספים באמצעות הטכנולוגיה של הניהול, כמו למשל – אבחון של מנוע והתנהגות שמאפיינת את הנהגים. התוכנה לניהול צי הרכב התפעולי הינה סוג של מסד נתונים ראשי וחיוני, אשר עוזר למנהל לשלוט, לתאם או לארגן את כלי הרכב התפעולי, כמו גם את השימוש בו.

האם מצג של רכבים תפעולים יבהיר לכם נראות תפעולית באופן ברור?

התוכנה של ניהול צי רכבים תפעולים מספקת שכבה איתנה בזמן אמת, ומידע היסטורי. מצוידים בפרמטרים חשובים שכאלה, מנהלי הצי עשויים לקבל תובנות ברורות בהיבט של תפעול הרכבים התפעולים, וכן לערוך במידת הצורך עדכונים. כמו למשל – האם הנהגים עושים שימוש ברכבים התפעולים מחוץ לשעות העבודה המקובלות, על מנת לפקוד בית קפה כזה או אחר?

חדשות bn

20 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cohenarik18
מהו מלון בוטיק? מלון בוטיק הוא בעצם מושג רווח במיוחד לתיאור לבתי מלון ייחודיים.בדומה לכך כאשר מתארים את המילה בוטיק. כאשר כשמה היא בוטיק מוצרים ייחודיים שמיוצרים אך ורק בקולקציה עם דגמים מעטים כך גם מלונות בוטיק בצפון וכן מלונות בירושלים. המילה בוטיק מגיעה מצרפתית ומטרתה לדמות חנות שיש בה פריטים ייחודיים.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 1 ימים 22 שעות
המאפיינים של מלון בוטיק רבים מעוניינים לצאת לחופשה חופשה כזו שתהיה איכותית ומהנה כזו שהם לא יצטרכו לשכב בחדר בגלל רעש או לחילופין שאם הם עם ילדים קטנים שזקוקים ליחס חם ונעים יותר המקום המתאים להם הוא מלון בוטיק.
פורסם בקטגוריית נופש ותיירות, לפני 1 ימים 22 שעות
אריזה באאוטסורסינג – למה כדאי? לא משנה אם זו אריזה לצעצוע או כל דבר אחר, כשמדברים למשל על מזון הביקוש אף גדול ורגיש יותר וכאן בדיוק כאן נכנס השירות של אריזה באאוטסורסינג. למה דווקא בשיטה זו? אאוטסורסינג או בשתי מילים מיקור חוץ בעברית זו השיטה הטובה ביותר לשווק את המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר ובין לבין לשמור על איכויות המוצר, טריותו אבל בין לבין גם על איכות הסביבה ושמירה על סביבה ירוקה ברמה הגבוהה ביותר.
פורסם בקטגוריית מוצרי מזון, לפני 3 שבועות 5 ימים
אריזה באאוטסורסינג או באופן עצמאי? החלק הלא פחות חשוב מהייצור זה שלבי האריזה, לא משנה אם זה גוף פרטי או שזה אתם, זה קריטי ביותר לבחור את עניין האריזה ואם היא יוצאת לשוק שהיא רעועה, חשופה ולא יודעים לשמור על טריות המזון זו בהחלט בעיה ששווה לעצור ולחשוב על הפתרון שלה בהקדם.
פורסם בקטגוריית מוצרי מזון, לפני 3 שבועות 5 ימים
אריזות מזון - דברים שלא ידעתם עונת הקיץ אוטוטו מתקרבת אלינו בצעדי ענק, ויש משהו מסוים שעולה בראש של המון צרכנים, והמשהו הזה הוא לא יותר מקיימות ברת קיימא. המון בני אדם, שעוסקים בתעשייה של המזון, מנסים להבין איפה התרומה שלהם תהיה הכי טובה בהשפעה מופחתת על כדור הארץ, כשזה כשלעצמו רעיון מוצלח למדי.
פורסם בקטגוריית מוצרי מזון, לפני 3 שבועות 5 ימים