לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
אריזות מזון

אריזות מזון - דברים שלא ידעתם

פורסם בתאריך 01/05/2022      /      נכתב ע"י cohenarik18

כאשר המחשבה ההפוכה גרועה למדי, כמו שממון ומדבריות של המאדים, מה שמושך הרבה אנשים לתכנן להיטיב עם הסביבה שלנו, ולמשבצת הזאת בדיוק נכנסות אריזות מזון, מתוך מקום  טוב להיטיב עם הסביבה, במקום החלופה של לזהם או להרוס אותה.

 

האם בעקבות יצירה של עסקי מחסר אלקטרוני גברה הדרישה אל אריזות מזון גמישות?

עם התפשטותו של נגיף הקורונה, יותר ויותר בני אדם התחילו לעבוד מן הבתים שלהם, מה שגרם לציפייה שלהם להיות מסוגלים לערוך את קניות המזון שלהם מביתם. פורמטים גמישים למדי של אריזות מזון לטרנדים של מסחר אלקטרוני הינם אקוטיים לשם אספקה אפקטיבית של מוצרי מזון במשך תקופה מאתגרת שאנו עוברים. הדבר מקבל משנה תוקף בפרט כשבוחנים את הכמות הענקית של מוצרי מזון שאפשר לשלוח אותם ברכב מסחרי, ביחד עם אריזה למזון גמישה לעומת כל מיני חלופות של אריזות למזון קשיחות למדי. משום שאריזות למזון גמישות תופסות הרבה פחות מקום, אפשרי בהחלט להכניס יותר מוצרי מזון ברכב ביחד עם חומרי אריזה למזון הרבה יותר גמישים מחומרים קשיחים. הצרכנים פונים בבקשה לקמעונאי מזון מרשת האינטרנט בשביל הצרכים של התזונה שלהם, ממקום העבודה או ממקום המשכן הקבוע שלהם, באותו האופן שהינם עורכים קניות בחנויות מסורתיות למזון, ללא כל חשש להסבת נזק או לשפיכה של חומרי המזון כשהזמנת המזון מגיעה ליעדה. הרכישה של אוכל בצורה מקוונת מספקת את היכולת להשוות מוצרים ומחירים, כמובן, ותצוגה מוקדמת, ומבחר מרבי, לעומת חנויות למזון קונבנציונליות בכל סוג של מזון שהוא.  כל מיני פורמטים של אריזות מזון או חידושים גמישים מניעים את האופן החדשני של מפגש בין הצרכן הסופי לבין הקמעונאי, הדבר עשוי להיות מתורגם לאפשרויות ליהנות מערב רב של רווחים, להשיג יתרונות על פני המתחרים שלכם, לייצר עוד ועוד מכיירות, וכיוצא בזאת. הקמעונאים עשויים אף לעשות שימוש באריזות למזון גמישות לפורמטים, דקורציה או כל מיני צורות מיוחדים, על מנת ליהנות מפילוח שוק ייחודי, תוך כדי מיקוד לצרכנים ספציפיים, בפרט בקרב הצעירים יותר, בעלי כוח השקעה מרבי, רכישות, שינוי התנהגות של הצרכנים וכן של דפוסי החיים שלהם.  

חדשות Bn

225 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת cohenarik18
מגשי פירות מעוצבים- מגוון שיטות של חיתוך פירות ועיצוב מגשי פירות מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה הזאת אחר חיפוש מתנה מקורית וייחודית למישהו הקרוב אליכם?
פורסם בקטגוריית מתכוני קינוחים, לפני 1 שנים 9 חודשים
מטבחים כבר הפך לטרנט מודרני המטבח המודרני המקום הנעים לאכול בו
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
מטבחים מודרניים מטבחים מודרניים זה סגנון חיים
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 3 שבועות
מטבחים ועיצוב אדרכלי כולנו יודעים שהמטבח הוא לב הבית, מקום שבו אנו מבשלים, אוכלים ומפגישים את המשפחה והחברים. אך לאחרונה, עם התפתחות הטכנולוגיה והעיצוב, המטבחים מודרניים עוברים התחדשות מרשימה. המטבח המודרני הוא יותר ממקום לבישול – הוא מרכז של יצירתיות, פונקציונליות וסגנון.
פורסם בקטגוריית אדריכלות, לפני 3 חודשים 3 שבועות
מטבחים מודרניים: שילוב בין עיצוב, פונקציונליות ויצירתיות המטבח, כמו כל חלל בבית, משמש כמרכז חברתי ויצירתי. במהלך השנים, התפתחו טכנולוגיות חדשות ועיצובים מתקדמים, השפיעו על עולם המטבחים בצורה עמוקה.
פורסם בקטגוריית עיצוב פנים, לפני 3 חודשים 3 שבועות